Vajinismus Hastası Yorumları

İstanbul’da vajinismus nedeniyle cinsel  ilişkinizde problemler yaşıyor olabilirsiniz veya vajinismusu şu an çift olarak sorun etmeseniz bile karşınıza eninde sonunda çıkacaktır. 

Vajinismus kişinin elinde olmadan gelişen bir durumdur ve zamanla kadın ilişki anında kasılma problemini çözemiyorsa, güvenebilecekleri bir doktora başvurmanızın zamanı gelmiştir.

Female psychiatrist looking at camera with her patient near by

İstanbul’da yaşayan kadınlarda ilişkide kasılma problemini sadece kendinde olduğunu düşünüp, kendini yalnız hissedebilmektedirler.

Eşinizi seviyorsunuzdur. Size çocukken cinsellik konusunda yanlış yönlendirme yapan veya baskı yapan bir ailenizde yoktur. Cahil bir insanda değilsinizdir. Hele küçücük kızların bile cinsel ilişki yaşadığı bir dönemde, bu işi beceremeyecek kadarda hiç değilsinizdir. Hatta istanbul’da 2 üniversite bitirmişsinizdir ve hatta avukatsınızdır, bankacısınızdır, öğretmensinizdir, doktorsunuzdur, ebe hemşiresinizdir, ev hanımısınızdır… Sonuçta mesleğiniz, posizyonunuz ne olursa olsun vajinismus olsanız bile, size uygun tedavilerle İstanbul’da kısa süreler içersinde hastalığınızı yenersiniz.

Vajinismus Hastası Yorumlarından birini dinleyin

Vajinismus Tedavisi Bilgi – Avukat Tülin hanım: 1 yıllık vajinismus hastası – vajinismus ve vajinismus tedavisi ile ilgili tecrübelerini bizlerle paylaşıyor

Bazen vajinismus olduğunuzu görmezden gelerek zaman  kaybedersiniz, anneniz bile bu durumu anlamayabilir. Oysaki durumunuzu kabul edip, vajinismus tedavisi istanbul da alıp,yenersiniz tıpkı avukat danışanımız gibi. 

Belgin hanım’ın vajinismus hakkında yorumları