Vajinismus Tedavisi Aydın

ilk gece korkusu

Vajinismus Tedavisi Aydın - Ayşegül Hanımın Vajinismus hakkındaki yorumları

2 yıl önceydi, sevdiğim insanla evlendim. Herşey çok güzel olacak derken o gece kötü bir süprizle karşılaştım. Önceleri vajinismusu kendime konduramadım kendime getiremedim aklıma yada getirmek istemedim. 1 yıl sonra durumu adlandırabildim. Ama buda yetmiyor tabi cesaret gerekiyor insana sadece biraz cesaret 6 ayı daha gitsemmi gitmesemmi tereddetü ile geçirdikten sonra nihayet Saygın Bey ile tanıştım. Boşa geçen 1,5 yıl yavaş yavaş benden birşeyler almaya başlayan, evliliğimi tam anlamı ile yaşamama neden olan 1,5 yıl, Saygın Beyle tanışmamızdan sonra bende bir gün bu mektubu yazabilecekmiyim diye düşünmüştüm. Her geçen seansımızdan bunun olacağına biraz daha fazla inandım. İlk seansımdan kendimin farkına vardım, ikinci ve üçüncü seanslarımda neler yapabileceğimi gördüm. Artık inanıyordum bende yapabilirdim. Allahın izni, eşimin desteği ve Saygın Beyin vesilesiyle artık bende başardım. Üstelik hamileyim. Eğer yapılamayacak bişey olsaydı emin olun bunu ben yapamazdım. Klişe olacak belki ama gerçekten bunu ben başarabildiysem herkes başarabilir. Sadece biraz cesaret edin ve beklemeden harekete geçin. Hayatı daha fazla ıskalamayın.
AYŞEGÜL

aysegul aydin

Vajinismus Tedavisi Aydın - Ev Hanımı Yeşim Hanımın ilişki anında kasılma problemi konusunda düşünceleri

Merhaba Doktor Saygın Bey;4 yıllık evcilik oyunumdan beni ve eşimi kurtardığınız için size teşekkür ederiz. 2012 yılında eşimi çok sevdiğim eşimle evlendim. İlk gecemizde kasılmalarımdan dolayı hiç ilişkiye giremedik. Ertesi gün balayına Antalya'ya gittik. O gece denedik ama olmadı. Eşim çok anlayışlı davrandı ve üstüme gitmedi. Balayından döndükten sonra eşim bana bu durumu anlattı, saatlerce açıklama yaptı gene olmadı. Alkol aldım yine olmadı. Eşim zamana bırakalım kendini ne zaman hazır hissedersen o zaman olur dedi ama kendimi hazır hissetmiyordum, kasılıyordum. Sürekli bahaneler bulup kaçıyordum. Bu durumu ailelerimiz biliyordu. Sonra doktora gitmeye karar verdim. Özel bir hastanenin ......... gittim. Doktor bana neden eşin yok sen bu adamı boşa ilgisiz bir insanlamı bunu yapacaksın dedi. Bir daha o doktora gitmedim. Aradan 7-8 ay geçti her denemede başarısızlık ve umutsuzluk. Eşimle kavgalarımız başladı, arada ayrılıklar oldu ama vazgeçemiyorduk. Vajinusmustan başka sorunumuz yoktu. Daha sonra ......... gittik.Toplu seansa girdik, dudaklarımıza uyuşturucu sprey sıktı buda onun gibi bişey dedi. Daha sonra ....... hemşire hanım bir sürü kas gevşetici ilaçlar,ağrı kesiciler,uyuşturucu spreyler verdi. Bide kaynar sıcak suyun üstüne otur dedi. Denedik ama kasılmalarımdan dolayı ilişkiye giremedik, olmadı. Aradık .......le değil hemşireyle görüşüyorduk. Hemşiresi bana bu sorunu burada bir tek sen çözemedin dedi. Artık bunu yapabileceğime asla inanmıyordum. Eşimle hiç ilişkiye giremeyeceğimi düşünüyordum. Psikolojim bozuldu ve ilaç tedavisi gördüm. O günleri bile hatırlamak istemiyorum. Birgün kendimi toparlayıp internete girdim. Doktor Saygın beyi gördüm. Sayfalarını inceledim. Aradım telefonla konuştum. Telefonda ikna oldum. İyikide olmuşum. İlk görüşmeye gittik ve iyiki gitmişim ki eşimle beni çok rahatlattı. Seanslarımız başladı ve asla başaramam dediğim o illet rahatsızlık vajinismusu Saygın bey sayesinde yendim. Yeniden hayata döndüm. Bu mektubu okuyan arkadaşalara şunları söylemek istiyorum; vajinusmus sizi yenmeden siz onu yenin. Bana bu konuda destek veren eşime ve kayınvaldeme çok teşekkür ederim. Doktor Saygın bey teşekkür ederim beni bu kabustan kurtardınız. Hayatımın herhalde en güzel duygusu olacağına inandığım Hamilelik döneminde de size haber vermek istiyorum. Sizi hiç unutmayacağız.
YEŞİM


