Vajinismus Neler Düşündürür?

Vajinismusu Yenenlerin Tavsiyeleri

Vajinismus tedavisinden sonra arkanıza baktığınızda, üzülerek sıkıntılarla, iç hesaplaşmalarla geçen yıllarınızı görürsünüz. Belki vajinismus hastalığınızı kendi başınıza yenemeyip, vajinismus  tedavisi almak size ve eşinize uygun gelmeyebilir. Hatta evliliğinizin ilk başlarında, ilk gece korkularınız size küçük ve önemsiz görünebilir. Ama zamanla eşinizle çok iyi anlaşmanıza ve birbirinizi sevmenize rağmen, vajinismus hastalıgınızın getirdiği problemlerden dolayı kavga etmeye başlar, çevrenizdekilere mutluluk oyunu oynamaktan sıkılırsınız. Oysa ki uygun bir vajinismus tedavisi ile probleminizi yendikten sonra sırtınızda taşıdığınız bu kambur yük yerine, yüzünüzde hep bir gülümseme vardır. En önemlisi de öz güveninizi tekrar kazanmanızdır.

Vajinismusu Yaşayanların Yorumları

Vajinismus Tedavisi İstanbul, Avukat Buse hanım’ın vajinismus yorumları

Vajinismusu yenmeden önceki ruh durumunuz

Eşim inanılmaz sabırlıydı ve bir süre sorun yokmuş gibi davrandık ama ben kendimi bir kadın gibi hissetmiyordum. Eşiminde cinsel anlamda bana karşı uzaklaştığını gördükçe üzüntüm daha da artıyordu. Eşime haksızlık ettiğimi düşünüp ondan ayrılmak istedigimi söyledim.

Vajinismus tedavisinden sonraki düşünceleriniz
Yıllardır kendimi hiç hissetmediğim kadar mutlu, huzurlu, kadın ve eş olarak hissediyorum. Eşimle çocuk hayalleri kuruyoruz. Vajinismus yüzünden bana çok uzak olan bu hayal şimdi yakın. Eşimle yeniden evlendigimizi hissettigimiz için alyanslarımızı dahi değiştirdik. Yepyeni bir hayatımız var şimdi…
vajinismus tedavisi bursa


Vajinismus tedavisi İstanbul, Bankacı Özge  vajinismus tedavisi hakkındaki yorumları

 
Vajinismusu yenmeden önceki ruh durumunuz
Vajinismus yüzünden çevremize mutluluk oyunu oynamaktan artıik sıkılmıştık. Her şeyi kafama takar olmustum. Bebek haberi aldığımda kendimi ağlamaktan alıkoyamıyordum.

Vajinismus tedavisinden sonraki düşünceleriniz
Oysa ki vajinismusu yendikten sonra sırtımdan taşıdığım bu kambur yük kalki. Hayatımda başka bir boyuta geçtim. Yüzümde hep bir gülümseme var, simdi sırada annelik var.
istanbul vajinismus tedavisi

 


Vajinismus tedavisi Almanya, Grafiker Alev  vajinismus  hakkIndaki yorumlarI

Vajinismusu yenmeden önceki ruh durumumunuz
Vajinismus yüzünden kendimi çaresiz ve korku içinde hissediyordum. Kabus gibi üzerime çöken vajinismus, evliligimi de olumsuz etkiliyordu. Vajinismus benim kabusumdu.
Vajinismus tedavisinden sonraki düsünceleriniz
Kabus yerine eşimle çocuk planı yapiyoruz. Kendimi çok huzurlu ve mutlu hissediyorum.

Almanya vajinismus tedavisi


Eşinizle birçok zorluğa gögüs gererek evlenmişsinizdir. Birbirinizi bu kadar çok seviyorken neden ilişkiye giremediginize bir anlam veremezsiniz. Bi rgün eşiniz size “Sen vajinismussun” der, siz anlam veremez, güler,şaşırr ve “Vajinismus nedir?” dersiniz. Çünkü hayatınız boyunca böyle bir hastalık duymamışsınızdır. Vajinismus tedavisi almaya karar verdiğinizde, duygulariniz “Basarabilecek miyim, yoksa hayatim boyunca vajinismus benimle mi olacak” diye düşünürsünüz. Oysa vajinismus hastalığını yendikten sonra kendinize o kadar kızarsıniz ki “Bundan mi korkmuşum?” dersiniz.

