Almanya Vajinismus Tedavisi

Almanya’da vajinismus hastalığınız nedeniyle ilk gecenizden bu yana tam bir karı&koca ilişkiniz olmamış olabilir. Tüm ilişkiye girme denemelerinize rağmen başarısız olmuş olabilirsiniz.

Başarısız cinsel ilişkiye girme denemeleri sırasında nadirde olsa dışa boşalmayla hamilede kalmış olabilirsiniz ve hatta normal doğum yapmış bile olabilirsiniz ama ama hep vajinismus probleminizi de eşinizle birlikte yaşamaktasınızdır.

Hatta eşiniz vajinismus nedeniyle size anlayışlı olmasına rağmen son zamanlarda o’da artık vajinismus hastalığınıza dayanamaz olmuştur. Hatta vajinismus nedeniyle boşanmaya kadar evlilik durumunuz gelmiştir. Vajinismus hastalığınızı kimseyle paylaşmazken, boşanma aşamasındayken aileniz ve yakın çevrenizle paylaşmak zorunda kalıp vajinismus tedavisi almaya karar verebilirsiniz.
Hatta Almanya’da vajinismus tedavileri almış olup, Almanya’daki vajinismus tedavilerinde başarısız olmuş olabilirsiniz. ama bunların hiçbirisi vajinismus hastalığınızı yenmeniz için bir engel değildir. Almanya’da vajinismus hastalığınızla yaşamak yerine size uygun bir vajinismus tedavisi ile kısa sürelerde vajinismus hastalığınızı yenebilirsiniz. Hatta 3 gün gibi kısa sürelerde.


Vajinismusu çözdükten sonra, eşinizle tam bir karı&koca olmuşsunuzdur ama başlarda vajinismusu yendiğinize inanamazsınız.
Şaka gibi gelir size. Hatta eşinize defalarca bir çok kadının vajinismusu yendikten sonra sorduğu gibi “Gerçekten oluyor mu” diye sorarsınız. Bu arada eşiniz içinde durum hemen hemen aynıdır. Eşiniz için o an vajinismus hastalığınızı yendikten sonra kendini en mutlu hissettiği gündür. Hatta Almanya’da vajinismus nedeniyle aranızdaki problemleri yaratan bu vajinismustan kurtulmuşunuzdur. Eşinizin yüzü gülüyordur gene. Hatta normal doğum yaptığınız halde vajinismusla yaşarken, vajinismustan kurtulduktan sonra rahatlıkla ikinci bebek çalışmalarına başlayabilirsiniz.

Almanya’dan Meltem hanımın seans öncesi yorumları

Ben Almanya dan Meltem.2,5 yıllık evliyim. Evlendiğim günden bu güne kadar ilişkiye girmeyi erteleyerek geçti. Sebebini tam olarak bilmediğim bir nedenle kendimi bir türlü rahat bırakamıyordum. İlşiki anında şiddetli kasılmalar oluyordu ve eşimi istemeden itiyordum. Boşanmaya kadar olumsuz etkisi olmuştu.Araştırmalar sonrası vajinismus denen bir hastalığın olduğunu keşfettim.Yaptığım testler ve gözlemlerim sonucunda bende bir vajinismus hastasıydım. Ama daha fazla ertelemeden tedavi olmaya karar verdim.

