Vajinismusu Yenenler Tavsiyeler

cinsel ilişkide ağrı, acı duyma tedavisi

Vajinismusu Yenenlerin Tavsiyeleri

İlişkiye  girememe sorunu yaşayanlar, vajinismusu yenenlerin tavsiyelerinden yararlanmak isterler. İlk başlarda çifti çok etkilemese de, zaman geçtikçe olumsuz yönde etkilemektedir.

İlişkiye girmede ağrı,acı duyacağına inanan, ilişkide kastığı için bir duvar olduğunu düşünen kadın ister istemez ilişkiden tedirginlik duyar.Bu da ilişki deneme sıklığını azaltır.

Erkekler de  zaman içinde  durumu kabullenebilir ki bu sadece sorunu halı altına itmektir .Vajinismus rahatsızlığı eninde sonunda başka problemleri de karşılarına çıkartır.

VAJİNİSMUSU NASIL YENERİM

Vajinismus u nasıl yenerim i sorduran  nedenlerden bir tanesi çocuk ne zaman sorusudur.Çiftin adım atması için bir neden olmaktadır. İlişkiye giremeyen kadınların bu arada yaşanan olaylardan, kendileri için bir destek almaları önemli hale gelir.

İçinde bulundukları bu durumu en iyi kendileri anlar ve anlatır. İşte bu yüzden de vajinismusu yenenlerin tavsiyeleri incelenebilir.Burada dikkat edilmesi gereken faktör, doğru tavsiyelerin olmasıdır.Yanlış  önerilerin sadece sorunu daha çözülmez hale getirmesidir. Örnek verirsek bazı platformlar da vajinismusu yeneneler kadınlar kulübü,kızlar soruyor gibi,doğru bilgilerin yanında yanlış tavsiyelerde olmakta, ilişki anında ıkınma önerilir.

Oysaki sorun ıkınmakdan kaynaklanmaktadır. Vajinismus tedavi yöntemlerinin kişiye uygun olması, sorunun giderilmesi için yeterlidir.

İlk önce durumunuzun vajinismus olup olmadığını anlamak gerekir.

Herhangi bir anatomik engel olup olmadığını ekarte etmek için vajinismus doktorunun kızlık zar yapınız ve vajen girişinizde, herhangi kist abse  iltihap vs olup olmadığını netleştirmek gerekir. Vajinismusun nedenine göre tedavinizin planlanması başarı olmanızda en önemli unsurdur.

VAJİNİSMUS NEDİR?

Vajinismusu uygun tedavi yöntemleri ile yenmiş yedi danışanımızın  tavsiyeleri,vajinismus  nedenleri nelerdir,ne kadar sürede tedavi edilir,ne zaman başları videoyu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Vajinismus tedavisi görenler  yorumlar istanbul

Vajinismus tedavisi sonrası önünüzdeki engellerin kalkması sonucu aileniz genişler.Anne baba olma hayallerinize hakkınızda hayırlısı ise kavuşabilirsiniz.Tedavi merkezi istanbul da ilişkiye girememe sorununu yendikden sonra yaşadıkları sevinçlerini, takip edebilirsiniz.

 

Vajinismusu yenmek için

İlişkiye girememe rahatsızlığını yenmek için en başta kendiniz için yenmeye karalı olmak,bunun için ya kendi başınıza yenmek için gerekli çaba ve araştırmalarınız yapmak olmuyorsa da doğru  vajinismus tedavi yöntemlerinden destek almak gerekir.

 


Vajinismusu  çözmek için

Vajinismus ile ilgili tedaviler almış olabilirsiniz ama yeterli olmamış ya da size uygun olmamış olabilir. Vajinismus u yenemeyeceğiniz düşüncesi  ile yaşamak yerini yenenlerden olmak için az bir gayret göstermenizin doğru tedavi yöntemleri ile olabileceğinizi unutmamak gerekir.

 

Vajinismus da erkekler nasıl davranmalı

Vajinismus sorunu ile karşılaşan erkekler ilk karşılaştıklarında ilişkiye girememe durumuna anlam veremeyebilir. Vajinismus u ilk defa duymuş olabilir. Eşine nasıl davranması konusunda fikir sahibi olmak için, vajinismus nedir? diye araştırdığında fikir sahibi olabilir.Vajinismusu yenenlerin ilk tavsiyeleri vajinismus u kabullenmek yerine, yenmek için ilk adımlarını atmak çünkü zamana bırakmak sadece size zaman kaybettirir.


Vajinismus, tedavisi olan bir sorundur.

Bazen kadınlar vajinismusu yenemeyeceğini düşünür ve umutsuzluğa kapılabilir.Burada yapılan en büyük hata kendisinin farklı olduğunu sanmak oysaki ALLAH hiç bir kadını seçmiyor sizi de seçmedi.Sadece ilişkiye girmekle ilgili yanlış bilgi,eksik bilgiden  kaynaklanmaktadır.