Vajinismus Tedavisi Yorumları

Vajinismus Tedavisi Yorumları

Tuğbahan 22, öğretmen, vajinismus istanbul

Bu durumu yaşayan tüm arkadaşlara söylemek istediğim vajinismus doğru tedavi yöntemi ile gerçekten kolay tedavi edilebilir bir durum. Yeter ki tedavi yöntemi doğru olsun yoksa gerçekten zaman ve moral kaybı yaşanıyor. Allah bu durumu yaşayan herkesin yardımcısı olsun. 02.08.2010 istanbul


Tuğba 31, istanbul, ev hanımı
3 seansta biter diyordu ama bir yandan da içimden kesin benimki daha çok uzar diye düşünüyordum, çünkü kendinizi kendinizi farklı zannediyorsunuz ya! Ama dediği gibi oldu, 3 seansta sorun kalmadı
hem de doğum günümde sorunumu hallettim. Bana en güzel hediye oldu.

Mustafa 37, istanbul tuğbanın eşi, avukat
Allah bana herşeyi nasip etmişti, ufakta olsa bu vajinismus rahatsızlığı üzüyordu, sayenizde aştık, eşimle balayına çıkıyoruz, dönüşte inşallah gebelik için geleceğiz.
Siz umut değil, gerçeksiniz, somut çözüm önerisi ve başarı, teşekkürler hocam

İrem 29, kuaför, vajinismus eskişehir
Sonuca inanın, siz de inanamayacaksınız. Saygın beyin tedavisinde göreceksiniz ki, bu kadar zaman boşuna dert sahibi olmuşsunuz.
Tedaviden sonra üzerinizden büyük bir yük kalkacak, kendinizi gerçekten hafiflemiş hissedeceksiniz ki, emin olun, gercekten hafifleyeceksiniz.
En doğru yerde, en doğru kişiyle bu yola çıkarak, inanın yolu başlamadan bitirmiş olacaksınız.

Tuğbahan 22, öğretmen, vajinismus istanbul
Vaginusmus tedavisini 3 kez geldikten sonra çözen hastamızın yorumu
önceki tedaviden çok sıkıldığım bir aşamadaydım. Sürekli ——— yaptırılıyordu ve —————– hiçbir sıkıntı yaşamama rağmen bu defa yapabilirim dediğim her denemenin sonucu hüsranla bitiyordu yani eskisi gibi kasılmalar devam ediyordu. Tedavinin bu şekilde olmayacağını hem ben hem de eşim anlamıştık.
Toplam 3 seansta yapmış olduğumuz egzersizler ile allahın izni, dr. Saygın beyin sayesinde bu duruma inşallah bir daha yaşamamak üzere veda ettik. Çünkü ilk defa kasılma yaşamıyordum. Açıkçası şaşırmadım diyemem çünkü tamamen beynimden silemediğim bir korku hala vardı. Acaba yapabilecek miyim korkusu. Ama o durumda şu sözleri hep aklıma getirdim. Allah bizi diğer kadınlardan farklı yaratmadı. Tedaviye gelen görüşmüş olduğum herkez bu durumdan kurtulmuştu. Ben de allahın izni ile kurtulabilirdim.

Burcu 24, eğitim danışmanı, vajinismus izmit
Ağlama krizleri bitmişti, üçüncü seanstan sonra tedavimde bitmişti, ve mutlu son
bundan sadece 1,5 ay kadar önce ben de başaran diğer bayanların yazdıklarını okuyordum ve şimdi ben yazıyorum işte
her şey kendine inanmak ve saygın beye güvenmekle başlayıp bitiyor

Ayşe 27, vajinismus hakkari, öğretmen
Buraya gelmeden önce dünyanın en zor şeyi diye düşünüyordum, şimdi ne kadar kolaymış diyorum.
Ama bilgisizlik ve korkular insanı bu hale getiriyor. Bundan önce bunaldığım zaman allaha dua ediyordum. Sorunumuzu aşmamıza yardım et, karşımıza aracı olarak hayırlı insanlar çıkar diyordum. Allah-ü teala karşımıza dr. Saygın beyi çıkardı ve hiçbir doktor ondan daha güven verici, daha iyi olamaz bence. Keşke bütün doktorlar böyle olsa veya saygın bey keşke herkesin her konuda ve her zaman yanında olabilse.
Hayatta her zaman güvenilecek insan çok önemlidir bence.
Üç günde dağlar kadar önümüzde duran koca bir engeli aştık, çok çok teşekkür ediyorum, çok mutluyum

Fadime 28, ana okulu öğretmeni, vajinismus bursa
Böyle bir mutluluk yok! Saygın bey süslü cümleleri sevmez ama yalnızca şunu söylemek istiyorum kendisine,
siz işini seven, insanları seven, hayatı seven, sevecen, çalışkan ve azimli bir doktorsunuz. Siz
e ne kadar teşekkür etsem az. Doktorluğunuz kişiliğinizle birleşmiş ve ortaya eşsiz bir insan çıkmış. Her zaman mutlu, sağlıklı ve huzurlu olun saygın bey.
Ayrıca şunu da eklemek istiyorum; orada yaratığınız o sıcak ortam çok güzel, insanı rahatlatıp, bu yalnız hissetme durumunu ortadan kaldırıyor.
Tabi sema ablamında katkısı da büyük, her ne kadar çikolatalarını yiyemesek de inşallah bir daha nasılsınız diye ziyarete geldiğimizde isterim çikolata ona görej
mektubumu okuyacak arkadaslara; böyle bir sornunuz varsa gelin, halledin ve rahatlayın. Bizler kadınız, ablamızdan, annemizden, komşumuzdan, sokakta yürüyen teyzeden farkımız yok. Kadınlığımızı yaşamalıyız, bizim de hakkımız var. Ben hallettim, ne mutlu ki bu mektubu yazıyorum. Unutmayın birgün sizde böyle bir mektup yazacaksınız, biliyorum ben.

