Vajinismus Tedavisi Kocaeli

Vajinismus Tedavisi Kocaeli / Funda Hanımın Vajinismus Hakkındaki Yorumları

Ben Kocaeliden geliyorum. Saygın hocama ne kadar teşekkür etsem az. 3 yıllık evliyim buraya geldiğimde çok umutsuzdum. Bu dünyada herkes bu işi yapabilir ama ben yapamam diyordum. Asla anne olamayacağım diye düşünürken, Saygın hocamın doğru yönlendirmeleri ve sabrı sayesinde çok kısa sürede çözdüm ve şimdi yaklaşık 2 aylık hamileyim. Mine Hanıma güler yüzü ve Saygın hocama bana yaşattığı bu mutluluk için çok teşekkür ederim. Ben yaptıysam herkes yapar, korkulacak bir şey yokmuş keşke daha önce gelseymişim.

Funda kocaeli

Yeşim ben, 3 yıllık evliyim. Sonunda bende başardım.Bu vajinismus hastalığından kurtuldum. İnsanların dolduruşları yüzünden bu hale geldim.Düğüm gününde bile canın çok acıyacak,çok kanaman olacak diye ben ilk gece korkusu yaşadım ve ilişkiye giremedim. İlişkiye giremedikçe, yarın yaparız, öbür gün yaparız diye diye erteledikçe erteledik. Evimde huzur yoktu.Hiçbir zaman olmayacak eşim beni boşayacaktı.Ömür boyu böylemi yaşayacağım diyordum. Sonra internetten karşıma Kayra Bera çıktı. Sadece 4 seansda başardım. Hiçde korkulacak bişey yokmuş,boşyere 3 yılım gitmiş. Hiçbir acı hissetmedim ve kanamadı o kadar korkulacak kadar olmadı. Şimdi çok şükür evimde huzur var,eşimle çok mutluyuz.Birbirimizi daha çok seviyoruz.
Şimdi tek istediğimiz bir çocuğumuzun olması ve daha da mutlu olmak.Mine Ablam Ve Saygın Hocam Allah sizi iyiki karşıma çıkardı. Siz benim mutlu olmama vesile oldunuz.Allah’ta sizin gönlünüze göre versin inşallah.Güleryüzünüz ve samimiyetiniz için kısacası herşey için çok teşekkür ederim. Sizi hiç unutmayacağım.Sizi çok seviyorum.

VAJİNİSMUSU YENMEK DİGER RAHATSIZLIGINIDA İYİ GELİR

Vajinismus Tedavisi Kocaeli - Hülya Hanımın vajinismus tedavisi hakkındaki yorumları

Adım Hülya; 29 yaşındayım buraya Saygın Beye teşekkür etmek için geldim. Sonunda kafamı kurcalayan kâbuslarım bitmişti artık. Ben Saygın Bey için çok zor bir hastaydım aslında. Ama o yine de beni kabul etti. Bu vajinismus sorunu aşmam için benimle sağ olsun çok uğraştı. Vajinismus hastası olmam yani sıra, aynı zamanında majör depresyon hastasıydım. Psikolojik ilaçlarda kullanıyorum. Yani iki tedaviyi birlikte yürütmem gerekiyordu. Yürüttüm de. 6 seansın sonunda artık bu problemi vajinismus hastalığını çözmüştüm. Benim gibi bir hasta çözerse bu problemi inanın vajinismusu herkes çözebilir. Bu problemi çözmem depresyon rahatsızlığıma da iyi gelmişti. Şuan tek düşüncemiz bir bebeğimizin olması. Onu da başaracağıma inanıyorum. Bir gün onun için de Saygın Beye ziyarete geleceğiz. Benden desteklerini esirgemeyen Mine Hanım ve Saygın Beye çok teşekkür ediyorum. Allah sizden razı olsun. Sayenizde yüzümdeki o somurtkan ifade de gitmişti. Her şey için çok çok çok teşekkür ederim. HÜLYA

Vajinismus Tedavisi Kocaeli / İzmit'den Yeşim Hanımın Vajinismus Hakkındaki Yorumları

