Vajinismus Tedavisi Avusturya – Habibe Hanım

Vajinismus Tedavisi Avusturya – Habibe Hanımın Vajinismus tedavisi hakkındaki yorumları

Bugün bu mektubu yazıyor olmanın anlamı benim için çok büyük ben 17 yaşında evlendim ve 3,5 yıldır evliyim.Vajinusmus olmanın ne demek olduğunu sadece vajinusmus olan biri anlayabilir.

Ben 3,5 yıl boyunca bir kabus yaşadım.Herkes bizi en mutlu ve örnek bir çift olarak görüyordu, oysa biz gece olduğunda örnek veya mutlu bir çiftten başka herşeydik. Eşim bana çok destekledi yalnız zaman zaman laf çarpmalar, denemelerimizin sonuçlanmaması vs beni kahrediyordu.

En kötüsü ben bir kadın değildim sanki Ben kesinlikle herkesten herkesten farkliydım.Ben hiçbir şey beceremeyen kadınlığı bile olmayan bir varlıktım sanki. Çevremde, arkadaşlarla aynı ortamda sanki eşim hep beni onlarla kıyaslıyordu.

Herzaman beni farklı kadınlarla kıyasladığını düşünürdüm. Eşime defalarca beni bırakmasını söyledim.O beni bırakmıyacağını ve bu sorunu kesinlikle çözceğimizi söylerdi. Fakat ben asla inanmadım. Vajinusmusu yenmek için birçok şey denemedim. Kızlık zarımı Op.ile aldırdım olmadı,farklı reçeteler uyguladım olmadı. Farklı reçeteler uyguladım olmadı. Hepsi maddi ve manevi zararlar getirdi.

Defalarca ağladım,bunalıma girdim dua ettim.Yenemedim bir türlü dedimya,beni kimse anlayamaz. Vajinusmusu eğer ben yendysem,herkes yener. Çünki ben asla yapamazdım.Eşim bana yaklaştığı zaman titremeye başlardım, hemen titrerdim ve çok korkardım.

Taki Dr Bey beni iyileştirene kadar Bu yüzden Dr. Bey’e nekadar teşkkür etsem azdır. O benim hayatımı mutlu yaşamama vesile oldu. Çok teşekekkür ederim.
HABİBE/AVUSTURYA