Vajinismus Tedavisi Aydın - Kuaför Neslihan Hanımın Vajinismus hakkında yorumları

Merhaba Neslihan;
2 yıllık evliyim ve vajinusmus hastasıydım. Benim uzun araştırmalarım sonucu internetten Saygın beyi buldum. İnternet sitesinde çözenlerin yazısını okudukça hem ağladım sanki kendim çözmüş gibi hemde neden bilmiyorum çözersem Saygın Bey ile yeneceğime inandım hep öyle oldu.(o yüzden başka bir dr.Hiç gitmedim). 2. Yılı olmadan evliliğimin bu vajinismus işini çözecektim diye kendime söz vermiştim. İlk seansımı hatırlıyorum hala dün gibi. Çok zor geçmişti benim için. Ama Saygın Bey sabırla ve anlayışla yaklaştı bana, vazgeçmedi benden. Onun tavrını gördükçe bende daha çok inandım kendime. Bende ilişkiye girebilirim, yapabilirim diye o kadar çok tekradım ki kendi kendime tahmin bile edemezsiniz. Ama gereksiz yere uzattım seanslarımı çünkü umudumu kaybettim. Zaman zaman umudumu kaybettiğim bir gün Mine Abla whatsapta kendi kurdukları gruba ekledi. Bazıları çözmüştü çoğunluğu ise benim durum gibiydi. Yalnız değildim biliyordum. Ben hala kendimle çelişirken gruptaki kızların çoğu bir hafta içinde peş peşe çözdüler. Çözenlerin hepsi aynı şeyi söylüyordu.”Çok kolaymış,boşuna beklemişiz,hiç anlamadım,hissetmedim bile,inanamadım.” Dediler hep. Onları okudukça hem kıskandım hem kendime çok kızdım. Düşünün grupta bir ben kalmıştım düşünün halimi. Her akşam ağlarken eşim görüyordu beni. Ben ağladıkça o daha çok üzülüyordu. Kızlarda hep bana cesaret vermeye çalışıyorlardı. Egzersizleri herşeyi yapan ben bir ilişkiye girme kısmını yapamamıştım cesaretim olmadığından. Kızaların verdiği gazla üç kere denedik eşimle başarısız oldum. Ama yılmadım 1 Haziran evlilik yıldönümümdü ve öncesinde yenecem bu hastalığı diye söz vermiştim kendime pes etmedim o yüzden. 27 Mayıs 2016 gecesi mutlu sona ulaştım. Gerçekten dedikleri gibi oluyormuş. Anlamıyorsunuz bile,inanamıyorsunuz yaptığınıza. Nasıl ağladığımı bir ben bilir birde eşim. Mutluluktandı bu sefer ağlamam bitmişti herşey, karı koca olmuştuk ve sevgimizi pekiştirecektik. Eğer ben bu hastalığı çözdüysem önce Saygın Beyin sabrı ve anlayışı,sonra eşimin sevgisi ve duyarlılığı ve hiç zorlamadan bekleyişi ve Mine Ablanın desteği ve beni eklediği gruptaki kızların verdiği gazla ve cesaret sayesindedir. Ne kadar teşekkür etsem, ne kadar dua etsem yetersiz kalır. Artık herşey çok daha güzel. Teşekkürler Saygın Bey.


Vajinismus Tedavisi Aydın - Öğretmen İpek Hanımın ilişkiye girememe tedavisi sonucundaki yorumları

Teşekkür mektubu yazdığıma hala inanamıyorum. 25 günlük evliydim, ilişkiye giremiyordum. Bu kapıdan girdiğimde umut kapısı evliliğimin şansı oldu; Saygın bey, sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum kendisine, vajinismus kabus dolu günlerim uykusuz gecelerim olmuştu. İlk gece tanıştığım milyonlarca insanın yaptığı ama benim yapamadığım neydi diye düşünürken Saygın beyin umut dolu bakış açısı ve tedaviyle başardım.3 seans sonrası hayatım değişti. Artık ilişkiye girebiliyordum. Gülen yüzümle pozitif enerjimle etrafı aydınlatıyorum. Bunuda Saygın Beye borçluyum. Bu mektubu okuyan bu durumu yaşayan bayanlara sesleniyorum kesinlikle inanaın başarın. Çünkü emin ellerdesiniz. Önce kendiniz sonra eşiniz sevdikleriniz için başarın. Ertelemeyin, yarın öbür gün demeyin yıpranmayın, yıpratmayın hayat çok güzel ve kısa kendinize güvenin inanın ilk adımı atın gerisini düşünmeyin. Artık kadın olmanın farkını,tadını yaşıyorum.

ipek

 

JoomlaWatch Agent