Vajinismus Tedavisi Malatya – Önder Beyin Düşünceleri

Saygın Bey,
Vajinismus tedavisi için size ulaştık ve gelmeye karar verdik. Sizinde vurguladığınız gibi elimden geldiği kadar eşimin yanında olmaya çalıştım.
Evliliğimizin 1. yılında ilişkiye girememe/kasılma problemimizi çözmüş olmamız bence bir şans. Şans derken kastettiğim aslında girişimde bulunmamız zira bu sizin mesleki bilginiz ve bizim de inancımızın müşterek bir başarısı. Her seansta bir adım daha ilerleme olduğunu gördük şimdi ise sonuçlandı. Vajinismus hastalığını çözdük ve mutluyuz. Çok iyi duygularla ayrılıyoruz. Nezaketiniz ve ilginiz için çok teşekkürler…
Önder – Malatya


Vajinismus Tedavisi Malatya – Erkan Beyin Düşünceleri

Şuan burda oluş sebebimiz Saygın Beye teşekkür etmek için. Biz 1,5 yıllık evliyiz. Buraya gelmeden önce bir çok defa değişik şeyler denedik ama en son Saygın Beyi bulduk. Kendisi gerçekten mükemmel bir insan. Bize gerçekten çok samimi ve içten davranıp bunun aşılmıcak bir sıkıntı olmadığını ve bunu birlikte 3-4 seansta çözebileceğimizi  söylemişti , gerçekten 3 seansta bizi mutlu sona ulaştırdı. Kendisine ne kadar teşekkür etsek az lütfen burda biz erkeklere daha çok şeyler düşüyor. Lütfen bu konuda eşinizi yalnız bırakmayın. Eşinize destek olun. Saygın Beye güvenin ve söylediklerini çok dikkatlı uygulayın atlamadan. Arkadaşlar Biz bunu Saygın Beyle çözdük sizlerde başaracaksınız. Artık bir sıkıntım kalmadı. Okadar rahatladımki yeni bir hayat bizi bekliyor, bir eksik kaldı oda bir bebek.
Erkan – Malatya