Vajinismus Tedavisi Rize

Merhaba Ben Elif; Rize’den geliyorum. Bugün benim evlilik yıldönümüm. 2 yıldan bu yana vajinismusla uğraştım. Tam da bugün bu sorunu çözdüm. Bu gece benim ilk gecem olacak. Umutsuz olarak geldiğim bu yerden bir umutla dönüyorum. Doktoruma çok minnettarım. Şuan yazacak bir şey bulamıyorum. Benim gibi vajinismus olanlar eğer bunu okuyorsanız, hiç umutsuzluğa kapılmayın, ben vajinismusu çözdüysem herkes bunu çözebilir. Korkmayın sadece doktorunuza ve kendinize güvenin. Bu Allah’ın bize sunduğu olayı bize sadece beynimizin oyunu hiçbir şey yok. Doğunun konumu bu. Yemek yemek ne kadar kolaysa buda o kadar kolay nasıl zor olabilir ki Hiç buda aynen böyle bir şey. Allah herkesin yardımcısı olsun. Herkese başarılar diliyorum.

Rize’den Elif hanımın vajinismus yorumları

İlk gece korkusunun basit bir korku olduğunu düşünüp, nasıl olsa ilişkiye girebilirim diye düşünmesine rağmen 3. ayın sonunda ilk gece korkuları yüzünden evliliği kabusa dönüştü. Vajinismusu yenmek için tedavi yöntemlerini araştırıp adım atmaya karar verdi. 3 gün içinde vajinismus seanslarını tamamlayıp istanbul’dan rize’ye döndü ve vajinismusu yendikten sonra rize’de şu anda anne…

Vajinismus Tedavisi Rize – Gökçenur Hanımın vajinismus hakkındaki yorumları

Vajinismus nedeniyle rize’den istanbul tedavi merkezimize gelen Gökçe Hanımın vajinismus tedavisi ile ilgili yaşadıklarını aşağıdan takip edebilirsiniz.