Vajinismus Hastalığı Tedavisi

Vajinismus Tedavisi 5 OneriVajinismus hastalığını yaşayan çiftler için cevaplamaları gereken en önemli soru, vajinismus hastalığını zamana bırakıp, kendiliğinden çözülmesini beklemek mi veya vajinismus hastalığını yenmek için uygun bir vajinismus tedavi merkezinden vajinismus tedavisi almak mı Sorunuzun yanıtı sizlere bağlı ama şunu unutmamalısnız ki, vajinismusla geçen zaman en başta sizi üzmekte, yıpratmakta ve ilişkinize olumsuz yansımaktadır. 

 

Vajinismus hastalığı ile geçen süre, kişi ve çiftlere göre değişmekte olup bazı çiftler için 1 ay bile ilişkilerinde ciddi anlamda yıpratmaktayken, bazı çiftler için bu süre uzun yıllara yayılır. Eğer kendi kendinize vajinismus hastalığınızı çözemiyorsanız, vajinismus sizi daha fazla yıpratmadan vajinismustan kurtulmanız gerekmektedir. Unutmayın ki vajinismus ve vajinismus belirtileri ve bunun getirdiği problemler sizin elinizde olmadan gelişen bir durumdur. Bu tabloyu yaratan nedenlerinde ana kaynağı sizin cinsellikle ve cinsel birliktelikle ilgili yanlış doğrularınızdır. İşte bu yüzden size yanlış doğrularınızı gösterecek doğru bilgileri anlatacak, konuyla ilgili bilgi eksikliğinizi giderecek vajinismus tedavi merkezlerinden yardım alamanız önerilir.

Vajinismus tedavisi istanbul: Öğretmen Canan hanımın vajinismus ve vajinismus tedavisi ile ilgili düşünceleri

 

İstanbulda öğretmen olarak çalışmaktasınızdır. 7 senelik evli vede vajinismus probleminiz nedeniyle kendinize kızmaktasınızdır. İstanbul'da herşeyi bilen bir hoca olarak küçük çocukların bile yaptığı bir şeyi ben nasıl yapamıyorum diyerek üzülmektesinizdir.  Görüldüğü gibi vajinismusu siz, bilgi eksikliğininden ve yanlış doğrularınız nedeniyle yaşamaktasınızdır.

 

vajinismus tedavisi

Sonuçta yıllarınızı yanlış doğrularınız, bilgi eksikliğiniz nedeniyle problemli geçireceğinize, uygun bir vajinismus destek tedavisi ile kısa sürelerde çözebilirsiniz...


Vajinismus Tedavisi İstanbul : Havva Öğretmen (33) - Vajinmismus ve vajinismus tedavisi hakkındaki görüşleri
Bazende Kişi vajinismus olduğunu kabul eder ve vajinismus tedavileri aldığı halde vajinismus problemini taşırlar. Ümitlerini keserler ve  sonunda özgüvenlerini, benliklerini kaybederler. Oysa ki Vajinismus kişiye uygun bir tedavi programı ile yenilebilir bir hastalıktır.

Öğretmen hanımın vajinismus tedavisinin ardından yorumu: "Meğerse hep yanlış yöntemler denemişim. Doğru bildiğim yanlışlara yenilerini eklemişim."

 

vajinismus tedavisi

Sonuçta vajinismus probleminizi yaratan süreç sizin cinsellik ve cinsel birliktelikle ilgili yanlış doğrularınızdır.  


Vajinismus Tedavisi Nedir

Vajinismus tedavisi nedir sorusuna basitce yanıt verecek olursak, kişinin vajinismus hastalığına yakalanmasına neden olan yanlış bilgi ve düşüncelerinin kişiye doğru bir şekilde  anlatılması, bilgi eksikliğinin giderilmesi ve sonucunda kişinin sağlıklı ve korkusuz bir cinsel ilişki hayatının olmasını sağlayan tedaviler bütünüdür. 

Uyguladığımız Vajinismus Tedavi Yöntemleri Nelerdir

Vajinismus tedavi merkezimiz istanbul'da ilk muayene, kişinin vajinismusla ilgili değerlendirmesinin yapılmasıdır. Kişi gerçekten vajinismus mu eğer kişi gerçekten vajinismus hastasıysa, vajinismus hastalığının nedeni anatomik kaynaklı mı değilse psikolojik nedenli mi veya cinsellikle ilgili yanlış bilgilerinizden mi kaynaklı olduğunu tespit etmek içindir.
Bu niçin önemli

Vajinismus probleminize nadirende olsa kalın kızlık zarı neden olabilmektedir veya vajen girişinde bartolin kisti vs. gibi nedenlerle ilişki gerçekleşmesi güçleşmektedir ve ağrılı cinsel ilişkiye neden olabilmektedir. Bu şekilde gereksiz yere vajinismus tedavileri alan hasta, özgüven, para ve zaman kaybetmiş olarak vajinismus tedavi merkezimize başvurmaktadır.

