Vajinismus için hangi doktora gitmeliyim

vajinismus doktor

Vajinismus tedavi merkezimize, sıklıkla ilişkiye girmekle ilgili yaşanan sorunlarla ilgili sorular geliyor,örnek olarak cinsellikle alakalı, tam olarak sağlıkli bir ilişki olmuyor,ilişkiye girme sorunumu çözemedim tam.Yalnız ben korkmuyorum fakat cinsel ilişki anında o bölge yırtılacak gibi hissediyorum.Ayrıca eşim de daha önce biriyle tam olarak ilişkiye girmemiş, onun hatta benim de cinsellik konusunda tecrübesizliğimden olabilir.O yüzden de vajinismus için doktora gitmeye karar verdim, bunun vajinismusun psikolojiyle ilgili olduğu söyleniyor ama vajinismus psikolojik olarak bir neden hissetmediğim için kadın doğum için muayene olup daha sonra vajinismus için doktorun yönlendirmesiyle karar vermek istiyorum. Vajinismus için hangi doktora gitmeliyim, Vajinismus için ilaç var mı, Vajinismus için ne yapmalıyım

Okumuş olduğunuz soru genelde hemen hemen benzeri şekilde sorulmakta ve vajinismus için ne yapmalı da burda kilit soru.Vajinismus için beklemekle zamanla geçermi,vajinismus için kendim ne yapabilirim gibi.Burda ilk adım vajinismus için mutlaka adım atmali çünkü zamana bırakmak kendi kendine geçermi diye beklemek kendinize ve eşinize yapılacak en büyük hata çünkü vajinismus la geçen her an sizden eşinizden beraberliğinizden mutlaka birşeyler götürecektir.O yüzden vajinismus için adım atmak gerekir.Vajinismus için kendinizin bit takım birseyler yapmak isteylp hala yenemiyorsanız daha fazla yıpranmadan tecrübeli vajinismus merkezlerinden tedavi almak önemli.Size bir fikir vermesi için 6 yıl boyunca vajinismus sorunu yaşayan bir çiftin tecrübeleri size bir fikir verebilir.

Vajinismus için birsey yapmayıp, zamana bırakmak ve zamanla sorunların büyümesi ve nihayet vajinismus tedavisi için adım atması ve yenmesi size bir fikir verebilir.

Vajinismus Tedavisi İstanbul - Serap Hanımın vajinismus için ne şekilde davrandığı ve tedavisi hakkındaki yorumları

