Vajinismus Tedavisi Artvin

Merhabalar saygın hocam ben Artvin’den Selin, tam 2 yıllık bir evliliğim var. Evlenirken herşeyin çok güzel olacağını düşünüyordum taki o ilk geceye kadar korkularımı fark edene kadar hiç bir zaman vajinusmus olacağımı düşünmemiştim. Eşim birkaç zaman beni çok anlayışla karşıladı fakat zaman geçtikçe ben yinede yapamıyordum, olmadı hep bunu kendi başıma aşabileceğimi düşündüm ama her seferinde başarısız oldum.

Eşimle tartışmalarımız çoğaldı, ben her yapamadığımda ağlıyordum ve hergün akşam olmasın diye dua ediyordum. Artık benim için bu iş bir kabusa dönmüştü tamamen ama bunun benim için kabus olmaması tam aksine hayatımın en güzel anlarından biri olması gerektiğini biliyordum ve tam 2 sene sonrasında eşimle konuştuk bunu tek başımıza aşamicağımıza karar verdik. Artık çocuk sahibide olmak istiyorduk, çünkü internette araştırmaya başladık ve kadınlar kulübünde sizi bulduk geldik.

Güler yüzünüz anlayışınız ve sabrınızla bana çok destek oldunuz asla yapamam dediğim şeylerin üstesinden gelmeme yardımcı oldunuz aslında benim savaşçı bir ruhum olduğunu bana gösterdiniz sayeniz birçok korkumdan arındım.

Ve biz başardık hocam kabuslarım artık dediğim gibi en güzel en özel anlarım oldu çevremden duyduğum herşey tamamen asılsız ve abartılıymış başardığıma inanamadım eşime “gerçekten oldumu yaptım mı başardım mı” diye sorup duruyorum çok mutluyum hocam inşallah en kısa zamanda daha güzel haberlerimi vermeyi umuyorum tekrar tekrar teşekkür ederim binlerce kez… ☺️ artvinden sevgiler