Meltem-K-SO

Satış danışmanı  almanya Meltem hanımın Vajinismusu yendikden sonraki yorumları

meltem-almanya

Almanyadan Sümeyye hanımın vajinismus tedavi hakkıbdaki yorumları

vajinismus tedavisi almanya

 Vajinismus Tedavisi Almanya – Ayşe Hanımın tedavi hakkındaki yorumları

Ayse almanya SeansOncesi


Vajinismus Almanya Hastamız Kader – Ev hanımı

Vajinismus, vajinismus tedavisi ve gebelik doğum ile ilgili yorumları

vajinismus tedavisi almanya

Ben 4 yıllık ve ilk gecemizden bu yana hiçbir karı koca, ilişkimiz olmadı. Tüm denemelerize rağmen ilişkiye giremedik. Birkaç ilişki denemelerinde ben hamile kalmışım bunu ilk başta mucize olduğunu düşünmüştüm. Ama gerçekten hamileymişim bu yüzdende hiç kimseye bu konu hakkında maalesef anlatmadım ailem bilmiyordu ki utanmış olduğu vede inanmicak olmuş oldukları için  şu güne kadar kimseye anlatmadım. 2,5 yıl eşim bana her tür şekilde katlanmış olmuştu ama son bir yıl oda dayanamaz çekemez hale geldi, vajinismus yüzünden boşanmaya kadar geldi durumumuz. Ama daha sonra ilk Aileme daha sonra çok samimi olmuş bir Arkadaşıma açıldım anlattım. Onun sayesinde Dr. Saygın Beyi bulduk. Hiç zaman kaybetmeden randevu için görüştük ve tedavi olmak için Almanyadan  kalkıp geldik. İlk görüşmüş olduğumuz gün çok heyecanlı vede tereddütlüydüm daha sonraki günler çok daha rahat bir şekilde  seanslarımı tamamlayarak bitti. Bir yandan avantajli olmam normal bir doğum geçirmiş olmamdan kaynaklanıyordu ve gerçekten herşey çok kolay oldu. Şuanki duygularımı anlatmamam. Seanslarımın bitiminde eşimle normal bir karı koca olabilmiştik. Rahat bir şekilde ilişkiye girebilmiştik. İlk başta inanamadık şaka gibi bir hayal gibi gelmişti. Eşime defalarca oluyormu diye soruyordum, acıyacak korkusu yoktu kalmamıştı. Hiçbir acı korku olmadan beklediğimiz gibi tamamlamıştık. Artık mutlu mesut bir aile olarak ömrümüzün sonuna kadar yaşayacağız, artı yarım bir kadın olmuş olmam düşünceleride kalkdı; ben artık bir bütün kadınım her diğer kadınlar gibi.

Dr. Saygın Micozkadıoğlu’nun Vajinismus ve vajinismus tedavisi, gebelik ve normal doğumla ilgili sorulara yanıtları:

Vajinismus ve gebelik Soru 1: Vajinismus problemi yaşayan kadın gebe kalabilir mi

Cevap: Vajinismus problemini yaşarken dışa boşalmayla nadirde olsa gebe kalınabilinir.

Vajinismus ve gebelik Soru 2: Vajinismuslu hasta normal doğum yapabilir mi

Cevap: Vajinismus hastalığını yaşarken gebe kalan hasta normal doğum yapabilir. Genelde doğum esnasında vajinismuslu hastalar ve doğumu takip eden doktor, sezeryeni terci ederler. Burada karar doğumu yapacak anne adayı ile doğumu takip eden doktorundur. Son söz vajinismuslu gebenin doğumunu takip eden doktorundur.

Vajinismus ve gebelik Soru 3: Nornal doğum yapmıış kadın vajinismus olabilir mi

Cevap: Vajinismuslu hasta dışa boşalıp gebe kalabilir ve normal doğum yapmasına rağmen vajinismus problemini hala yaşıyor olabilir.


Vajinismus Almanya Hastamız Kader hanımın eşi E. – Kuaför

Eşiniz vajinismus problemi çekerken, içinde bulunduğunuz ruh durumuyla boşanmaya kadar gelebilirsiniz. Almanyada vajinismus tedavileir alıp başarısız olabilirsiniz. Otysa ki eşinizle aranızda problem olan vajinismustan kurtulabilirsiniz.

vajinismus almanya

Vajinismus Almanya Hastamız Kader hanımın 1. Vajinismus Seansı

Vajinismusu Almanya’da yaşarken boşanma aşamasına gelen Kader hanımın vajinismus tedavi sırasındaki vajinismus ve vajinismus tedavisi hakkındaki düşünceleri

vajinusmus tedavisi almanya

Vajinismus Almanya Hastamız Kader hanımın 2. Vajinismus Seansı

Vajinismusu Almanya’da yaşarken boşanma aşamasına gelen Kader hanımın vajinismus tedavi sırasındaki vajinismus ve vajinismus tedavisi hakkındaki düşünceleri

vaginismus almanya

Vajinismus Almanya Hastamız Ebru hanımın vajinismus ve vajinismus tedavisi hakkındaki düşünceleri

vajinismus almanya

Vajinismus Almanya Hastamız Serpil hanımın vajinismus ve vajinismus tedavisi hakkındaki düşünceleri

vaginismus germany

Vajinismus Almanya Hastamız Zeynep hanımın vajinismus ve vajinismus tedavisi hakkındaki düşünceleri

vajinusmus almanya

vajinismus tedavisivajinismus almanyacinsel ilişkiye girememeilk gece korkusuağrılı cinsel ilişkiVaginismus Behandlung, Vaginismus DeutschlandUnfähigkeitGeschlechtsverkehr zu habendie erste Nacht SchreckenSchmerzen beim Geschlechtsverkehr, Scheidenkrampf