İletişim

Vajinismus Klinik İstanbul İletişim

Adres:
Bağdat cd. Koz apt. No:206-6 Kadıköy / Çiftehavuzlar – İstanbul

E-posta: sayginmicoz@gmail.com

Telefon: 0216 386 99 98

Cep Telefonu Numarası: 0532 361 31 32

Bilgi:
Muayenehane: 0216 386 99 98

Dr. Saygın: 0532 361 31 32

Vajinismus Klinik İstanbul Toplu Ulaşım Yolları

Marmaray: Marmaray ile avrupa veya anadolu yakasından binip, feneryolu istasyonunda inerek yürüme mesafesinde kliniğimize ulaşabilirsiniz.

Metro: Anadolu yakasından kartal & kadıköy metrosu ile göztepe veya kadıköy istasyonunda inerek taksi ile veya ayrılıkçeşmesi durağında inip marmaray ile feneryolu istasyonunda inerek yürüme mesafesinde kliniğimize ulaşabilirsiniz.

IETT otobüsleriyle: Pendik, Kartal, yönünden gelirken 16, 16D, 222 numaralı otobüslerle Çiftehavuzlar durağında inip, 200 metre ileride solda, 206-6 no’lu apartmandaki kliğimize ulaşabilirsiniz. Kadıköy yönünden gelirken 16,16D, 222, 4 vs. Otobüs hatları ile 18 mart durağında inip, bağdat caddesine çıktıktan sonra, trafik yönünden ilerleyerek solda 206-6 numaralı apartmandaki kliniğimize ulaşabilirsiniz

Metrobüsle: Metrobüs Söğütlüçeşme durağında inince hemen yanından kalkan Kadıköy Bostancı sarı dolmuşlarına binerek 10 dakika içinde Cemil Topuzlu üzerindeki 18 mart taksi durağı önüne gelebilirsiniz veya metrobüsten indikten sonra taksiye binerek(10-12 tl) 10 dk içinde gelebilirsiniz. Burada inerek yanındaki Mahur sokağa üzerinde 5 dakika yürüyerek Bağdat Caddesine çıkınız. Mahur Sokaktan Bağdat Caddesine döner dönmez trafik yönünde ilerleyerek solda 206-6 numaralı apartmandaki kliniğimize ulaşabilirsiniz

Deniz otobüsüyle: Bostancı iskelesinde indiğinizde Bostancı Kadıköy sarı dolmuşlarına binebilirsiniz. Bostancı yönünden gelirken solda Göztepe Parkını geçtikten yaklaşık 600 metre sonra kliniğimize ulaşabilirsiniz.

Uçakla: Şehir dışından veya yurtdışından uçakla gelen misafirlerimiz için Sabiha Gökçen Havalimanına indikten sonra bineceğiniz SG1 numaralı İETT otobüsleriyle önce Kadıköy’e sonra 222, 4, ER1, 16, GZ1 numaralı otobüslerle Çiftehavuzlar durağına ulaşabilirsiniz.

Yaklaşık 600 metre sonra kliniğimize ulaşabilirsiniz.

Özel Araç ile Avrupa yakası yönünden:

Özel vasıta ile gelenler için Şükrü Saraçoğlu stadından cemil topuzlu caddesinde bostancı tarafına doğru giderken(3.1 km) yolun solunda Göztepe 60. Yıl parkından sola dönüp Bağdat caddesine çıkıp, soldan numaraları takip edip yaklaşık 500 metre ilerde 206-6 numaralı kayrabera kadın sağlığımıza ulaşabilir, arabanızı park etmek istemeniz halinde 100 metre ileride opet benzinlik ve carrefour göreceksiniz, arabanızı o bölgeye park edebilirsiniz.

E-5 den gelecekler için bostancı köprüsünden dönüp köprü üzerinden Bağdat caddesine inip kliniğimize ulaşabilirsiniz.

Özel Araç ile Anadolu yakasından (Gebze yönünden) yönünden:

Tren ile Göztepe istasyonunda inip Bağdat caddesine inip caddenin sağ yönünden 500 metre ileride yolun sol tarafında 206-6 numaralı kliniğimize ulaşabilirsiniz veya bir sonraki Feneryolu istasyonunda inip yine Bağdat caddesine inip yolun solundan 500 metre kadar ilerleyip yolun sağındaki 206-6 numaralı kliniğimize ulaşabilirsiniz veya istasyondan taksi ile gelebilirsiniz.