Yesim


Vajinismus Tedavisi Kocaeli  - Filiz Hanımın Vajinismus Hakkındaki Yorumları

Merhaba ben filiz…13 yıllık evliyim Vajinusmustum şükürler olsun Saygın bey’in sayesınde bu hastalıktan kurtuldum.
İnternette Vajinusmusla ilgili araştrma yaparken Kayra Bera kadın sağlığı sitesini gördüm. Hastalıkla ilgili bilgileri ve hasta mektuplarını okudum Mektupların bir tanesinde bu hastalıktan kurtulan bir bayan eğer bu siteyi bu mektubu okuyorsanız bu hastalıktan kurtuldunuz demektir diye yazmıştıbu beni çok etkiledi ve ertesi gün hemen telefona sarıldım iyiki aramışım telefonun ucundaki ses o muhteşem insan Saygın hocam, sesi o kadar güvenilir o kadar içtendiki randevumu aldım.
Hemen eşime söyledim oda çok sevindi canım eşim sağolsun. 13 yılda beni hiç üzmedi sabırla ve inançla beni bekledi.kendisine minnettarım Rabbim ondan razı olsun.Ve büyük buluşma 05.11.2011 cumartesi 1. Seans ve tanışma hocamın sesi kader kendiside çok güvenilir biriydi ve sema ablam muhteşem iki güzel insan tanıdım 1. Seans o kadar güzel geçti ki tedirgin olarak geldim yerden kafamdaki olumsuzluklar dağılarak kendime olan güvenim ve inancım artarak ayrıldım.
2. Seans 15.11.2011 Salı ayaklarım hızlı hızlı, kalbim çarpa çarpa gidiyordum.Çünkü mutluluğa son seans kalmıştı ve ve beklenen gün 3. Ve son seans 3.seans 12.12.2011 pazartesi tarihlerin hepsini not aldım hepsinin aklımda ve kalbimde ayrı yeri var 3.seans Vajinusmus artık bitmişti.Sanki üzerimden büyük bir ağırlık gitmişti. Şimdi Allahıma şükrediyorum. Çok mutluyum her şey yolunda tek eksiğimiz bir bebek ama inanıyorum o mutlu haberi yakında alacağız.Saygın Hocamın yakınlığı,anlayışı ve desteği için sonsuz teşekkür ediyorum.iyiki varsınız.
Bu satırları okuyan arkadaşım kendine ve Saygın hocama inan göreceksin korkulacak hiçbir şey olmadığını gün gelecek kendini teşekkür mektubu yazarken bulacaksın ve benim gibi yüzünde tebessümle satırlarına son vereceksin.Vajinusmus hastalığını yenen geçte olsa bu hastalığa yenilmeyen…  Filiz / Kocaeli

Filiz Kocaeli


Vajinismus Tedavisi Kocaeli - Arzu Hanımın cinsel ilişkiye girememe problemi hakkındaki yorumları

Merhaba; Saygın Beye eşimle beraber teşekkür için birlikte geldik. Bu sorunu 5 ay önce yaşadık. ..... gittim ilk etapta ilk gittiğim seansta panik atak ilacı verip ilişkiden yarım saat önce alıp denememizi tavsiye ettiler. Zaten eşimle yeterince yıpranmıştık. Bu ilaçlar beni duygusal olarak okadar bozduki durup duruken ağlamaya başlıyordum. Hiçbirşey olmasada içimden sürekli ağlamak  geliyordu. 2 seansa tekrar gittim ilacı az al dedi. Bu kez sonuç yine hüsran eşimle ilaçlar yüzünden tartiştik ve ilaçları çöpe attı. Çünkü daha kötüye gidiyordu. İnsan özgüvenini kendine inancını herşeyi hatta  aklını bile yitirebilecek durumlara gelebiliyor. Bana bir ara bir his geldi işe yaramaz zavallı denemek eşimle yakınlaşmak istemiyordum. Beş gün boyunca ağladım. İçimden eşimi çok sevmeme rağmen boşanma korkusu vardı;ufak şeylerimiz bile ev içinde rahatsız edip tartışmaya dönüşüyordu. Her bir mektuplarda kendimi buldum. 1 seansdan sonra dünyam değişti,inancım yerine gelmişti, hatta yapabilirim bile diyebiliyordum. Seanslarımı tamamladıktan sonra çok şükür bu illetten kurtuldum. Biz bu durumu benim sorunum görmedik. Gerçekten de bu çift olarak bir sorun ve yanlış bilgilendirmeler ve yıpranmalar.Herkeze binlerce teşekkürler. Şuan yaşanan mutluluk anlatılmaz yaşanır derler ya o noktadayız. Her geçen gün kaybınız. İnanın ve kurtulun.

