Vajinismusu Yenen Dilek Hanım’dan Vajinismus Tavsiyeleri

bekar dilek hanımdan vajinismus yorumları

Merhabalar,

Umarım bu yazdıklarım size az da olsa yardımcı olabilir ama ben çok fazla yardımcı olacağını düşünüyorum. Eğitim seviyesi çok yuksek biriyim. Buna rağmen sekse bakış açım çok gelenekseldi. 1.5 ay sonra bekar bir kadın olarak 36 yaşına gireceğim. Bu yaşıma kadar hiçbir kimseyle seks yasamadim. Yetiştirilme tarzı, bir de hep özel olma isteği vs vs. Ama seksin böyle bir şey olmadığını 21. Yy da ancak anlayabildim. Bunu bir sorun olarak gördüm ve Eylül ayının ilk haftasi bir psikolog ile görüştüm. O bana yardımcı olamayacağını söyledi ve vajinismus tavsiyesi için Saygın bey’e yonlendirdi. Saygın bey ile 6 Eylül de görüştük ve program yaptık. 4 Seans sonrası vücudumu tanıdım. Ondan once vücudumu dahi tanimadigimi farkettim;)
Sonra bana bilimsel olarak her şeyi anlattı.
Bu süreçte yanımda bana destek olan arkadaşlarım da oldu. Çünkü psikolojik olarak gerçekten çok saçma bir durum. 35 yaşındasın ve cinselliğin ne demek olduğunu bilmiyorsun.;))
Ve ben 15 Aralık 2021 tarihinde ilk defa istediğim bir insanla birlikte oldum. Deneme çalışmaları ve psikolojik durumunu hazirlayarak bunu yaptım. Şu an gerçekten çok mutluyum. Yeni yaşımda hayatımın daha farklı olacağını düşünüyorum. Çünkü gerçekten cinsellik yaşanılmasi gereken bir şey. Bu yüzden ilk denemem olmasına rağmen başarılı bir sonuç aldım. Korkularımı yenmeme yardımcı olduğu için çok tatlı olan doktorum Saygın beye sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. O olmasaydı sanırım hep böyle kalırdım. Söyleyecek söz bulamıyorum. Gerçekten şu an çok mutluyum. Bu yüzden istediğiniz gibi yaşamak için sadece psikolojinizi hazirlamaniz ve Saygın beyin söylediği her şeyi yapmanız lazım. Çünkü o bu işin profesyoneli. Kendisini çok seviyorum ve iyi ki onu tanıdım. Tabii ki ilk onu arayıp bu durumu paylaştım. 😍 Çünkü birlikte çok emek verdik. Ve karşılığını aldım. İşte vajinismu böyle yendim..
Saygın Bey sizi seviyorum ❤️