Vajinismus Tedavisi Kırklareli

Vajinismus Tedavisi Edirne - Emel Hanımın Vajinismus hakkındaki yorumları

Ben Emel; 
Bu mektubu yazacağımı hayal ettiğimde içim kıpır kıpır oluyordu. Şuan teşekkürlerimi ifade etmek için yazdığım bu satırların herkese umut olmasını diliyorum. Saygın Bey’le geçen nisan ayında tanıştık.Buraya gelmeden önce benim de tereddütlerim vardı kendimden yana.Acaba başarabilecekmiydim Yoksa ömrümün sonuna kadar üzerime 3 sene boyunca karabulut gibi çöken bu hastalığı yaşayacak mıydım Bunlar gibi bir sürü soru vardı aklımda ama bir yandan da hepsinin cevap bulması gerekiyordu. Çünkü; kendimi bir kadın olarak eksik hissetmemem,mutluluğa tam anlamıyla tatmam ve belki de en önemlisi annelik  gibi yüce bir duyguyu yaşamam lazımdı.

Öyleyse yapılacak tek bir şey vardı.Tüm cesaretimi toplayıp telefon açmak.. O cesaret gelmişti. Ertesi hafta için randevu aldık,o güzel gün gelmişti ilk randevumuz 16 nisandı,yüzyüze görüşünce iyice artık emin olmuştum.Süreç başlamıştı,heyecan,stres,meraklılık endişe hepsini bir arada yaşadığım günleri hatırlıyorum.Hem umutluydum,hem  korkuluydum,ama içimde hep bir umut vardı.Yapmalıydım,başarmalıydım,inanmalıydım,birkaç hafta içinde,nisan sonuna doğru büyük bir çoğunluğunu belirtmiştik.
Artık havalarda uçuyorduk hem eşim hem ben.Çünkü asla yenemeyeceğimi düşündüğüm,beni benden alan,mutluluklarımı yarım bırakan,gülüşlerimi çalıp gecelerimi çalan kabusum olan ileti yenmiştik.Hayat artık daha anlamlıydı,daha güzeldi,geleceğe dair umutlarımdaha çoktu artık..Artık eşim gerçek anlamda eşim,Benim zor günlerimde yanımda olduğu için bu vajinusmusu yeneceğime dair bana biran bile tereddüt etmeden destek olduğu için ,her ağladığımda gözyaşlarımı sildiği için pna binlerce kez teşekkür ediyorum..Bir teşekkürümde Mine Ablaya ilk geldiğimiz andan itibaren bizi sıcaklığıyla karşılayıp,umut ışığı aşıladığı için,son teşekkürümde Saygın Beye iyiki ogün cesaretimi toplsyıp sizi aramışım,iyiki tanışmışız bana her konuda yol gösterdiniz bu sonuca ulaşıp şu mektubu yazabiliyorum. Eksik olmayın. En güzel haberi en sona sakladım Ben hamileyim,3 aylık,bunu yazmak bile bana müthiş heyecan veriyor.Seanslarımız bittikten sonra 2,5 ay sonra hamile kaldım.Hiç inanamadım, şokumu atlatamadım.Ama gerçek oradaydı,içimdeydi,yüreğimdeydi.Annelik müthiş bir duyguymuş.Şimdi o kara bulutlu günlerimi hatırlamıyorum,artık güneşli günler içindeyim diyorum kendime,artık herşey daha da güzel olacak.Umuttan,cesaretten,inanmakta,hayak etmekten ve denemekten korkmayın. Sizde başaracaksınız.
Sevgiler

 

Emel Edirne

Vajinismus Tedavisi Krıklareli - Grafiker Elif Hanımın Düşünceleri

Bugün 4.seansıma gelecekken teşekkür etmeye geldim.Öncelikle herşey için gerçekten çok çooook teşekkür ederim.2 aydır kabusum olan korkumu buraya başladığım günden itibaren,Saygın Hocayı,Mine Hanımı tanıdığından beri  yenmeye başladım.3 seansımdan sonra çözdüm.Allah’a çok şükürler olsun ki Saygın Hocayı karşımıza çıkardı,sabrı içinde ayrıca teşekkür ederim.Bu yazımı okuyan herkesin şunları bilmesini istiyorum,kararlı olmak beynen ve fiziken kendini rahat bırakmak bu işin çözümü.Buraya geldiğimde çok korkularım vardı,yapamayacağımı düşünüyordum,çok kasılıyordum,canım çok yanacak,acıyacak dayanamıyacağımı ,nasıl olacak nasıl aşacağım diye ve daha da saçma sapan gereksiz korkular..Bakın saçma gereksiz diyorum.Çünkü okadar  çok basit,kolay ve güzel bir sonuç elde ediyorsunuz ki sadece kararlı olun inanın korkulacak bir durum yok.Nasıl oldu inananamadım,bu kadar basitmıydı dedim .Allaha çok şükür .Saygın Hocama Çok teşekkür ediyorum.
Acı, maci, korkulacak, kasılacak hiçbir şey yok.AŞK VAR AŞK, MUTLULUK VAR.

