Cinsel ilişki sırasında ağrı, acı ve tedavi süreci

iliski aninda aci agriCinsel ilişki anında ağrı ve acı sık görülen bir durumdur. Cinsel ilişki sırasında çeşitli sebeplere bağlı olarak ilişki sırasında ağrı, acı, yanma ve batma hissedilir ve sağlıklı bir ilişki sağlanamaz. Kadınlarda cinsel ilişki sırasında ağrı ve acının bir çok nedeni olmakla birlikte genellikle kadın ilişki anında ağrı ve acı duyacağını düşünerek kendini kasar ve tam hazır olmayarak ilişkiyi dener. Kasmasından kaynaklı ağrı ve acıya neden olur. Genel bir fikir vermesi itibariyle ilişki sırasında ağrı ve acı duyan ve uygun tedavilerle vajinismus problemini yenmiş danışanlarımızın yaşadıklarını ve yorumlarını size bir fikir vermesi bakımından aşağıdan takip edebilirsiniz.


Vajinismus Tedavisi İstanbul - Zeynep Hanımın vajinismus hakkındaki yorumları

Öncelikle merhabalar Saygın hocam...  gerçekten isminiz gibi saygınlığı sonuna kadar hak eden bir insansınız ve Rabbim çok şükür ki sizin gibi bir hoca ile bu illetten kurtulmamı nasip etti binlerce kez şükürler olsun... size yine çok yakın bir arkadaşımın tavsiyesi ile gelmiştim ve ben gelip sizinle birebir konuşuncaya kadar yine bu illetten kurtulacağıma olan inancım sıfırdı fakat ilk seanstan çıkınca bile bir inanç aşıladınız ve kendime olan güvenim ve inancım geldi... tam 3 seansta bitti bu 27ay süren kabusum ve ben ne diyeceğimi ne yazacağımı İnanın bilmiyorum Allahım sizden binlerce kez razı olsun tedaviye geldiğim süre boyunca bana olan inancınızı kaybetmeden her seferinde yapabileceğime olan inancınızı bana aksettirerek beni umutsuzluğa sürüklemeyip bu mutlu sona ulaşmamı sağladınız. Tabi sizinle birlikte Mine ablacığımında o moral veren konuşmalarını ve desteklerini göz ardı edemem. Hiç bir zaman yapamam diyordum herkes yapar ama ben yapamam diyordum ama çok şükürki o kötü günler önce yüce rabbimin sonra sizin büyük desteğiniz sayenizde geride kaldı. Aslında bizim sizinle son seansımız 24 kasım cumartesi günü idi ve ben son seanstan çıktıktan sonra yapabileceğime olan inancım tamdı. Ve tam olarak 26 kasım da yani son seanstan 2 gün sonra tamamıyla ACISIZ AĞRISIZ SIZISIZ KANAMASIZ bu kurtulamam yapamam dediğim illetten kurtuldum elim ayağıma dolaşmıştı ne yapacağımı bilmez bir haldeydim mutluluktan... hatta inanamayıp eşime yüzlerce kez tekrar tekrar sordum oldu mu şimdi bitti yanı peki ben neden hiç hissetmedim diye... demek bu kadar kolaymış 2yıl 3ayım boşuna geçmiş meğer ama herşeyde bir hayır vardır diyerek mutluluk gözyaşlarımı tutamadım 2 gün boyunca. Herşey ama herşey önce rabbimin sonra sizin çok büyük yardım ve destekleriniz ile oldu hocam ne yapsam hakkınızı ödeyemem... Herşey için çok ama çok teşekkürler minnettarım size ve Mine ablacığıma.. en kısa zamanda eşimle yanınıza geleceğiz inşallah... Allah’a emanetsiniz 


Zeynep istanbul

 

Vajinismus tedavisi istanbul - Esra Hanımın vajinismus seansı öncesi yorumları

Esra2019 seans oncesi

Vajinismus tedavisi istanbul - Esra Hanımın vajinismus hakkındaki yorumları

Vajinismus tedavisi hasta yorumları

 Vajinismus Tedavisi Bulgaristan- Emine Hanımın vajinismus hakkındaki yorumları

Emine bulgaristan

Vajinismus tedavisi hasta yorumları

 Vajinismus Tedavisi İstanbul - Gülşah Hanımın vajinismus hakkındaki yorumları

Ben Gülşah. Yaklaşık 5 aydır evliyim. Eşimle birbirimizi çoook uzun zamandır tanıyorduk ve bu güzel tanışıklığı evlilikle taçlandırdık. Cinselliğe karşı hiçbir zaman katı bir bakış açım olmadı. Bana göre iki insanın yaşayabileceği en normal şeydi. Sonuçta minicik bir karınca bile neslini devam ettirmek için bu işi yapıyordu. Ama ben de çoğu kadın gibi cinsel yaşamı evlilik sonrasına bırakmıştım ama gelin görün ki evlendikten sonra o minik karıncanın sahip olduğu şeye çok istememe rağmen ben sahip olamadım. Başlarda çok önemsemedik. Nasıl olsa biz de çözeriz dedik. Ama bunu derken aradan koca bir 5 ay geçti. Belki diyeceksiniz bana seninki de birşey mi bu sorunu yıllarca çeken var diye. Ama benim gibi negatif duyguları en önde olan biri için bu 5 ay 5 yıl gibi gelmişti. Sürekli aklımda neden yapamıyorum düşüncesiyle dolaşıyordum. Eşimle her deneme girişimimiz hüsranla bitiyordu.Kimseye anlatamıyordum. Çünkü kimse beni anlayamazdı.Tabi doğal olarak kendimden ve kadınlığımdan utanır olmuştum. Kadın olmayı bile istemiyordum artık.Daha cicim ayındaki evliliğimde tartışmalar başlamıştı. Öyle korkuyordum ki evliliğim bitecek eşim başka birini istecek artık diye. Korkular üstüne üstüne geliyordu insanın. Bu problemi kendi başıma yenemeyeceğimi kabul etmiştim ve araştırmaya başladım. Kader beni sevgili doktorum Saygın Bey’in kapısına getirdi ve iyi ki de getirdi. Seanslarımıza başladık. Söylediği herşeye harfiyen uymaya çalıştım. Kendisi o kadar pozitif bir insan ki ne zaman umutsuzluğa kapılsam umutlarımı yeniden yeşertti:) O bana moral verdikçe ben de eşime moral verdim en sonunda azmettik ve başaranlar arasına katıldık:) Bu kadar kolay gerçekleşmesine hiçbir acı duymama inanamadım. Kafamıza öyle bir kodlamışız ki bu çok acıyacak olayını. Kendime kızdım adeta nasıl bu kadar aptal olabildim diye. Ama o kötü günler geride kaldı:)
Mektubumu okuyacak olan sevgili arkadaşım asla kendini canım acıyacak diye korkutma, kendine inan. Bizim de diğer kadınlardan hiçbir eksiğimiz yok. Seni bizlerden başka kimse anlamaz ve bu sözlerime kulak ver umudunu yitirme evliliğini kendine zehir etme ve Kendi kendine düzelir diye BEKLEME.
Sevgili Saygın Hocam bana olan inancınız ve verdiğiniz moral motivasyon için çok çok teşekkür ederim:)Önce Allah’ın sonra sizin sayenizde omuzlarımdan öyle bir yük kalktı ki ne desem bilemiyorum. Allah sizden razı olsun.
Ve sevgili Mine Ablacım bu yolda senin verdiğin desteği de hiç unutmayacağım. Sana da çok teşekkür ederim:)
Sevgiler.

Gulsah

 

JoomlaWatch Agent