Vajinismus Tedavisi Van

Vajinismus Tedavisi Van - Hatice Hanımın Vajinismus hakkındaki yorumları

Merhabalar;15 yıldır vajinusmus mağduru olan ben yıllarca birlikte baş etmeye çalıştım. Tutucu bir çevrede yetiştim. Cinsellik namına zerre bilgim yoktu, eşimde bu konuda benden çok farklı değildi. Evlendikten sonra ilk cinsel ilişki girme denemeler başarısız olunca aşırı anlayış ve erteleyişleri vajinusmus hastalığı gerçeğiyle yüzleşmenin gecikmesine sebep oldu. Ve yıllar sonra anladım, benim durumum bir vajinusmus vakasıydı. Bu gerçeği hazmedemedim.İlişkiye giremiyordum ,Kendimi eksik hissettim. Cinselliği yaşayan insanlar benim için olağanüstü insanlardı. NEDEN EKSİKTİM yıllarca bu sorunun cevabını aradım. Bu durum beni umutsuzca arayışlara sürükledi. Gitmediğim psikolog, jinekolog, hacı, hoca kalmadı. Beni anlamayışları beni daha fazla çıkmaza itti. Hepsinde ön yargı ”Nasıl ilişkiye giremiyorsun,yapamıyorsun”. Artık insanlardan uzaklaşmış içime kapanmıştım. Hayatım benim için hiçbir anlamı yoktu. Eşimle de aramız açılmaya başlamıştı. En küçük şeyler bile şiddet görmeme sebep olmuştu. Çevremizin neden çocuğunuz olmuyor Deyişi belki de azda olsa bunaltmıştı. Dile kolay söz konusu 15 yıldı. Artık hayatımız bir çıkmaza girmişti. Dr. Saygın Beyi bulana kadar. Kendisiyle telefonla görüşmem bana büyük umut oldu. Beni yargılamıyor ve yardıma hazırdı. Vajinismus tedavisi için istanbula gittiğimizde Mine Abla güler yüzüyle bizi karşıladı o kadar sıcak bir ortamdı ki evimizde gibi hissediyorsunuz. Saygın Beyle konuştuktan sonra ben yapabilirim,ilişkiye girebilirim düşüncesi oluşmaya başladı. Ve bir hafta gibi kısa bir süre de vajinusmusu çözmüştüm.Dr Saygın Beye minnettarım. O benim kurtarıcım. Sayenizde bir evlilik kurtuldu. Bu mucizenin mimarı sizsiniz. Allah sizden razı olsun.HATİCE/Van

Hatice Van


Vajinismus Tedavisi Van - Nurettin Bey'in Yorumları

Merhaba Saygın Bey; Sema'nın eşi olarak öncelikle eşimin bu sorununun üstesinden gelebileceğini ikna ettiğiniz ve bunu sağlayabildiğiniz için size teşekkürlerimi bahşediyorum.İki yıllık evliyim. 2 yıldır van'da ikamet ediyoruz. Başlarda ilişkiye girememe sorununu önemsemiyordum. Kendi kendime zamanla düzelir diyordum ama yanılmışım. Eşim ilişki sırasında kasılıyor ve kitleniyordu.
Dr. Saygın Beye gelmeden önce türlü türlü teknikler denedik bir hastanede eşime lokal anestezi yapıldı. Belden aşağı uyuşturuldu fakat bu bile yeterli olmadı.Hayallerimiz suya düşmüştü.Bu olumsuzluklardan dolayı tedavilere ara verdik .Geçenlerde tekrar internette araştırma yaparken Dr. Sayın Beyle karşılaştım ve hakkında biraz araştırma yaptım ve hakkında olumlu sonuçlara elde ettiğini gördüm.Tabi bize ne kadar yardımcı olurdu bilemezdik.Belki bir hayal kırıklığı, bir fiyasko daha olabilirdi.Lakin her türlü sonucu düşünerekten eşimle gelmeyi kararlaştırdık.Nihayet yaşadığımız tüm olumsuzluklara rağmen Dr.Saygın Beyin tedavi yöntemlerinden çok ikna kabiliyeti beni şaşırttı.
Bu sonuncu seansta bittikten sonra imkansızı başardık. Kendi açımızdan Allahın izniyle ve Dr.Saygın Bey’in vesilesiyle vajinismustan kurtulduk. Ayrıca Dr. Saygın Beyin merkezinin çalışanı olan tatlı,güler yüzlü Sema Hanımın,eşime verdiği moral ve güvenden dolayı ona müteşekkirim.Rabbim Dr.Saygın Beyin yanında olsun çalışmalarınızda başarılar diliyorum.
Nurettin - Van

 

JoomlaWatch Agent