Pendik-Kaynarca yönünden 16D çift katlı otobüslere binip Kadıköy – Çiftehavuzlar durağında inip 100 metre ileride soldaki 206-6 numaralı kliniğimize ulaşabilirsiniz.
Özel vasıta ile gelecekler için sahil yolundan devam edip bostancıdan Bağdat caddesine çıkmaktasınız ve yaklaşık 6 km ileride Çiftehavuzlar 206-6 numaralı kliniğimize ulaşabilir, arabanızı park etmek istemeniz halinde 100 metre ileride shell benzinlik ve carrefour göreceksiniz, arabanızı o bölgeye park edebilirsiniz.

E-5 den gelecekler için bostancı köprüsünden dönüp köprü üzerinden Bağdat caddesine inip kliniğimize ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından vajinismus tedavisi için gelecek hastalarımız için önerilerimiz

Metrobüs ile son durak olan söğütlüçeşme durağında inip taksi ile (10 -12 tl tutmaktadır) vajinismus tedavi merkezimize gelebilirsiniz. Marmaray ile ayrılıkçeşme istasyonunda inip, taksi ile vajinismus kliniğimize ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından vapur ile Kadıköy’e gelip bostancı veya kartal sarı dolmuşlara veya 16D çift katlı otobüslere vb… binip, Çiftehavuzlar – 18 mart durağında inip yolun karşısındaki mahur sokaktan Bağdat caddesi, Çiftehavuzlara çıkmaktasınız.(yaklaşık 300 metre) Bağdat caddesine çıkınca trafik istikameti yönünde yaklaşık 100 metre ilerde 206-6 numaralı kayrabera kadın sağlığına ulaşmaktasınız.

Taksim yönünden taksim-bostancı sarı dolmuşları ile Çiftehavuzlar-18 mart durağında inip yolun karşısındaki mahur sokaktan Bağdat caddesi, Çiftehavuzlara çıkmaktasınız.(yaklaşık 300 metre) Bağdat caddesine çıkınca trafik istikameti yönünde yaklaşık 100 metre ilerde 206-6 numaralı kayra berakadın sağlığına ulaşmaktasınız.

Özel vasıta ile gelenler için Şükrü Saraçoğlu stadından cemil topuzlu caddesinde bostancı tarafına doğru giderken (3.1 km) yolun solunda Göztepe 60. Yıl parkından sola dönüp Bağdat caddesine çıkıp, soldan numaraları takip edip yaklaşık 500 metre ilerde 206-6 numaralı kayrabera kadın sağlığımıza ulaşabilir, arabanızı park etmek istemeniz halinde 100 metre ileride shell benzinlik ve carrefour göreceksiniz, arabanızı o bölgeye park edebilirsiniz.

E-5 den gelecekler için bostancı köprüsünden dönüp köprü üzerinden Bağdat caddesine inip vajinismus tedavi merkezimize ulaşabilirsiniz.

Anadolu yakasından vajinismus tedavisi (Gebze yönünden) için gelecekler için önerilerimiz;

Tren ile Göztepe istasyonunda inip Bağdat caddesine inip caddenin sağ yönünden 500 metre ileride yolun sol tarafında 206-6 numaralı kliniğimize ulaşabilirsiniz veya bir sonraki feneryolu istasyonunda inip yine Bağdat caddesine inip yolun solundan 500 metre kadar ilerleyip yolun sağındaki 206-6 numaralı koz apt vajinismus tedavi merkezimize ulaşabilirsiniz veya istasyondan taksi ile gelebilirsiniz.

Metro ile kartal & kadıköy metrosuna binerek göztepe istasyonunda inip, taksi ile bağdat caddesi çiftehavuzlar’da inip kliniğimize ulaşabilirsiniz.

Pendik-Kaynarca yönünden 16D çiftkatlı otobüslere binip Kadıköy-çiftehavuzlar durağında inip 100 metre ileride soldaki 206-6 numaralı vajinismus kliniğimize ulaşabilirsiniz.

Özel vasıta ile gelecekler için sahil yolundan devam edip bostancıdan Bağdat caddesine çıkmaktasınız ve yaklaşık 6 km ileride Çiftehavuzlar 206-6 numaralı vajinismus kliniğimize ulaşabilir, arabanızı park etmek istemeniz halinde 100 metre ileride shell benzinlik ve carrefour göreceksiniz, arabanızı o bölgeye park edebilirsiniz.

E-5 den gelecekler için bostancı köprüsünden dönüp köprü üzerinden Bağdat caddesine inip kliniğimize ulaşabilirsiniz. NOT yol danışmak için klinik numaramızdan sekreterliğe ulaşarak 0216 386 99 98 den destek için bilgi alabilirsiniz.

Vajinismus Klinik

Copyright © 2021. Tüm Hakları Saklıdır