Elif kirklareli


Vajinismus Tedavisi Krıklareli - Ev Hanımı Gülsün Hanımın Düşünceleri

Değerli doktorum Saygın Bey Merhaba, 
Vajinusmus ile ilgili sitenizde birçok mektup okumuştum, bu kez mektubu yazan kişi ben oldum. Biz eşimle eylül 2015 tarihinde severek evlendik. İlk gece korkusu çoğu bayanda olduğu gibi bende de vardı. Neyse ilk gün olmayabilir bu korku normal derken balayında normal olmadığını anladık :) vajinusmus denen daha önceden hiç bilmediğimiz birşeyle karşılaştık. Tam 1 yıl boyunca bugün deneriz yarın deneriz derken ertelemekten ve zaman geçirmekten başka bişey yapmadık. Alkol, uyuşturucu krem , psikolojik ilaç vb. denemedigimiz saçmalık kalmadı. Saygın bey sizi tanımadan önce uygulamaya çalıştığımız herşeyi aşırı saçma buluyorum. Eşimle İnternette araştırırken sizinle karşılaştık. Teşekkür mektuplarını okuduk. İlk görüşmeye eşimle birlikte geldik. Eşim sizi görür görmez artık tek başına gelebilirsin doktor bey çok güvenilir ve başaracağına inanıyorum dedi. Ve 4 seans sonrası başardım:) ilk seanstan sonra yapabileceğime inandım. Son seansta ' Artık hazırım bu iş bitmiştir ' diyerek ofisinizde ayrıldım. Beyinde bitirmek çok önemli. Birkaç denemeden sonra başardım. Burada herşeyden önemlisi doktorum Saygın beye ve kendime inandım güvendim. Kesinlikle başaracağıniza inandıktan sonra herşey çok kolay... Mine hanıma samimi tavrından dolayı teşekkür ediyorum. Dr. Saygın Bey size ne kadar teşekkür etsem azdır.. herşey için çok sağolun. Siz harika bir doktorsunuz.. :)) Teşekkürler..

Gulsun kirklareli


Vajinismus Tedavisi Kırklareli - Muhasebeci Burcu hanımın yorumları

2 Yıllık evliyim ve bu vajinismus sorununu iki yıldır yaşıyordum. Cinsel ilişki sırasında kasılıyor ve eşimi itiyordum. Evet artık geçmiş zaman oldu benim için. BAŞARDIM. Kasılmalarım, korkularım bitti artık. 1 yıl kadar önceydi Doktor Saygın Bey’le tanışmamız ama ilk görüşmeden sonra karar veremediğim için tedavi olmaya gereksiz süreç daha geçirdim. Yine olmayınca tedaviye hemen başlamak istediğimi söyleyerek geldim ve başladım. İlk seansı atlattığımda kendime inanamıyordum artık umut doluydum. Başaracağıma inanmıştım. Tedavi gayet teknik ve basitti. Zorlanmıyor, sıkılmıyordum. Ağlama krizleri bitmişti. Üçüncü seanstan sonra tedavim bitmişti. Ve mutlu son. Bundan sadece 1,5 ay kadar önce bende başaran diğer bayanların yazdıklarını okuyordum. Şimdi bende yazıyorum. Herşey kendine inanmak Ve Saygın Bey’e güvenerek başlayıp bitiyor. Mektubumu okuyanlara tavsiyem karar verme sürecini uzatmadan bir an önce vajinismus tedavisine başlamaları. Herşeyin ne kadar hızlı olup bittiğini göreceksiniz. İki yıldır benden sevgisini ve desteğini esirgemiyen sevgili eşime, sıcaklığıyla e içten desteğiyle yanımda olan Mine Ablaya ve tabiki Saygın Beye sonsuz teşekkürler. Mutluluğumuzu size borçluyuz. BURCU - Kırklareli'den sevgiler

 

 

JoomlaWatch Agent