Vajinismus Tedavisi Antalya

vajinismus-antalya

Vajinismus Tedavisi Antalya - Muhasebeci Bengi Hanımın Yorumları

Merhaba Saygın Bey; 
Herşey için tekrar tekrar teşekkür etmek istiyorum.Benim çok emek verdiniz. Allah razı olsun. Şimdi ise sizinle mutluluğumuzu paylaşmak istiyoruz. Şuan 12 haftalık hamileyim, çok mutluyuz, huzurluyuz. Büyük ve yorucu bir savaşın ardından vajinismus zaferini kazanmanın zevkini yaşıyoruz. Tabiki bunlara sahip olamamızda payınız çok büyük. Çocuğumuz doğduğunda ve ona her baktığımızda sizi hatırlayacağız. Siz bizim ailemimizin bir parçasısınız,sizi hiç unutmayacağız.Ailemizdeki yeriniz çok farklı inşallah bir gün bebeğimizle birlikte ziyaretinize geliriz. Allaha emanet olun herşey gönlünüzden geçtiği gibi olur inşallah,sağlıklı,mutlu ve huzurlu yaşam dilerim. Bengi(antalya)

Vajinismus tedavisi hasta yorumları

 bengi antalya

Merhabalar 
Size antalya'dan teşekküre gelemediğim için yazıyorum. Vajinismusu yendim. Artık eşimle ilişkiye girmeyi BAŞARDIĞIMI belirtmek için ve mutluluğumu sizlerle paylaşmak istedim. Keşke vajinismus hastalığını en başında istanbul'a gelmiş olsaydım. Ama keşkelerim vajinismusu yendikden sonra son buldu. Artık antalya'da  hayallerime koşuyorum. Dr. Saygın Beye minnettarım. Çok teşekkür ediyorum. İyiki vajinismus tedavisi için KAYRA BERA KADIN SAĞLIĞINI tercih etmişim. Yapılamıyacak hiçbir şey yok. Bu mutluluk nasıl tarif edilir bilmiyorum. Mine Ablacım her zaman destek verdiğin için sana ayrı teşekkür ediyorum. Sizleri ailemden biri olarak görüyorum. Sizleri çok seviyoruz,  Antalya'ya bekliyoruz. Her şey için çok teşekkürlerimi sunuyorum 


Vajinismus Tedavisi Antalya -Tuğba Hanımın yorumları

Merhabalar saygın hocam ben yıllarca vajinismus denilerek birçok doktor muayenesine rağmen hiçbir doktorun bulamadığı anatomik bir bozukluğu sizin sayeniz de öğrendim ve ameliyatım da psikolojik olarak da  cesaretlendirdiniz beni branşınız da tek olduğunuzu düşünüyorum 15 yıl dan sonra önce ALLAH sonra sizin sayenizde kurtulduğum bu durum benim için asla başaramayacağım aşamayacağım bir durumun içine sokmuştu beni neyseki geçti herşey için size çok teşekkür ederim bu arada 8 haftalık hamileyim  Antalya da olmasaydım gebelik sürecimde de sizin doktorumuz olmanızı çok isterdim sağlık olsun diyorum tekrar çok teşekkür ederim ALLAH A emanet olun saygın hocam

Tugba gunes antalya


Vajinismus Tedavisi Antalya - Miray  hanımın yorumları 

 


 

Merhaba Dr. Saygin bey,

Esimle birlikte 2,5 yillik cok mutlu bir evliliğimiz var. Malesef evlendikten sonra vajinismusla tanistim. Zamana biraktim, esimle problemi cözebiliriz diye düsündüm ama malesef vajinismusu cözemedik ve bu sirada 2,5 yil vajinismusla su gibi akip gecti. Çok korkuyordum, ağlıyordum ve hiç bir tedavinin bana faydasi olamayacağını düşünüyordum, hep vajinismusla yaşayacağimi düşünüyordum ama tedavi olmaya mecburdum.

Internette vajinismus hakkinda arastirmalar sirasinda, esim sizi buldu ve bu yil temmuzun ikinci haftasi antalya'dan istanbul'a size tedavi olmaya geldik.

4 seansi geride biraktiktan sonra almanyaya evime döndüm ve inanirmisiniz dönerken bile halen nasil olucak, vajinismusu çözebilecek miyim diye düsüncelerim vardi.

Antalya'ya, evimize döndükten sonra esimle tekrar ilişkiye girmeyi denedik ve başardık. Çok şaşırtik, inanamadik, cok mutluyuz. Dr. Saygin bey sizin sayenizde vajinismusdan kurtuldum. Cok güvenilir bir insansiniz. Iyiki size basvurmusuz.

Size cok tesekkür ediyorum. Antalya'dan Saygi ve sevgilerimle...

Vajinismus Tedavisi Antalya - Aylin hanımın yorumları


 

Vajinismus Tedavi Merkezimiz'e Antalya'dan gelen hastalarımız için genel bilgilendirme

 

Vajinismus probleminizin nedeni anatomik değil ise nedeninizin büyük bir kısmı sizin cinsel ilişkiyle ilgili, cinsellikle ilgili bir takım yanlış doğrularınızdan, bilgi eksikliğinizden kaynaklanmaktadır. Vajinismus tedavi kliniğimizde alacağınız tedavi yöntemleri şu şekildedir. Terapi programınız bilişsel, davranışsal ve bilinçli hipnoz terapileri olarak size göre belirlenmektedir. 

Vajinismus tedavi merkezimizde, tedavi yöntemlerinden bilişsel terapi: Jinekolog tarafından size genital sisteminiz hakkında basit ve kolay anlaşılır bir şekilde bilgilendirme yapılır. Vajinismus hastalığınıza yol açan yanlış düşünce kalıplarınız, konuyla ilgili bilgi eksiklikleriniz, sahip olduğunuz yanlış doğrularınız bir kadın doğumcu gözüyle anlayılır. Bu bilgiler bile vajinismus konusunda sizi rahatlatır ve problemi çözmek için doğru ilk adımınızı atmanızda kolaylık sağlar.
Vajinismus tedavi yöntemlerinden davranışsal terapi: Tedavi programınızda bilişsel terapilerin ardından, size davranışsal terapi olarak oldukça kolay, çok basit ve kesinlikle ağrısız egzersiz programları uygun olacak şekilde planlanır ve akabinde de egzersiz programları ev ödevi olarak verilir. Bu egzersiz programları kesinlikle parmak egzersizi değildir.

Vajinismus tedavileri sırasında uyku hali olmayan bilinçli hipnoz uygulanabilmektedir. Bu sizi ruhsal olarak rahatlatmak ve konsantrasyonunuzu arttırabilmektedir.
Vajinismus tedavi merkezimize hastalarımız genelde 2 ile 4 seans arasında gelmekte ve bu süreyide siz belirlemektesiniz. 
Tedavi almak için yurtdışından yada antalya'dan  vajinismus tedavi merkezimize gelenler 3 ile 5 gün içinde 2 ile 4 seansta vajinismus tedavi programını bitirmektedir.
Vajinismus tedavisi hakkında daha ayrıntılı bilgilendirme için 0532 361 31 32 den Doktor Saygın Micozkadıoğlu'na ulaşarak bilgi alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz...


 

JoomlaWatch Agent