Vajinismus Tedavisi Ağrı

jinekolojik muayeneVajinismus Tedavisi Ağrı - Serap&Sedat çiftinin vajinismus hakkındaki yorumları

Merhabalar Doktor Saygın Bey;
Öncelikle bir çok kişinin başına gelen vajinismus rahatsızlığını, sizin manevi gücünüzle yenen biri olduğum için çok şanslıyım. Evet çok şanslıyım diyorum çünkü 1,5 yıllık evliliğimde vajinismusu yaşadım, yenemedim ve tedavi almaya karar verdim. Araştırdım ve sizinle karşılaştım. Sizin sayenizde vajinismusu yenmiş biri olarak şimdi çok mutluyum ve huzurla doluyum. Aslında size ilk geldiğim gün vajinismusu yenmek için hiç bir umudum yoktu. Size mahçup olmaktan korkuyordum. Bana Ağrıdan geldiğimiz için 1 haftalık sürenin yeterli olacağını söylemiştiniz, çünkü ben o kadar ağır hastaydım (tabiri caizce) ben 3 seansta yeniden doğdum. Vajinismusu yenmiştim, başarmıştım hiç inanamadım, okadar farklı bir

duygu ki anlatamam. 1,5 yıldır eşimin desteği ve sizinle tanıştıktan sonraki sizin bana güveninizle bende başardım. Allahım eşimden de razı olsun o olmasaydı ben size nasıl gelirdim Bu zorlu yol sadece benim yürümem için değildi beraber yürüdük ve yılmadan vajinismusu yendik Şimdi 2 aylık bebeğimi dünyaya getireceğim günü sabırsızlıkla bekliyorum. Arkadaşlar dünyada bir tek siz vajinismus değilsiniz hepimiz bu zorlu yollardan geçeceğiz. Sadece inanın vajinismustan kurtulacağınıza. Umutsuzluğa kapılmayın, her şey sizin elinizde. Sevgiyle Kalın.


Vajinismus Tedavisi Ağrı - Özlem hanımın eşi Şeref Bey'in vajinismus hakkındaki yorumları

Ben 10 yıllık evliliği olan vajinismus hastası olan Özlem Hanımın eşiyim. 10 yıldır eşimle beraber vajinismus hastalıkla mücadele ettik. Bu konuda eşime zamanla bende suçlayıcı hitaplarda ve davranışlarda bulundum. Ama sonunda bu vajinismus hastalığının  çaresi olduğunu öğrendikten sonra, 1 yıl önce başka doktorlara daha gitmiştik. Fakat bir sonuç alamadık. Daha sonra bu yıl Dr. Saygın beyi öğrendik ve ona tedavi için geldik. Önceki tedaviden sonuçlandıramadığımız için tedirgin ve umutsuzduk. Fakat tedaviye 1. seanstan sonra eşim dahi çok büyük mesafeler kaydetmişti. Bende eşime madden ve manevi destek veriyordum. Eşimin büyük gayret ve çabaları sonucunda 2.seansın sonunda bu işin üstesinden gelmiştik. Önce Allahın sonra Doktor beyin yardımlarıyla yeniden doğmuş gibiydik. Vajinismusu yendikten sonra  yeni bir hayata başlamıştık. Bu kadar umutsuzluğun sonunda, bu kadar kısa bir sürede bu işin çözüldüğüne inanamıyorduk. Bir rüya, bir hayal dünyasında gibiydik. Fakat ne bir rüya ne bir hayaldi. Gerçeğin ta kendisiydi.  Buradan bütün vajinismus eşlerine sesleniyorum. Eşlerinizin devamlı yanında destekçisi ve dayanağı moral kaynağı olmamanız gerekiyor. Saygı ve sevgiler.. 

 

JoomlaWatch Agent