Vajinusmusu Yenenlerin Yorumları

Vajinismuslular Icin 7 Onemli UyariVajinismus Tedavisi Samsun - Doktor Arzu hanımın vajinismus hastalığı hakkında yorumları

Merhabalar;
Biz yaklaşık 1,5 yıldır evli, vajinismus hastalığını yaşayan doktor çiftiz. Aramızda bizim böyle vajinismus sorunu olacağını aklımızın ucundan geçmezdi. Fakat başımıza gelmişti ve nasıl üstesinden geleceğimizi bilemiyorduk. Çalıştığımız yer küçük ve herkes birbirini tanımadığı için açıkcası vajinismus problemimizi diğer hekim arkadaşlarımızla paylaşamıyorduk. Vajinismus sanki utanılacak bir durum ve eğitimli, kültürel seviyesi yüksek insanların başına gelemezmiş gibi çok cahilce bir düşünceye sahiptik. İlk gece korkularımızı ilk 6 ay boyunca kendimiz halledeceğimizi umduk; fakat bu durum daha çok stresli olmamıza ve iş performanslarımızında düşmesine neden oldu.

 

Birbirimizi çok seviyorduk ve aşk evliliği yapmıştık. Ama artık vajinismus yüzünden çok basit nedenlerle birbirimizi kırar duruma gelmiştik. Her ilişkiye girme denememiz hüsranla sonuçlanınca bir süre denemeye ara verdik; fakat bu da bir işe yaramamıştı. İnternette vajinismusklinik sitesi dikkatimi çekti ve vajinismus hasta yorumları inanılmazdı. İlk başta şüpheyle baktım. Açıkcası düşünecek çok fazla zamanım yoktu ve günler vajinismus yüzünden alehimize işliyordu. Yıllık iznimizde randevu aldık ve istanbul'a geldik ve Doktor Saygın Beyle tanıştık. Gayet ilgili ve insanı motive eden bir yaklaşım tarzı vardı. Hasta ile doktor arasındaki güven tedavi sürecinde önemlidir. Özellikle konu sizin en mahreminizle ilgiliyse. İlk sohbetimizden sonra hemen vajinismus tedavisine başlamak istedim. Bu benim için gerçekten zordu fakat uyum sağlamıştım. Seanslar geçtikçe kendime güvenim artıyor ve daha kararlı bir şekilde ilerliyordum. Bir problemim yoktu. 3 seans sonrasında mutlu son Artık vajinismusu yenmiştim. O mutluluğu kelimelerle tarif etmek zor. Vajinismusu yenmemde yardımını, anlayışını esirgemeyen Dr. Saygın Beyle ve her zaman sonsuz sevgiyle ve desteğiyle yanımda hiç ayrılmayan eşime teşekkür ederim


Vajinismus Tedavisi Ordu- Özge hanımın vajinismus hastalığı hakkında yorumları

Merhaba;
Ben Özge vajinismus tedavisi için Ordudan geliyorum. Vajinismusu yendikten sonra tarifsiz duygular içerisindeyim.. Allahıma çok şükürler olsun vajinismusu yendim. 8 Aylık evliyken ilk gece korkum zamanla vajinismusa dönüştü. Allahımın bana vermiş olduğu güç ve kuvvetle Saygın Hocamla bu yola başvurdum. Vede vajinismusu yendim ve başardım Ben başaramam yapamam, vajinismusu yenemem diye düşünüyordum, ilişkiye girmekle ilgili çok yanlış bilgilere sahip olduğumu anladım. Doktor Saygın Bey'den Allah razı olsun. Şuanda 8 haftalık hamileyim ve çok mutluyum. Allahım herkese en güzel yaşamları nasip etsin.


Vajinismus Tedavisi Ordu- Özge hanımın eşi Erhan bey'in vajinismus hastalığı hakkında yorumları
Merhaba Ben Ordudan Erhan;
Eşimle birlikte buraya gelmeden önce en ufak bir ümidim yoktu;zaten gelmek istemiyordum. Malum erkekler hiçbir çaba sarfetmeden hemen herşyin olmasını isterler. Başka doktorlar hakkında bir şey diyemem ama Saygın Hocam bambaşka ben 8 Ay boyunca bekledim; Saygın hocam 3 günde halletti ve evliliğimizi kutardı. Kesinlikle kimse yalan, dolan öyle şey demesin oluyor arkadaşlar ben bunu bizzat yaşadım ve eşim şimdi hamile baba oluyorum. Bu duyguyu herkesin yaşamasını isterim. Sonuç itibariyle vajinismus için çözüm arayanlar için burası doğru adres fazla söze gerek gelin ve mutlu olun.

 

JoomlaWatch Agent