Vajinismus Doktoru İstanbul

vajinismus doktoru istanbul

Vajinismus Doktoru İstanbul

İstemenize rağmen her sefer bu sefer ilişkiye gireceğim dedikçe ve her denemeniz ilişkiye girememekle sonuçlandığında zamanla erkeklerde de cinsel isteksizlik soğukluk gelişebilmektedir.

Ayrıca eşinin kendini istemediğini düşünebilir.Bu arada geçen sürede yaşların ilerlemesi olası gebelik şanslarını düşürebilir.Özellikle 35 yaş dan sonra azalan yumurtalık rezervleri geçen süreyi sizin aleyhinize çevirmektedir.Bunun yanında yakın çevrenizin çocuk ne zaman soruları sizi ve eşinizi bunaltacaktır ve kendinizi zaman içinde öz güven kaybı yaşarken bulacaksınız. Vajinismusun getirdiği sorunlar hep zamanla artacak en başta sizi ve eşinizi yoracaktır.Evliliğiniz vajinismus nedeniyle olumsuz etkilenecektir.İşte bu nedenlerden dolayı en iyi vajinismus doktorundan destek almaktır.

En önemli kararı vermek ve burada yapılması gereken en önemlisi vajinismus tedavisi konusunda deneyimli yerlerden destek almak çünkü uygun olmayan tedavi yaklaşımları size zaman moral ve para kaybettirmektedir.Eninde sonunda hayatınızın her alanına yansıyan bir durumdur.

Vajinismus  İstanbul- Doktor Gül: “Vajinismus u kendime yakıştıramadım, kabusumdu. Sadece kendimde var zannediyordum.”

Vajinismus – Doktor Gül Hanımın tedavi sonrası yorumları

Dr Ilknur
Vajinismus – Doktor İbrahim Hanımın tedavi sonrası yorumları
Doktor vajinismus Ibrahim
Vajinismus tedavisi istanbul – Avukat Cansu Hanımın tedavi sonrası düşünceleri

Yaklaşık 2 senedir evliyim ve evliliğimin başından bu yana vajinusmus la mücadele etmekteydim. Hep olur günün birinde bunu kendi kendime  yenebilirim diye düşündüm.Sonra gün geldi ben herkesin rahatlıkla yapabildiği bir şeyi asla yapamayacağım diye düşündüm.Kimseye söyleyemedim.Eşim bu süreçte hep yanımdaydı,başından beri doktora gitmemi tavsiye etti.Ama ben bugün yarın derken erteledim.Belki kabullenemediğim için,belkide başarısızlıktan korktuğumdan.Sonra internet sitelerini araştırdım.Doktora gitmeden önce çok araştırma yaptım,çünkü kendimi biliyordum,eğer işinin ehli bir doktora gitmezsem vajinusmus un altında yatan nedeni doğru teşhis etmezsem ve yenemezsem,hayal kırıklığım artacaktı ve belki bir süre sonra denemeyi bırakacaktım.Yaptığım araştırmalar neticesinde Dr.Saygın Bey’e ulaştım.Bu hayatımda yaptığım en doğru şeylerden biri oldu.Hatta keşke bu kadar beklemeseydim dedim. Vajinusmus u yenmek için yapman gerekenleri,neden böyle olduğunu,nasıl yenebileceğimi Saygın Bey daha ilk seansta çok iyi bir şekilde anlattı.Hem hocaya hemde kendime inandım.4 seans sonrasında artık kendime daha güvenli ve en önemlisi de vücudunu tanıyan insan olarak bunu başarabildiğiiı,hiç zorlanmadan hiç acı verici olmadığını gördüm.Kendimi  harika hissettim,yemek içmek kadar kolay ve doğaldı.İçine girdiğim kısır döngü sebebiyle bunu Saygın Bey olmadan başaramazdım. Vajinusmus olan tüm arkadaşlara,umutsuzluğa kapılmadan ve çok vakit kaybetmeden,bu sorun için işinin ehli insanlardan yardım alarak sorunlarını çözebileceklerini tavsiye ederim. Avukat Cansu
Avukat Cansu vajinismus doktoru
Hulya Muhendis vajinismus doktorları
Vajinismus Çözümsüz Değildir. Çiftimiiizin tedavi sonrası düşüncelerini paylaşıyoruz