Evliliğinizde kararı kim verecek Vajinismus mu, siz mi?

Vajinismusta Karsiniza Cikan Yollar

23 aylık evli bir öğretmenim. Evlendiğimiz ilk günden beri ilk gece korkusu yaşadım ve cinsellik hep bir kabus oldu. Vajinismusla karşılaşacağımı hiç beklemezdim,  eşimle ilişkiye giremedim. Her seferinde bu sefer olacak diyordum ama yine başaramayıp, kendimi kasıyor ve geri çekiyor ve sabahlara kadar ağlıyordum, kimseye derdimi anlatamıyordum. Vajinismus yüzünden çok çekindim ve utandım. Sonunda vajinismus tedavisi almaya karar verdim ama vajinismus tedavileri sonucunda başarısız oldum sonunda vajinismus hastalığım yüzünden boşanmaya karar verdim. Vajinismus yüzünden kendime ayrı ev tutup orada yaşamaya başladım ama ama eşimi çok sevdiğimi anladım ve vajinismus problemini çözmek için yine çareler aramaya başladım. Sonunda doğru bir tedavi ile vajinismus hastalığından kurtuldum. Kabusum olan geceler bitti :)
Aslında daha önce nasıl yapamadığıma inanamıyorum, çünkü çok basit ve doğal birşeymiş.

Vajinismus sizin evliliğinizi sarsar ve vajinismusla geçen süre evliliğinizle ilgili karar verme noktasına getirir. Burada son sözü kimin söyleyeceğine karar vermek gerekir. Büyük bir mutluluk ve emekle kurduğunuz yuvanızın devamı için son sözü vajinismusamı bırakacaksınız yoksa vajinismus evliliğinizi bitirmeden son kararı siz mi vereceksiniz Kararınızı verip evliliğinize devam etmek isterseniz, emin olun soz sözü siz söylersiniz. Vajinismusun evliliğinize yansımalarını her boyutuyla görebilmeniz için size ayna tutmak istiyoruz. bir eğitim materyali olarak sizi uyarmak amaçlı ve hayatınızda vajinismus nedeniyle problem yaşamamanız için sizi en iyi anlatacak şekilde sizden gelenleri, sizinle paylaşmak istiyoruz.

 

Vajinismus hastası istanbuldan Melike hanımın Vajinismus hastalığı nedeni ile yaşamış olduğu sorunları ve vajinismusun evliliği ile ilgili boşanma kararına  getirdiği, vajinismusla geçen sürenin hayatına ve evliliğine yansımalarını takip edebilirsiniz.

Öğretmen Melike hanım - istanbul Vajinismus ve vajinismus tedavisi ile ilgili yorumları

 

Vajinismus tedavisi hasta yorumları

 

Melike hanımın eşinin vajinismus ve tedavisi ile ilgili düşünceleri

Vajinismus tedavisi hasta yorumları

 Vajinismus tedavisi alıp evliliğiniz ve vajinismus hala devam ediyor olabilir ve siz vajinismusu kabul edip, son sözü ona bırakıp günlük hayatınızı sürdürmeye çalışıp mutsuz bir şekilde yaşamaya devam edebilirsiniz. Hatta öyle bir karamsar tablo içerisinde eşinizle 12 yıllık beraberliğinizi vajinismus nedeni ile bitirme aşamasına getirebilirsiniz. Oysaki doğru bir vajinismus tedavisi ile kısa süreler içersinde vajinismus hastalığından kurtulabilirsiniz ve hayatınızda herşey daha güzel olacaktır. 

Vajinismus İstanbul - B Hanımın vajinismusla geçen 12 yıllık arkadaşlığını ve bu kötü arkadaşın yani vajinismusun evliliğini nerden nereye götürdüğünü takip edebilirsiniz ve isterseniz son sözü vajinismus değil siz söyleyebilirsiniz.

Beyhan öğretmenin vajinismus ve vajinismus tedavisi isle ilgili yorumları

Vajinismus tedavisi hasta yorumları

 

Evlendiğinizde vajinismusu "ilk gece korkusunu" kendinize konduramazsınız. Vajinismusu yenebileceğinizi düşünerek ve yerinizde sayabilirsiniz. Vajinismusla geçen süre evliliğinizi olumsuz şekilde etkileyebilir. Oysaki çok kısa sürede vajinismustan kurtulabilirsiniz ve hayatınızı ve evliliğinizi daha mutlu yaşayabilirsiniz.

Nimet - Bankacı İstanbul - vajinismus ve vajinismus tedavisi ile ilgili yorumları

Vajinismus tedavisi hasta yorumları

 

JoomlaWatch Agent