Vajinismus Tedavisi Nasıl Yapılır

Vajinismus tedavisinde en önemli adım kolay ve kısa süreli bir jinekolojik muayene ile kızlık zarınızla ilgili anatomik bir nedenin olup olmadığının değerlendirilmesidir. Jinekolojik muayene aşamasında herhangi bir alet kullanılmaz, ayrıca tuşe yapılmaz. Vajinismus tedavi merkezimize gelen hastalarımızın bir kısmı gerekli olmadığı halde kalın kızlık zarınız var denilerek, kızlık zarı operasyonu olmuş fakat vajinismus hastalığı devam eden kişilerden oluşmaktadır. Bundan dolayı değerlendirmenizin vajinismus konusuyla ilgili tecrübeli bir jinekolog tarafından yapılması sizin açınızdan önemlidir. 
Vajinismus probleminizde, tedavi amaçlı kızlık zarı operasyonları gereksiz yapılmışsa, vajinismus problemini çeken kadınların durumunda değişiklik olmadığı gibi kişide daha fazla özgüven kaybına yol açabilir ve kişi kendini daha fazla suçlamakta ve beraberliklerine olumsuz yansımaları olabilmektedir. Gereksiz yere yapılan kızlık zarı operasyonunun  getirdiği sonuçları yaşamış olan vajinismus hastalarımızın tecrübelerini ve düşüncelerini sizi bilgilendirmek amaçlı paylaşıyoruz.

 

Vajinismus Tedavisi Almanya: Kuaför Sümeyye hanımın Vajinismus ve vajinismus tedavisi hakkında düşünceleri

Vajinismus hastalığını başlarda önemsenizde zamanla düzelir desenizde, eşiniz size karşı anlayışlıda olsa zamanla kendinizi suçlu hissedersiniz. Vajinismus tedavileri alıp çözemeyip, kızlık zarını ameliyatla aldırsanız bile sonuçta yine hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. 

 

vajinismus tedavisi almanya

Oysaki vajinismus hastalığını yaşayan kadınlara doğru bir vajinismus tedavisi ile vajinismus problemlerini kısa sürelerde çözerler.


 

 Vajinismus Tedavisi Kocaeli: Öğretmen Ayfer hanımın vajinismus ve vajinismus tedavisi hakkındaki görüşleri
Vajinismus probleminizin nedenini oluşturan, ister kızlık zarınızın kalın olması olsun, isterse kızlık zarı yapınız normal olsun vajinismus tedavisinde önemli olan kişinin vajinismus tedavisi konusunda doğru yönlendirmeyi yapabilecek bir tedavi merkezi olmasıdır. Vajinismusun nedenlerini oluşturan anatomik nedenli kızlık zarı kalın olan hastalarımızla da karşılaşmaktayız ve tıpbi nedenli cerrahi operasyonunu planlayıp, kızlık zarı çıkartılması(hymenektomi) operasyonu yapılıp, operasyon sonrasında da her türlü tedavi destetiği verilmektedir. 

vajinismus tedavisi kocaeli


 

Vajinismus Tedavi Yöntemleri

Vajinismus probleminizin nedeni anatomik değil ise vajinismus nedeninizin büyük bir kısmı sizin cinsel ilişkiyle ilgili, cinsellikle ilgili bir takım yanlış doğrularınızdan, bilgi eksikliğinizden kaynaklanmaktadır.  Vajinismus tedavi kliniğimizde alacağınız vajinismus tedavi yöntemleri şu şekildedir. Vajinismus terapi programınız bilişsel, davranışsal ve bilinçli hipnoz terapileri olarak size göre belirlenmektedir. 
 