Merhaba,
6 senelik evliyim. Eşimle severek evlendim. Evlenmeden önce ilişkiyle ilgili olumsuz düşüncelerim vardı hep zorlanacağım düşünmüştüm. Ama bunun, vajinismusun 6 yılıma mal olacağını tabi ki bilmiyordum. Evlendiğimiz zaman bir süre eşimle birlikte olamadık zamanla düzelir diye üstüne pek düşmedim . Denemelerimiz olumsuz sonuçlanınca iyice kırılmıştı. Sorunumu görmezden gelmeye başlayarak zamanla tamamen vazgeçtim. Eşim her zaman bana anlayışlı davrandı. Ben onun bu anlayışına sığınarak umursamaz davrandım. Zaman geçtikçe bizim ki evlilik değil evcilik oyunu olduğunu çok mutsuz olduğumu fark ettim. Çocuk sahibi olmayı herkes gibi bende istiyorum, ama eşimle de birlikte olmuyordum. Eşim bunu da hak etmiyordu. Mutluluğum her şeyin önüne geçmişti. Bir gün cesareti toplayıp vajinismus için Saygın beye mail attım. Randevu aldım. Ön görüşmeye geldik gayet iyi karşılandık. Tek bu sorunu biz yaşamadığımızı bir çok buraya gelen hastaların mektuplarını okutarak gösterdi. Seanslara başlamadan karar vermiştim. Yine de hiç umudum yoktu Herkes yapsa da ben yapamam diyordum. O kadar negatif ve özgüvensizdim. Artık her şeyin olumsuzunu düşünüyordum. Tedavi de ben çok zor bir vakaydım. 
Kızlık zarımda ekstra bir fazlalığım olması her şeyi zaten olumsuz düşünen ve 6 senenin alışkanlığını taşıyan biriydim. Saygın bey o kadar ılımlı ve anlayışlı davrandı ki bıkmadan benle ilgileniyor benden daha çok çaba sarf ediyordu. Seanslarım da egzersiz çalışmalarım devam ederken izne ayrılmam en büyük hatam oldu. Tedavimin çok uzamasına neden oldu. İzin dönüşü tedavimi tekrar devam etmeye başladım. Zamanla egzersizlerimi rahatça yaptıkça korkularım daha azaldı. Artık her şey daha iyiye gidiyordu. Ben dün 6 senelik vajinismus kabustan kurtuldum. Aslında imkansız değildi o anı kafamda imkansız hale getiren ben olduğum için onu kafamda devleştirdiğim için onun altında ezilmeme yol açtı. Bu benim kendimin yarattığım korkularımdı. Ben bunu aştım. Her şey insanın kendisiyle başlıyor. Kendinize güvendikçe hayata olumlu baktıkça aşamayacağımız hiçbir şey yok. Bunu tam tersi olan ben bile aştıysam herkes aşar. Her şey den önce adım atmak gayret çaba sarf etmeden vajinismusu çözemiyorsun. Bunları yaptıysan gerisi geliyor. Şuan bir kuş gibi hafifim. Sanki üzerimden bir dağ kalktı.
Rabbim her zaman iyi insanlarla karşılaştırsın. Saygın beyin tecrübesi anlayışına teşekkür ederim. Benim hayatıma mucize gibi girdiniz. Hayatıma dokundunuz. Sizleri asla unutmayacağım. Ve canım Mine Ablam hakkını asla ödeyemem. Benim olumsuz negatif enerjimi alıp içtenliği, samimiyetiyle beni rahatlattı ki anlatılmaz yaşanır. Sizlere sonsuz teşekkür ederim. Beni unutmayın.

Serap istanbul

Vajinismus için birşey yapmadan beklemek yada vajinismus için tedaviler almanıza rağmen ilişkiye girememe durumu devam edebilir.Oysaki kişiye yönelik doğru vajinismus tedavileri ile kısa sürede vajinismus probleminizi yenersiniz.

 

Vajinismus tedavisi hasta yorumları

 


Vajinismus İçin Bir Nedeniniz Olmayabilir. 

Tulin Avukat

Vajinismus Tedavisi İçin Doktor Seçimi Vajinismus kendiliğinden geçermi

 

Vajinismus tedavisi hasta yorumları

 


Vajinismus için ne yaptılar - Ahmet Beyin düşünceleri

Merhaba; 3 yıllık evliliğimizin sonunda bu doğal ve basit işi yaptık ve şuan eşimle birlikte dünyanın en mutlu çifti biziz. Bir erkek olarak bana çok anlamsız gelen bu rahatsızlığın dün çözdük ve mutluyuz. Bir erkek olarak evliliğimizin ilk günlerinde hiç anlam veremedim ta ki bu işin ciddiyetini anlayıncaya kadar ben erkek olarak bile inancımı yitirmiştim. Kabullenmeye başlanmıştım. Buraya ilk geldiğimde de hiç umudum yoktu. Ama her seans sonrası eşimdeki o mutluluğu görünce bende umutlanmaya başladım ve sonu gerçekten çok güzeldi. Çok teşekkür ederiz. Bu sorunu yaşayan erkeklere tek tavsiyem eşinizin yanında olun ve umudunuzu ve eşinizin umudun kırmayın. AHMET

Ahmet tsk

 

Vajinismus tedavisi hasta yorumları

 

 

JoomlaWatch Agent