Vajinismus Tedavisi Görenler

vajinismus tedavisi gorenlerVajinismus sorununu yaşarken, neden bu problemi yaşadığınızı ve neler yapmanız gerektiğini araştırırken vajinismus hastalığı olanların tecrübelerinden yararlanmakta size bir fikir verebilir. Çünkü vajinismus olanları en iyi vajinismusu yaşayanlar anlar. İstemenize rağmen eşinizle ilişkiye girememe durumundasınızdır, hatta en yakınınız olan eşiniz dahi buna anlam veremeyebilir. Kendisini sevmediğinizi düşünebilir. Hatta kendi yakınınız bile anneniz bile anlamayabilir sizi. O yüzden de bu durumu yaşayan kadınların neler yaşadığını bilmek, vajinismusla geçen sürenin kadınları nasıl etkileyebileceğini bilmek, özgüveninizi kaybetmek yerine bu problemi yenip hayatınızı daha renkli yaşamanız için size bir rehber olacaktır.

Doktor Gül: "Vajinismusu kendime yakıştıramadım, kabusumdu. Sadece kendimde var zannediyordum."

Fransa'dan Nur:"Boşanmayı düşünürken annelik yolunda...."

 Vajinismus Tedavisi Gören Basketbolcu Eda Hanımın tedavi hakkındaki yorumları

 edanur seans oncesi

Vajinismus Tedavisi Gören Basketbolcu Eda Hanımın tedavi sonrası gebelik haberi

Edanur tesekkur

Merhaba Ben Fatma; 29 yaşındayım, Matematik öğretmeniyim, ilişki esnasında  eşimin penisini ilk gördüğümde onun girebileceği bir yer olduğuna asla inanmadım hala daha mümkünmüş gibi gelmiyor. Aklım almıyor açıkçası. Teslim olmak içimden gelmiyor, zamanla giden cinsel isteksizliğimde oluşmaya başladı. Kendimi inanılmaz kasıyorum, kendimce koruma altına alıyorum. Rahat bırakamıyorum ve eşimi itiyorum. Sonuç hep onun sinirlenerek vazgeçmesi oluyor. Umudumda yavaş yavaş tükeniyor. Sadece normalleşmek istiyorum. Derdim sadece çocuk sahibi olmak değil, herkesin yapabildiğini bende normal bir şey gibi yapmak istiyorum. Cinsel ilişkinin gerçekten bir zevk olduğunu tatmak istiyorum.

Fatmanur 1 seans

Merhaba ben 29 yaşında 1 yılı aşkındır evli biriyim.Evlenmeden önce cinsellikle ilgili konuları konuşmaktan bile çekinmiş hep bu konuyu kapatmış biriydim.Evlenince bişi bilmeme gerek yok kendiliğinden olur zaten diye düşündüm hep ama öyle olmadı.İlk gece eşimle ilişkiye giremedim ve aslında çokta önemsemedim normaldir diye düşündüm ama sonrasında baktım ki benim beynim sen bunu asla yapamazsın sende ilişkiye girecek bir yer bir bölge yok diyor. Buna kendimi resmen ikna ettim bu basit bir korku değildi ilk başlarda eşim anlayışlı da değildi evlilik benim için gereksiz anlamsız bişey haline geldi.Soranlara evlenmeseniz bence daha iyi der oldum.ama baktım ki bu böyle gitmiyor huzursuzluk ve kendini sürekli yarım hissetme evet hislerimin en doğru tanımı bu sanırım yarım hissetmek.. yemek yemen yarım gülmen yarım oturup film izlemen yarım kendine kıyafet bile alman yarım.. çünkü ben bu işi yapamıyosam bir şeye hakkım olmadığımı düşünmeye başladım ..sanki herkes gözlerimden anlayacak gibi geliyordu..büyük hata yaptım aileme anlattım ve sonrasında çevremde herkes öğrendi insanların acıyormuş bakışları annemin babamın kızımız hasta gibi davranmaları çok dokunmaya başladı ilk bir psikolağa gittik eşimle eşim en azından böyle bir durum sadece bende yok onu öğrendi.
Malesef sonrasında sizde nazar var diyenlerin sözlerine inanıp kendimizi bir hocada bulduk hoca bize büyü yapıldığını ve çok kuvvetli olduğunu söyledi.Ben ve eşim öğretmeniz ancak insan bu tarz durumlarda kim ne derse onu yapacak duruma geliyor saçma bile olsa deniyor.Hocanın dediklerini yaptık ve bana şu gün olacak dedi ve olmadı.Bende tekrar bir hüsran başladı.Hocayı aradım acaba ben doktora mu gitsem dedim senin doktorluk bir durumun yok dedi.neyse bi şekilde bu durumdan bir sonuç alamadım.
Sonra bilinen bir kadın doğum doktoruna gittim.Hiç bir etkisi olmayan bence bu hastalık için oldukça saçma gelen yöntemlerle tedavi olmaya başladım ve yine sonuç alamadım.
Ve sonra karar aldım.Kimseyi dinlemicektim.Ben gönlümün rahat ettiği muayeneye gittiğimde ben bunu yaparım beni buna inandıran bir doktora gidecektim ve tabiki saygın hocam oldu çünkü böyle bir dönemde size söylenen en ufak bir sözde bile alınganlık gösteriyorsunuz.Bunu okuyan ve bu dertle uğraşan arkadaş direk sana sesleniyorum BEKLEME..BEKLEMEKLE GEÇMİYOR..Ben bir gün bunları yazma hayalini bile kuramazdım.Harekete geçmek gerek kimse eksik noksan değil.Tek doğru adres saygın hocamın yanı buna inanın ..ve mine abla..güleryüzle başlar her tedavi bunun tek örneği belkide.. kendimi buldum önce Rabbime binlerce kez şükür olsun..sonra Saygın hocam size çok teşekkür ediyorum bir insanın kendini bilmesine tanımasına yardım etmek sizin işiniz belkide..yardımınız bana inancınız sohbetiniz insanlığınız için sonsuz teşekkür..hocam sizi ve mine ablayı çok seviyorum..yakın zamanda daha iyi daha güzel haberlerle görüşmek üzere...

Fatma ogretmen

 

Vajinismus tedavisi hasta yorumları

 

Fransa'dan gelip Vajinismus Tedavisi Gören Çağla Hanımın tedavi hakkındaki yorumları

Cagla fransa

Fransa'dan gelip Vajinismus Tedavisi Gören Çağla Hanımın hamilelik süreci yorumları

Cagla fransa hamile

 

Vajinismus tedavisi hasta yorumları

 

 

JoomlaWatch Agent