Vajinismus tedavi merkezimizde, Vajinismus tedavi yöntemlerinden bilişsel terapi: Jinekolog tarafından size genital sisteminiz hakkında genel ayrıntılı, basit ve kolay anlaşılır bir tarzda anlatılır. Vajinismus hastalığınıza yol açan yanlış düşünce kalıplarınız, konuyla ilgili bilgi eksiklikleriniz, sahip olduğunuz yanlış doğrularınız  bir kadın doğumcu gözüyle anlayılır. Bu bilgiler bile vajinismus konusunda sizi rahatlatır ve vajinismus problemini çözmek için doğru ilk adımınızı atmanızda kolaylık sağlar.
Vajinismus tedavi merkezimizde, Vajinismus tedavi yöntemlerinden davranışsal terapi:Vajinismus tedavi programınızda bilişsel terapilerin ardından, size davranışsal terapi olarak oldukça kolay, çok basit ve kesinlikle ağrısız egzersiz programları uygun olacak şekilde planlanır ve akabinde de egzersiz programları ev ödevi olarak verilir. Bu egzersiz programları kesinlikle parmak egzersizi değildir.


Vajinismus Tedavisi Nasıl Yapılır

 

Vajinismus tedavisi nasıl yapılır?

Vajinismus Tedavisi İstanbul: Bankacı Begüm hanımın vajinismus ve vajinismus tedavisi hakkındaki düşünceleri

vajinismus öncesi tüp bebek


Vajinismus tedavileri sırasında uyku hali olmayan bilinçli hipnoz uygulanabilmektedir. Bu sizi ruhsal olarak rahatlatmak ve konsantrasyonunuzu arttırabilmektedir.
Vajinismus tedavi merkezimize hastalarımız genelde 2 ile 4 seans arasında gelmekte ve bu süreyide siz belirlemektesiniz. Vajinismus tedavisi için istanbul ve istanbula yakın bölgelerden haftada 1-2 seans gelerek, vajinismus tedavisini 1 ile 3 haftada bitirebilmektedir.

Vajinismus tedavisi almak için yurtdışından yada istanbul merkezimize uzak bölgelerden vajinismus nedeniyle gelenler 3 ile 5 gün içişnde 2 ile 4 seansta vajinismus tedavi programını bitirmektedir.

Vajinismus tedavisi Copenhagen/Danimarka: Yönetici Sibel hanımın vajinismus ve vajinismus tedavisi ile ilgili düşünceleri 

Vajinismusta hastalığınında neden kişinin cinsel ilişkiyle, cinsel konularla ilgili bilgi eksikliği ve yanlış duyumlarıdır. Bunun sonucunda da kişiyi gereksiz endişelendirmektedir. Bu aşamada sizi yanlış doğrularınızın neden yanlış olduğunu anlatacak doğru bilgilendirmeyi yapacak bir rehbere ihtiyacınız oluşmaktadır. 
Vajinismus tedavisindeki en önemli faktör, kişinin vajinismus problemini çözmek isteme arzunuz ve çabanızdır. Vajinismus tedavisinde sadece istemek ve arzulamak sözde olmamalı bunun içinde kişinin ilk adımı atması gerekir. 

danimarka vajinismus tedavisi


Vajinismus Tedavisi Almanya: Öğretim görevlisi Selma hanımın vajinismus ve vajinismus  tedavisi ile ilgili düşünceleri

vajinusmus almanya


 Vajinismus Tedavisi İstanbul: B.H hanımın vajinismus ve vajinismus  tedavisi ile ilgili düşünceleri

vajinismus istanbul


Vajinismus tedavisinde sık sorulan sorular

Soru: Vajinismus tedavisinde eş zorunluluğu var mı
Cevap: Vajinismus tedavi kliniğimizde, partner yada eş zorunluluğu yoktur. Nedeni bazı eşler çeşitli nedenlerden kaynaklı vajinismus tedavisine gelememektedir. Kimisi daha önce almış oldukları başarısız vajinismus tedavileri sonucunda, vajinismus tedavisinde başarıya inanmamaktadırlar veya çalıştıkları için izin problemi nedeniyle gelememektedirler veya vajinusmus ve vajinusmus tedavileri hakkında yeterli bilgi sahibi değildirler ve vajinismusun eşleri tarafından büyütüldüğünü düşünebilmektedirler. 

 

 Vajinismus Tedavisi İstanbul: Yönetici Ferdi beyin vajinismus ve vajinismus  tedavisi ile ilgili düşünceleri

vajinusmus tedavisi


Zaman zamanda eşler vajinismus tedavisi esnasında erkek doktor istemeyebilirler ancak bu aşamada önemli olan erkek doktordan çok, vajinismus ve vajinismus tedavileri hakkında tecrübe sahibi bir doktorun olmasıdır. Çünkü vajinismusla geçen her anınız ve almış olduğunuz yetersiz vajinismus tedavileri, evliliğinizi veya beraberliğinizi yıpratmaktadır. Sizin daha yakınlaşmanız gereken bir periyotta  vajinismus hastalığı sizi birbirinizden soğutmaktadır.