Arzu Kocaeli


Vajinismus Tedavisi Kocaeli - Zerrin hanımın cinsel ilişkiye girememe konusundaki yorumları

Merhaba; Ben 32 yaşında 10 yıllık evli bir bayanım. 10 yıldır vajinusmus hastalığını yaşıyorum. Eşimle birbirimizi çok sevmemize rağmen eşimle ilişkiye giremiyordum, kasılıyordum. Bu olay bizi yıpratmıştı. Artık kendime güvenmeyen mutsuz hayattan zevk almayan biri haline gelmiştim. Taki Saygın Bey’le tanışana kadar. Hayatım tamamen değişti. Her vajinismus seansı sonrası kendimi daha mutlu daha iyi hissediyordum. Bu kabus gibi görünen vajinusmusun sizi yok etmesine izin vermeyin gerçekten tedavisi var. Ben inandım 4. Seansın sonunda nikah yıldönümüzdü ve vajinusmus bizim için bitmişti. Birbuçuk ay geçti ve ben evlilik yıldönümümde hamile olduğumu öğrendim. Saygın Bey’e sonsuz teşekkür ediyorum. Artık çok farklı biriyim. En önemlisi hayattan zevk alıyorum,  yaşamayı,kendimi,eşimi çok seviyorum. Bebek bile benim için hayal bile değildi. Sonrasında gerçek oldu. Bizim gibi sıkıntıya çekenler lütfen ertelemeyin her geçen gün sizi yıpratıyor, oysaki önümüzde güzel günler var o günleri yakalamaya çalışın. Herşey için teşekkürler.
Kocaelin'nden ZERRİN

Zerrin kocaeli


Vajinismus Tedavisi Kocaeli/İzmit - Ayşe hanımın ilişkiye girememekle ile ilgili yorumları

Merhaba Sevgili okuyan arkadaşım;
Hemen hemen 1 sene geçmiş buraya ilk gelişimin üzerinden. Öncelikle söylemeliyim ki ben vajinismusu yenmiş, BAŞARMIŞ bir kadın olarak bu satırları yazıyorum. Bende Saygın Beye vajinusmus sebebiyle gelmiştim. Bende geldiğimde benim benzerimde bir çok mektup okumuştum. Benimle aynı konu için buraya gelen arkadaşlarım mektuplarında çok kısa sürede bu sıkıntılarından kurtulduklarını yazmışlardı. Tedirgindim. İlişki sırasında kasılıyordum. Aynı kısa sürede kendimin başarısını sizlerle paylaşmak isterim. Gözümüzde çok büyüttüğümüz bu sıkıntı sevgili Saygın Bey sayesinde çok kısa sürede aşılabilecek bir durum. İNANIN! Biz başardık. Birbirimizi çok seviyoruz. Bu doğanın getirdiği bir güzellik. Bunu yaşayabilmek varken kendimizi boşu boşuna karanlıklara gömmeyelim. Beyninizden korku kelimesini rahatça silebilirsiniz. Bizler kadınız, Allah bizleri farklı yaratmadı. Eşlerimizle sevgimizi doyasıya bütünleştirmek varken başka türlüsünü seçmeyin. Buraya gelerek en büyük adımı attınız, ben Saygın Bey’i yılbaşı ziyareti için geldim. Yolda eşime”vay be biz tam 1,5 sene birlikte olamadık, ilişkiye giremedik. ne boşuna geçirilmiş bir zamanmış evliliğimiz ve cinselliğimiz adına şimdi çok mutluyum. Her karı-koca gibi biz artık birlikte olabiliyoruz. Tam olması gerektiği gibi ilişkiye giriyoruz. Kendinize, eşinize, doktorunuza inanın ve güvenin. Biliyorum buraya gelmeniz için ne kadar cesur olduğumuzun göstergesi. Çünkü bende cesurum ve eminim benim yazdığım bu mektubu çok kısa zamanda sizde yazıyor olacaksınız. Sevgilerimle A.Ş

 Ayse Kocaeli

 

JoomlaWatch Agent