Vajinismnus Tedavisi Manisa – Ayşe hanım

Vajinismnus Tedavisi Manisa – Ayşe hanımın vajinismus tedavisi hakkında yorumları

Merhaba;
5 Yıllık evliyim hemşireyim. Vajinismusla ilgili …… ve …… gittim, antidepresan ilaçlar kullandım. 5 yıl boyunca insanlardan kaçtım içine kapanık oldum. Sürekli neden vajinismus benim başıma geldi, neden neden neden Eşim bana bu konuda destek vermiyordu beni tek başıma bıraktı.

Evliliğimiz vajinismus nedeniyle tartışma içinde sürüp gidiyordu ben kendimi kadın gibi hissetmiyordum. Bu yüzden de artık 3 ay öncesi eşimle boşanma kararı aldık ama benim içim hiç rahat değildi. İnternetten Doktor Saygın Beyin sitesini gördüm ordaki vajinismusla ilgili makaleleri okudum. Doktor Saygın Beyle telefonla görüştüm konuşmalarından çok etkilendim ama manisa‘dan gelmeye cesaret edemedim.

Eşimin iş arkadaşının vajinismus problemi olmuş ve Doktor Saygın Bey’de tedavi olmuşlar. Bu durumu eşime bahsetmiş. Eşim ilk defa benimle Doktor Saygın Beyin muayenesine geldi. İlk muayenede Saygın Bey’i hayranlıkla dinledim. Bizim diğer kadınlardan eksiğimiz olmadığını söyledi. 1. seansda kendime olan öz güvenim geldi. Artık gülümseyebiliyordum, artık dik yürüyebiliyordum. 

Vajinismus tedavisi sırasında problemsiz ev ödevlerimi yaptım. 2. seansda çok iyi geçti. 3. seansda mutlu sona ulaştık, vajinismus hastalığını yendim ve çok mutluyum. Hayatıma çok şeyler kazandırdınız. Vajinismus yüzünden bitecek evliliğimi kurtardınız Allah sizden razı olsun. Artık bende anne olabileceğim. Teşekkürler