 

 Vajinismus Tedavisi İstanbul: Müdür Ali Beyin vajinismus ve vajinismus  tedavisi ile ilgili düşünceleri

vajinusmus tedavisi istanbul


 Ali-S


 Ayrılma aşamasında eşsiz geldi, vajinismus nedeniyle boşanma aşamasından şuan 2 çocuk annesi...

Vajinismus Tedavisi İstanbul - Işık hanımın vajinismus ve vajinismus tedavisi ile ilgili düşünceleri

vaginismus istanbul

Vajinismus yüzünden çiftler evliliklerini sonlandırma, boşanma aşamasına gelebilir. Halbuki size uygun bir tedavi programı ile emekler vererek kurmuş olduğunuz aile düzeninizi bitirmek yerine, vajinismusun sizi üzmesine izin vermeden, vajinismus tedavilerinizi olup annede olabilirsiniz.

gebelik vajinismus


Vajinismus tedavi esnasında bazen eşler işlerini nedeniyle eşlerinin yanında tedaviye gelememektedirler. Bu durumda da vajinismus tedavisi almak için erteleyebilirsiniz. Buda vajinismusun evliliğinizi yıpratmasına neden olabilmektedir. Oysa ki vajinismusla evliliğinizi yıpratmak yerine vajinismustan kurtulmak için kadınlar vajinusmus tedavi merkezine tek başına gelebilmelidir.


Vajinismus Tedavisi Malatya - Esra hanımın vajinismus ve vajinismus tedavisi hakkında yorumları

vajinismus tedavisi malatya


Vajinismus Tedavisi Adana: Ev hanımı Bahar hanımın vajinismus ve vajinismus tedavisi hakkındaki yorumları 

vajinismus konya

Vajinismus hastalığını çözmek için en önemli unsur sizin kendinize olan güveniniz ve isteğinizdir. Erkeklerde bilmelidir ki, vajinismus problemi konusunda eşinize desteğiniz , vajinismus tedavisinde pozitif bir yaklaşımdır.  Vajinismus hastalığınızı çözüldükten sonra ve istemeniz halinde aileye bebeklerin katılması sizide mutlu edecekdir. İşte bu nedenle vajinismus tedavisinde eşinizin yanında yer alarak ona katkı sağlamanız evliliğiniz mutluluğu açısından önemlidir. Eşinizin yanında olmasanız bile en azından ona destek olduğunuzu hissettirmeniz önemlidir. 

 

Vajinismus tedavi kliniğimizde ücretler nedir

Vajinismus tedavi kliniğimizde ilk görüşme vajinismus konusuyla ilgili bilgilendirme ve yapılacak kolay ağrısız ve basit bir jinekolojik muayenedir. Burada vajinismus olup olmadığınız anatomik bir nedeninizin olup olmadığı ile ilgili bilgileri elde edersiniz. Bu görüşme ve muayene sonrası vajinismus hastalarımızdan muayene ücreti alınmaktadır. Vajinismus tedavisi alacak hastalarımıza muayene sonrasında bir tedavi programı hazırlanır, bu programının ücreti alacağı tedavi programına göre değişir ve bir defaya mahsus paket ücret olarak belirlenir. Vajinismus tedavi süresinin uzaması veya kısalması fiyatı değiştirmektedir.

 

Vajinismus Tedavisi İstanbul Hastamız Bankacı Filiz hanımın Vajinismus ve Vajinismus Tedavisi ile ilgili düşünceleri

 

 vajinismus antalya

vajinismus tedavisi antalya


Vajinismus Tedavisi İstanbul Hastamız Rahime hanımın Vajinismus ve Vajinismus Tedavisi ile ilgili düşünceleri 

vajinusmus edirne


vajinismus edirne


Vajinismus tedavisi İstanbul:Öğretmen Melike hanımın vajinismus ve vajinismus tedavisi hakkındaki yorumları

vajinismus tedavi merkezi istanbul öğretmen

Vajinismus hastalığını yaşayan kadınlarında eşlerinin nasıl bir ruh durumu içinde olduklarını anlamaları açısından eşi vajinismus olan bir erkeğin gözüyle vajinismus ve vajinismusun getirdiği problemlere nasıl baktığını anlayabilmeniz açısından sizlerle paylaşıyoruz.

Vajinismus tedavisi istanbul: hastamız Melike hanımın vajinismus nedeniyle eşinden ayrılması ve çözdükten sonra durumları - eşinin vajinismus tedavisi ile ilgili yorumları

vajunusmus istanbul

 

JoomlaWatch Agent