Vajinismus tedavisi istanbul, Yönetici asistanı Eda hanim vajinismus tedavisi yorumları

Vajinismusu yenmeden önceki ruh durumumunuz
Ailelerimizi karşımıza alarak evlendik. Birbirimizi bu kadar seviyorken neden ilişkiye giremediğimize anlam veremiyorduk.  Bir gün  esim sen vajinismussun dedi, anlam veremedim, psikolojim bozuldu. Hayatım boyunca vajinismusla mı yaşayacaktim.

Vajinismu tedavisinden sonraki düsünceleriniz
Esimle ilişkiye girebildikten sonra öyle çok kızdım ki kendime, “bundan mı korkmuşum” diye ve simdi 3.5 aylik hamileyim. Hayatta hiç birşeyin aşılmaz olmadığını  düsünmeyin…

vajinismus tedavisi istanbul


İilişkiye girememenize bağlı olarak, vajinismus sorununuzun yanına, patolojik kıskançlık sorunu da eklenebilir. Öyle bir hal alir ki, eşinizi hemcinslerinizden kıskanırken, anne babasından dahi sakınır hale gelirsiniz. Eşinizi vajinismus nedeniyle kaybedecek olma duygusu, sizi ve eşinizi yıpratır. Oysa ki uygun bir vajinismus tedavisi ile vajinismus hastaliginizi çözdükten sonra  sizinde diger kadınlardan hiçbir farkınızın olmadığını anlar ve kıskançlığınızın kaybolduğunu görürsünüz.İIlişkiniz daha güzel bir boyuta taşınır.

Vajinismus nedeniyle eşinizi kıskanırken, vajinismus u yendikten sonra “Neyi, neden kıskanayim ki” dersiniz.

Vajinismus Tedavisi istanbul, Seyda hanım’in

vajinismus ve vajinismus Tedavisi hakkındaki yorumlari

Vajinismusu yenmeden önceki ruh durumumunuz
Eşimle ilişkiye giremememize bağlı olarak bir de patalojik kıskançlık başlamıştı. Eşimi bırakın hemcinslerimden kıskanmayı, anne&babasından dahi sakınır olmuştum. Eşimi kaybedecek olma duygusu, beni ve eşimi yıprattı. Eşim beni aldatacak diye hep düşünüyordum.
Vajinismus tedavisinden sonraki düsünceleriniz
OVajinismusu yendik. En önemlisi eşim mutlu hemde çok. Ha bu arada kıskançlık durumum şuan nasıl diye soracak olursanız; çok iyiyim. Hiç kimsenin benden daha üstün ve daha farklı olmadığına inandım. Neyi neden kıskanayım ki .

istanbul vajinusmus tedavisi


Vajinismus hastaligini yasarken, probleminizi çözmenizin çok zor oldugunu düsünebilirsiniz. Hatta vajinismus hastaliginizi yendikten sonra bile, vajinismusu gözünüzde öyle bir büyütmüssünüzdür ki, vajinismus kabusunun bittigine inanamazsiniz. Kendinizi hafiflemis hisseder ve ilk defa çok sevdiginiz esinizle bebekten bahsedebilirsiniz. Vajinismusu yendikten sonra kaybetmis oldugunuz özgüveninizin geri gelmesiyle, yüzünüz güler, kendinizi hafiflemis hisseder ve mutlululugu tekrar yakalarsiniz.

Vajinismus tedavisi izmir, Ögretmen Bilge hanim’in vajinismus ve vajinismus tedavisi hakkindaki yorumlari

Vajinismusu yenmeden önceki ruh durumumunuz
Vajinismus benim kabusumdu. Vajinismusu çözülmez zannediyordum.

Vajinismus tedavisinden sonraki düsünceleriniz
Öyle hafiflemis hissediyorum ki kendimi, ilk defa bebekten bahsediyoruz esimle. Hala vajinismus kabusunun bittigine inanamiyorum. Kendime olan güvenim geldi, yüzüm gülüyor, çok mutluyuz.

izmir vajinismus tedavisi


Vajinismus hastalığını kısa sürelerde çözmek, size basta çok kolay gelmesede, uygun bir tedavi ile bunun bir mucize olmadığını anlarsiniz. Size dogru bilgilendirmeler yapilinca, bu konuda ne kadar bilinçsiz oldugunuzu anlarsiniz.

Uzun zaman kabus gibi üzerinize çöken vajinismusun, nekadar mantiksiz oldugunu anlarsiniz. Uygun anlatımlarla önce asacağınıza inanır, ardından kendinize olan güveniniz daha fazla artar ve bu sorundan kurtulacağınızı inanırsınız ve vajinismustan kurtulusunuzda. Daha önce vajinismus yüzünden yasadiginiz kabus gibi günler biter, yerine esinizle çocuk planlari yaptiginiz günler gelir.

