Vajinismus Tedavisi Muğla

vajinismus-mugla

Merhaba;
Ben 29 yaşındayim. 4.5 aylık evliyim. 10 yıllık beraberliğimiz sonrası severek evlendik. Tamam artık bende sevdiğim kişiyle evlendigim için çok mutlu olacam diyordum ki düğün gününün akşamına kadar. İlk gecemizde birliktelik olmadı. İlk gece huzursuzluğumuz baslamıştı. 4 hafta kadar sürdü bu durum. Küçük şeylerden büyük kavgalar çıkıyordu. Tartışıyorduk sürekli. Yapamıyordum hep kasıyordum kendimi. Bacaklarım istemdışı kapanıyordu. Zangır zangır titriyordum. İlk haftalar eşim inanmadı sen bilerek yapıyorsun dedi. Ben vajinusmus olduğumu 3. günden sonra anladım. O uyurken bende ağlıyordum hep. Nefesim daralıncaya dek sürerdi ağlamalarım. Sırtını dönüp yatardı.
Sonra o da farketti elimde olmayan nedenlerden olduğunu. Tamam acelemiz yok ben beklerim dedi. Ağlamalarıma şahit olunca biraz daha anlayış gösterdi bana. Ama ben başkalarının yaptığı hatayı yapamazdım. Bir an önce tedavi olmak istedim. Ona haksızlık ettiğimi düşünüyordum. Ama şu var ki boşanmayı asla düşünmedim. Başkasıyla evlenmek bu sorunu çözmez.
Eşim hiç bir konuda destek olmadı bana. Vajinusmus problemimi aşma yolunda yalnızdım ben. Kendim aşmam gerekecekti.
Neyse, önce bir kadın doğum doktoruna gittim. Yanlış tedaviler uygulandı. (İğneler yaptılar). Kas gevşetici diye. Sağlık personeli bir arkadaşıma o ilaçları sorduğumda saldırgan davranış sergileyenlere bu iğneleri yapıyoruz demişti. Ki düşünün bu iğne bile kasılmama engel olmadı. Eşim artık doktorlara gitmemi istemiyordu. Ama ben pes etmedim. Neyse ben instagramdan internetten araştırırken Doktor Saygın Micozkadıoglu'nun hastalarının yorumlarına denk geldim. Kliniği aradım, Marmaris'ten İstanbul'a sırf bu tedaviyi yaptırabilmek için gittim. 4. Seans sonrası Saygın hocam bana güvendi artık gelmene gerek yok dedi. Bende Saygın hocama güvendim. Gerçi ilk seansta bile çok iyi ilerliyordum tedavimde. O zaman bana yaparsın sen demişti. İlk seansta ilerleme katettim.


4.seans bitimi döndüm Muğla Marmaris'e. Eşimin eve geldiği ilk gün ilk denememizde başarılı oldum inanamadım ya. Yok olmadı, bakmam lazım dedim. Hiç ağrım sızım olmayınca ben olmadı sandım. Gerçekten olmuştu eşim gülmeye başladı. Hatta kahkaha attı. O mutlu olduğu için ben daha çok mutlu oldum. İlişkiye girmeden önce hep Saygın hocamın dediklerini tekrarladım. Kasılmalardan bacaklarıma kramp girerdi ama kasılma filan hiç kalmadı. Ben ev ödevlerimi eksik yapmama rağmen bunu başardıysam hepiniz başarırsınız. Bunu okuyan arkadaşım hem kendine hem de Saygın hocaya güvenmelisin.
Son birşey daha, ben 4 aylık evliliğimde bile zaman kaybettiğimi düşünüyorum. Doktora gidemedim diye üzülürken yıllarını kaybedenlere daha fazla ertelememeleri gerektiğini özellikle belirtmek isterim. Eşimin deyimiyle evliliğiniz evcilik olmasın. Dün işten geldiğinde ''ben 1 günlük evliyim aslında işe gitmemem lazım'' diyerek espride yaptı

mutluluğumuza katkıda bulunan hocama teşekkürler.Saygın hocam eli öpülesi bir doktor gerçekten. Bu süreçte desteğini esirgemeyen Mine ablacımada teşekkürü borç bilirim. Kendi güzel kalbi güzel ablacım İstanbul'a geldiğimde yanındayım. İlk geldiğim gün korkumu yenmeme yardımcı olmuştu.
Dr Saygın hocam ve Mine ablacım da dahil olmak üzere hepiniz dualarımdasınız
Muğla marmaris'ten sevgiler Jale

jale mugla

Vajinismus nedeniyle muğla/marmaristen gelen jale hanımın eşiyle ilişkiye girememekle ilgili seans öncesi yorumları 

jale 1 seans ilişkiye giremiyorum


Vajinismus Tedavisi Muğla - Ece hanımın vajinismus tedavisi ile ilgili yorumları
Arayışım işte bu kararla başladı ve Dr. Saygın Bey' i buldum. Sitesini inceledim. Yaşadığım sorunun ne olduğunu nasıl kurtulacağımı okudum. Dr.Saygın Bey ile yaptığım görüşme doğru yolda ilerlediğimin göstergesiydi. Böylece muğla'dan vajinismus tedavisi icin İstanbul maceramız başladı. 17 Kasım 2012 de Saygın Bey le tanıştık. Yaşadığım tedirginlik zamanla yerini güven ve umuda bıraktı. Vajinismus olduğunuzu düşünüyorsanız bir dk bile kaybetmeyin mutluluğunuzu ertelemeyin. Kararlılık, doğru destek ve inançla üstesinden gelebileceğiniz küçük bir problem vajinusmus. Bunu söylediğime inanamıyorum ama öyle 3 seanstan sonra problemi çözdüm vajinismusdan kurtuldum. Ve bunun yanında bir hafta istanbul'da çok güzel tatil geçirdik. Muğla'ya huzurla döndük. Allah'ın izni ve Saygın Bey'in desteğiyle kısa sürede çözüme kavuştuk. Şükürler olsun .
Artık küçük ailemize sağlıklı, sevimli bir bebeğin katılmasını istiyoruz. İnşallah en kısa zamanda bu mutlu haberi de sizinle paylaşmak nasip olur. Allah'a emanet olun. Yüzünüzden tebessüm eksik olmasın. Muğla'dan sevgilerimizle...

 

 

 

 

JoomlaWatch Agent