vajinismuyum

Özlem 34 , vajinismus tekirdağ, ev hanımı
Daha sonra internette vajinismusklinik.com da saygın beyi bulduk. Bir sene sonra saygın beye geldik. Saygın bey, önceki doktordan çok farklıydı. Alakası, ilgisi, konuşması, hastaya yaklaşımı çok farklıydı.
İlk gelişimde yine tedirginlik ve korku hakimdi. Saygın beyin anlattıkları ve tesellileri bende büyük bir cesaret sağladı. Tedavi yöntemi ve taktiği çok harikaydı. 2 seans geldik, 2. Seansın sonunda sonuç aldık, çok mutluydum. Sanki bugün yeniden doğmuş gibiyim. Hayatta yeni bir çizgi açtık.
Bu da doktor saygın beyin sayesinde oldu, çok teşekkür ederim, allah razı olsun. Allah ne muradı varsa versin. Buradan diğer hastalara mesajım, hiç korkmasınlar. Saygın beye güvensinler.
Ben ne durumda geldim, 2. Seansın sonunda müjdeyi veriyorum, inanamıyordum, fakat başarmıştık. Dr. Saygın bey vesile olmuştu.allah razı olsun, çok teşekkürler.20.07.2010

şeref, 36 vajinismus tekirdağ
Önceki vajinismus tedavisinden sonuç alamadığımız için moralman tedirgin ve umutsuzduk, fakat tedaviye 1 kere geldikten sonra dahi çok büyük mesafeler katetmişti eşim, ben de eşime madden ve manen destek veriyordum, moral ve tesellilerimle.
Eşiminde büyük gayret ve çabaları sonucunda 2. Seansın sonucunda bu işin üstesinden gelmiştik. Önce allahın sonra doktor saygın beyin yardımlarıyla yeniden doğmuş gibiydik. Yeni bir hayata başlamıştık.
Bu kadar umutsuzluğun sonunda ,bu kadar kısa bir sürede bu işin çözüldüğüne inanamıyorduk, bir rüya, bir hayal dünyasında gibiydik fakat ne bir rüya ne bir hayaldi. Gerçeğin ta kendisiydi.
Doktor saygın beyin muhteşem tedavi yöntemi ve motivasyonu vardı. Buradan bütün vajunusmus eşlerine sesleniyorum. Eşinizin devamlı yanında destekçisi ve dayanağı, moral kaynağı olmalıyız.
Saygı ve sevgiler

Erdem, idilin eşi, 32 , avukat, vajinismus istanbul
Öncelikle ilk görüşmede vermiş olduğunuz elektrik, bize doğru yerde olduğumuz hissini verdi. Derken bizden önceki hastaların mektuplarını okuduk. Sorunumuzu onlar gibi çözebileceğimize
inancım tamdı ancak bu kadar çabuk olacağını tahmin etmiyordum.
Sayenizde hayatımızı zindan eden, içimizi kemiren bu hastalıktan 4 seans sonunda kurtulduk. Şimdi çocuk düşünür duruma geldik
evliliğimiz her zamankinden daha mutlu ilerliyor. Size ne kadar teşekkür etsem az olur, ama hayatım boyunca en başta da yazdığım gibi hayatımın kilit ismi olarak hep var olacaksınız.

İdil 28, avukat, vajinismus istanbul
Şu anda o kadar mutluyuz kio iğrenç kabus hayatımızdan gitti.
O nereye gitsek kafanızın içinde bizi kemiren, kimseye söyleyemediğimiz sorundan kurtulduk.
Bunun için saygın bey e ne kadar teşekkür etsek, ne kadar dua etsek azdır.
Bu mektubu okuyan herkese şunu söylemek istiyorum. Doğru yerde olduğunuzdan emin olun. Dr. Saygın bey e sonuna kadar güvenin ve dediklerini birebir uygulayın, emin olun ki mutlu son çok yakında
sevgili saygın bey, inanın sizi tanıdığıma, tedavi için size geldiğime vesile olduğu için tanrı ya şükrediyorum, evliliğimi kurtardığınız için, çok ama çok teşekkürler inanın dualarım hep sizinle olacak22.05.2010


Elvan 32, bankacı, vajinismus istanbul

ben kısmet ve kadere çok inanan birisiyim. İnternette olan araştırmalarım sonucunda sizin sitenize ulaşmam ve sizi aramam gerçekten kaderin bana yol göstermesi, çünkü ben değil tedavi için telefon açmak , bu konuda konuşmayı bile kabul etmiyordum.
İlk seanstan sonra her geldiğimde benim de kısa sürede tedaviyi sonuçlandıracağıma olan inancım arttı. Tökezleyecek gibi olsam da bana hep beynime doğru mesajları iletmem gerektiğini hatırlattınız. Ve bugün çözdüğüme inanıyorum
bana ilk görüşmemizde söylediğiniz sözler ise herhalde aklımdan hiç cıkmayacak
– sizin diğer kadınlardan hiçbir farkınız yok
– allah sizi farklı yaratmadı
– doğaya karşı koymayın
aslında ben, doğanın bana karşı olduğunu düşünüyordum.
Bu olumsuz düşüncemi bilginiz, pozitif düşünme tarzınız, sabrınız, empati yeteneğiniz ve desteğinizle değiştirebildiğimm için size çok çok teşekkür ederim. Siz çok fazla teşekkür edilmesinden hoşlanmıyorsunuz ama