Vajinismus sorununuzdan kurtulduktan sonra, kendinizi gerçek anlamda kari&koca hissedersiniz. Oysa ki vajinismus problemiyle yaşarken, iliskinizde hep birseyler eksik kalmaktadir. Öyle ki vajinismus yüzünden tam olarak yaşayamadığınız balayınızı gerçek bir balayına dönüştürürsünüz. Vajinismusu yendikten sonra anlarsınız  ki, vajinismusu yenmek için inancınızın yanına dogru bilgiyi, kendine güveni ve farkındalığı ekledikten sonra çözüme çok yakın olduğunuzu anlarsınız.

Vajinismus tedavisi ingiltere, Ögretmen Deniz  vajinismus hakkındaki yorumları.

Vajinismus yüzünden balayımız çok kötü geçmişti. Kendimizi gerçek anlamda kari&koca hissetmiyorduk.

Vajinismus tedavisinden sonraki düsünceleriniz
Vajinismusu yendikten sonra gittigimiz tatilimiz, bizim için gerçek bir balayı oldu. Kendimizi ilk defa gerçek anlamda kari&koca hissettik.

ingiltere vajinismus tedavisi


Evliliğinizde vajinismusla yaşarken, eşiniz size karsı nazik ve anlayışlı, baskı uygulamıyor olabilir. Bu süreç sizi yıpratıp, kendi kendinize keşke evlenmeseydim de bu sıkınyıya düşmeseydim dersiniz. Sinirinizi, eşinizden çıkartabilirsiniz. Zamanla düzeleceğini sandığınız vajinismus hastalığınızı erteleyip, yıllarınızın nasıl geçtigini anlamazsınız. O yüzden de vajinismusu çözdükten sonra geçirdiğiniz gereksiz zaman kaybını anlarsınız. Çevrenizden insanlar “ne zaman doğuracaksın?” diye sorduklarında, onlara kızarken, vajinismus hastalığınızı yendikten sonra çocuğun olsun diye dua edenlere, daha önce cevap olarak diyemediginiz “inşallah” duasını edebilirsiniz.

Vajinismus tedavisi istanbul,  Gül hanım’ın vajinismus  yorumları

Vajinismusu yenmeden önceki ruh durumunuz
Vajinismus yüzünden çoğu zaman “keşke evlenmeseydim de bu sıkıntıya düşmeseydim” diye düşünüyordum. Olur olmaz her şeye sinirleniyor, hıncımıda bunu hiç hak etmeyen eşimden çıkartıyordum. Vajinismusun zamanla düzeleceğini sandık ve hep erteledik. bu erteleme nasıl geçtiğini anlamadığım 10 yılıma mal oldu.

Vajinismus tedavisinden sonraki düsünceleriniz
Çevremdeki insanlar ne zaman doğuracaksın diye sorduklarında onlara çok kızıyor, benim özelime niye bu kadar karışıyorlar diye kendimi yiyip bitiriyordum. Şimdi ise çocuğu olsun diye dua edenleri daha önce diyemediğim inşallah duasını edebiliyorum.

istanbul vajinismus tedavisi


Vajinismus hastalığınızı evlenmeden öncede tahmin edip, fark edebilirsiniz ama “evlendikten sonra böyle bir şey yaşamam” diye düşünebilirsiniz. Fakat korktuğunuz başınıza gelip, ilk gece korkuları yaşayıp, eşinizle ilişkiye giremezsiniz. gecelerinizi üzüntüyle geçirirsiniz. Oysa uygun bir vajinismus tedavisi ile kurtulduktan sonra, ilk ilişkiye girdiğinizi anlamazsınız bile. Vajinismus la geçirdiginiz sürede kendinizi ve eşinizi üzdüğünüzü düşünürsünüz.

Vajinismus tedavisi istanbul, Bankacı Tülay hanım’in e vajinismus tedavisi hakkındaki yorumları

Vajinismusu yenmeden önceki ruh durumunuz
Vajinismusu evlenmeden önce tahmin ediyordum ancak yanlış düşünüyorumdur evlendikten sonra böyle bir şey yaşamak diye düşünürken ilk gece korkusu, eşimle ilişkiye girmemi engelliyordu. Her sabah bu sefer olacak derken, eşimle ilişkiye girme hüsranla sonuçlanıyordu.

Vajinismus tedavisinden sonraki düsünceleriniz
Eşimle illk ilişkiye girdiğimi gerçekten anlamadım bile. Şuan eşimi ve kendimi vajinismus yüzünden üzdüğüme yanıyorum.

vajinismus yüzünden