Kızlık zarı ameliyatına rağmen hala ilişkiye girememek

cinsel ilişkide ağrı, acı duyma tedavisi

Kızlık zarı ameliyatına rağmen hala ilişkiye girememek

Yapılan operasyonların bir kısmı gerek olmadığı halde, kadını beyin olarak  rahatlatmak amaçlı yapılmaktadır. Dolayısıyla ameliyattan sonra da vajinismus problemi devam etmekte ve sorunlar daha da büyümektedir.

Kadın kendini eşine karşı suçlu hisseder, kendini korkak ve beceriksiz olarak değerlendirir. Bazende gerçekten kızlık zarının ilişkiye girmeyi engelleyecek derecede olması nedeniyle yapılmaktadır. Bu durumda bile kadınların büyük bir kısmı hala ilişkiye girememektedir. Çünkü daha önce yaşamış olduğu kızlık zarıyla ilgili kalınlık problemi kişide ister istemez hatalı bir şekilde ilişkiye başlamasına neden olur. İşte bu yüzden kadınlar ihtiyacı olduğu halde ve operasyon olmasına rağmen daha önce kalın kızlık zarına bağlı yaşamış olduğu sıkıntılar nedeniyle ilişkiye rahat başlayamaz. bu da ilişkiye girmesine engel teşkil eder. İşte bu nedenlerden dolayı operasyona rağmen hala sorun devam ediyorsa en kısa zamanda profesyonel destek almayı önermekteyiz. Çünkü vajinismus la geçireceğiniz süre sizin aleyhinize işler.

 

Vajinismus Tedavisi Almanya – Serpil Hanımın Vajinismus hakkındaki yorumları 

Merhaba Saygın Bey,
Herkes bizi 3 buçuk senedir mutlu ve aşık bir çift olduğumuzu düşünürken, aramızda ne gibi bir sorun yasadığımızı kimse bilmiyordu. Dışarıdan ne kadar mutlu görünsek de  vajinismus  yüzünden içimizde hep bir burukluk vardı ama kimse yede söyleyemiyorduk. Almanya da vajinismus  hastalık yaygın olmadığı için ve kimseye  cesaret edipde bu konuyu açamadığı için, kimse yardımcı olamıyordu.Vajinismus nedeni ile Psikologlara gittiğimde sorunu hep geçmişimde aradılar, oysa gayet mutlu ve sevilen bir çocuktum. Onun faydasınıda görmeyince gynäkologa gittiğimde kızlık zarımın alındığında sorunu vaginismusu aşacağımı söylemişlerdi. Ama ne yazık ki ameliyatımdan sonrada basarılı olamadım.
İnternet de araştırmalar sonucu Saygın beye rastladım ve bu benim son şansım diyerek randevu ayarladım. İlk görüşmemizden sonra o kadar sıcak, içinin güzelliği yüzüne yansıyan birisiyle karsılaşacağımı düşünmemiştim ve evet, ben bu vajinismus hastalığını yeneceğim diyerek çıktım ilk görüşmeden. Ara sıra yine korkularım oluyordu, ya olmazsa Yapamazsam Bu benim son şansım, onu da kayıp edersem vajinismus yüzünden boşanacağım diyordum.
Ama sadece 4 seans ve iki hafta içerisinde! Allahın izni ve Saygın beyin yardımıyla bu vajinismus dan  kurtuldum. Artık eşimle yeniden gerçek bir balayı yaşıyorum ve çok mutluyum. Artık o içine kapanık kız, her küçük şeyden agresifleşen, pireyi deve yapan insan gitti, ve yerine mutlu huzurlu bir kadın geldi.
Eğer bu mektubu yolun başında olan bir bayan okuyorsa, lütfen ertelemeyin ve kendinizi Dr. Saygın beyin profesyonel yardımına birakin. Bende internetden Saygin beyin sitesindeki mektupları okurken inanmakta güçlük çekiyordum, acaba bende böyle şeyler yazabilecek miyim diye, ama görüyorsunuz ki bende o mektupları yazanların arasındayım artık ve sizde olacaksınız.

Saygın bey:
Bana ve bana benzer bayanlara bu yolda elinizi uzatıp yardım ettiğiniz için size sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Bu kadar sıcak bir ortamda benim için bu sorunumu yenmek dahada kolay oldu. Önce Allahın sonra sizin ve sema ablamın yardımıyla evliliğim kurtuldu ve beni bam baska bir insan yaptiniz. Bu iyiliklerinizin karsiliginda allahda her zaman sizin yüzünüzü güldürsün ve mutluluğunuzu, sagliginizi daim etsin.
İnanılmaz, ama daha bir kaç gün önce vajinismus hastasıyken şimdi çocuk planları yapıyorum ve inşallah en kısa zamanda sizlere bu müjdeli haberi iletirim.

Serpil Almanya


Vajinismus Tedavisi Avusturya – Habibe Hanımın vajinismus tedavisi hakkındaki yorumları

Habibe Avusturya