Vajinismus Tedavisi Eskişehir

vajinismus 1Şükürler olsun, zar zor 1 hafta izin alıp eskişehir'den vajinismus tedavisi için Dr. Saygın beye gelmiştik, iyiki de gelmişiz. Artık vajinismus diye bir sorun yok hayatımda hatta vajinismusu çözmekle kalmadık birde bebiş bekliyoruz inşallah. Her şey çok güzel... Vajinismustan kurtulmak hayaldi gerçek oldu...  Artık bitmişti her şey eşim 2 yıl sabırlı davransa da son bir yıl yaşadığımız ilişkiye girememe sorunu çözemiyor ve kırıcı oluyorduk. Bu kadar yıprandık, vajinismus nedeniyle boşanalım diye geçiyordu akıllardan... Ama vajinismus sorunu kalmadı artık başka düşünceler başka heyecanlar var... Size ne kadar teşekkür etsem az... İyi ki uzanan eli bırakmadınız ve bize destek oldunuz. çok sağolunnnn....

Vajinismus Tedavisi Eskişehir - Eczacı Nuray hanımın vajinismus tedavisi ile ilgili yorumları


Değerli Doktorum Saygın Bey,
Vajinismusla ilgili sitenizde bir çok mektup okumuştum, fakat bu sefer eskişehir'den mektup yazan kişi ben oldum. Şu an bu mektubu yazarken vajinismusu yenmiş biri olarak o kadar mutluyum ki anlatamam. İnşallah okuyanlara da bir faydası olur. 1,5 yıllık evliyim ve 4 seans sonucunda vajinismusu yenmiş bulunmaktayım. Eşimle 5 yıllık flört döneminin ardından evlendik. Ama eşimle ilişkiye giremeyeceğim, başıma böyle bir şeyin geleceği aklımın ucundan bile geçmezdi. Evlendim ve maalesef vajinusmus denen vaka ile karşılaştım. Hayatım resmen alt üst olmuştu. Adeta üzerimize karabulut gibi çökmüştü bu hastalık.
Dışarıdan çok mutlu gibi görünüyorduk fakat hiç de göründüğü gibi değildi. Bu eşimi de yansımıştı. Çok sinirli olmaya başlamıştı.İkimizde vajinismus yüzünden depresyona girmiştik resmen. Aynı zaman da bu benim işimi de yansımıştı. Bir taraftan çevremdeki insanlar çocuk düşünüp düşünmediğimizi soruyorlardı. Hep yalanlar söylüyordum. Bu beni daha üzüyordu. Her ilişkiye girme denememiz başarısızlıkla sonuçlanıyordu ve her denememizde bahaneler arıyordum, erteliyordum. Alkol alıp sarhoş bile olmuştum. Ama nasıl bir şeyse yine de kendimi sarhoşken bile kasmışım. En sonunda bunun böyle çözülemeyeceğini anladım. 
En son internetten Saygın Beyin sitesine girdim. Mektupları okudum bende küçük de olsa bir umut ışığı olmuştu okuduklarım. O mektupları okurken o kadar duygulanmıştım ki çünkü aynı şeyleri bende yaşıyordum. Eskişehir'denkliniğinize geldim( iyi de gelmişim) konuşmalarınız beni o kadar etkilemişti ki ilk konuşma da bile tamam dedim bu iş oldu. Her vajinismus seans çok başarılı geçiyordu. Bütün korkularımın çok yersiz olduğu kanısına varmıştım. İş yerimdekiler bile bendeki değişimi fark etti. Verdiğiniz ödevleri harfiyen uyguladım ve en sonunda başarıya ulaştım. Hala kendime inanamıyorum, vajinismusu yenmiştim, başarmıştım. Artık bende çocuk hayalleri kurabileceğim Saygın Beyin sayesinde. Eşim ve ben çok mutluyuz. İyiki gitmişim, iyi ki sizi tanımışım. Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Allah sizi başımızdan eksik etmesin. En son şunu diyebilirim. Biz 1,5 yıl erteledik, sadece zaman kaybı oldu. O yüzden benim gibi olan arkadaşlarım kesinlikle ertelemeyin.
Kısacası Mutluyum ,mutluyum, mutluyum. Teşekkürler Saygın Bey, Hoşça kal vajinismus

Vajinismus Tedavisi Eskişehir - Muhasebeci Bilge hanımın vajinismus tedavisi ile ilgili yorumları

 

JoomlaWatch Agent