Vajinismus, Evlilik ve Boşanma Süreci

VAJİNİSMUS BOŞANMA

Vajinismus , istemenize rağmen cinsel ilişkiye girememek sizin elinizde olmadan gelişmektedir.İisteseniz de istemeseniz de  sizde öz güven kaybettirir. Kişinin özgüven kaybı bütün sosyal hayatına olumsuz bir şekilde yansır. Bu yansımalardan ailesi, eşi, yakın çevresi ve sosyal çevresi olumsuz şekilde etkilenir. Vajinismus nedeni ile öz güven kaybına bağlı olarak kişi hayatındaki her şeyi vajinismusa endeksleyebilir. Hayatta yapmak istediği birçok şeyi  vajinismus problemini çözdükten sonra deyip erteleyebilir. Sevdiğiniz kişilerle bile görüşmek istemeyebilir, insanlardan kaçabilirsiniz.

Vajinismus hastalığınızı herkes biliyor zannedip kendinizi eksik hissedebilirsiniz. Ailenizin çocuk baskısı, vajinusmus nedeniyle içinde bulunduğunuz ruh durumu eşinizle olan ilişkinizi de mutlaka yansıyacaktır. Vajinusmus problemi ile yaşayarak hem kendinizi hem evliliğinizi olumsuz şekilde etkileyerek yaşamaktasınız. Oysaki vajinismus problemini, uygun  tedavisi alarak  çözüp, hayatınızı ve evliliğinizi çok daha olumlu hale getirebilirsiniz.

Vajinismus problemi bir ailenin dağılmasına kadar gidebilir.  Vajinismus tedavi merkezimiz istanbul‘a vajinusmus problemi nedeni ile birçok çift başvurmakta, vajinismuslu çiftlerin bir kısmı ayrılığı, boşanmayı düşünmektedir, hatta boşanan ve 2. kez evlenen çiftler vardır. Hatta 2. evliliğinde de vajinismus problemi yaşayıp evlilliği tehlikede olan çiftler gelmektedir.  Vajinismus tedavi kliniği olarak danışanlarımızın  tecrübelerinin den sizinde yararlanmasını, vajinismus sürecinin aile yapısına nasıl bir etki yaptığını en iyi vajinusmus problemi yaşayan kişilerin anlatabileceğini düşünerek bir eğitim materyali olarak sizle, hastalarımıza uyarma mahiyetinde sizlere sunmaktayız.

Vajinismus Yüzünden Boşanmayı Düşünenler

Vajinismus problemini hiçbir kadın taşımak istemez. Kişilik olarak ne kadar güçlü olursanız olun, ne kadar korkularınıza yenik düşmeseniz de, ne kadar azimli olsanız da vajinismus size zamanla öz güveninizi kaybettirir. Öz güvenini kaybeden bir insanında evliliği olumsuz şekilde etkilenir. Vajinismus nedeni ile yaşayacağınız ruh durumu sizi diğer kadınlardan farklı hissettirir. Sevdiğiniz eşinizin doğru insan olup olmadığını bile düşünebilirsiniz. Hatta kendinizi, hemcinslerinizden farklı hissedebilir, vajinismustan kurtulamayacağınızı düşünebilirsiniz. Böyle bir ruh durumunda bile vajinismus tan uygun bir vajinismus tedavisi ile kurtulabilirsiniz.

Vajinismus ile ilgili Doktor Saygın Micozkadıoğlu’nun görüşleri

Vajinismus  Danimarka – Copenhagen’den 5 yıl vajinismusla yaşayıp, başarısız vajinismus tedavileri sonucunda vajinismusun ruh durumunda yaptığı olumsuzluklar ve evliliğine yaptığı olumsuzlukları takip edebilirsiniz.

vajinismus tedavisi danimarka

 

 

Vajinismus İstanbul’dan  problemi yaşayan öğretmenin vajinismus hakkındaki yorumları

Vajinismus nedeniyle 20 ayını olumsuz bir şekilde geçiren öğretmen hastamızın vajinismus tedavisine bakışını takip edebilirsiniz.

vajinismus evlilik ve boşanma

Vajinismus problemi nedeniyle çiftler evlendikleri ilk günden itibaren bir gün sağlıklı cinsel ilişkiye girebileceklerini düşünerek  tedavilerini ertelemektedirler.Geçen zaman kadının ruh durumuna olumsuz şekilde yansır, vajinismus problemi altında ezilir. İnsanlardan kaçar, vajinismus nedeni ile eşinin anlayışı karşısında kendini daha çok suçlu hissedebilir.İçinde bulunduğu ruhsal duygu durumu, eşini sevmesine rağmen ona haksızlık ettiğini düşünerek boşanmayı düşünebilir. Oysaki uygun bir vajinismus tedavisi alarak hem vajiinusmus problemi çözer hemde kutsal aile kurumunu bozmayıp, sıcak yuvasına sahip çıkar. İşte bütün bu duygu durumları sorunun size yaşattıklarıdır.

Vajinismus  İzmir’den vajinusmus problemi nedeni ile gelen Ayşegül hanımın, vajinusmus tedavisi ile ilgili görüşleri

vajinismus nedir

Vajinismus problemi nedeni ile evliliğiniz ilk aylarında bile olumsuz şekilde etkilenir. Eşiniz anlayışsız olabilir, eşinize kızıp niye evlendim ki diyebilirsiniz, anne – babamla daha mutluydum diyebilirsiniz hatta cinsellikten nefret edebilirsiniz. Oysaki vajinismus probleminizi uygun bir vajinismus tedavisi alarak vajinismus sorununuzdan kurtulup, anlayışsız  eşinizle mutlu olup Allah’ın size emanet edeceği minik kulları düşleyebilirsiniz. Anne, babanıza torunlarını gösterebilirsiniz.

Vajinismus   Balıkesir’den  gelen Gürsün hanımın, vajinusmus tedavi yöntemi ile ilgili görüşleri

vajinismus hikayeleri

Vajinismusla evliliğiniz kısa süreli olabildiği gibi uzun dönemlide olabilir. Uzun dönemi boşanma düşüncesi takip edebilir. Eşinize karşı kendinizi ezik hissedebilirsiniz. Vajiinismus nedeni ile çocuğunuzun olmama ihtimali eşinizden boşanmaya kadar götürebilir. Oysaki eşiniz sizi sevmekte ve sizden bir çocuk istemektedir. Vajinismus problemini taşıyarak hayatınızı ve evliliğinizi bir kabusa çevirmek yerine uygun bir tedavi ile mutlu bir yuvaya çevirebilirsiniz.

Vajinismus  Adana’dan vajinusmus problemi nedeni ile gelen Serpil hanımın, e vajinusmus tedavi yöntemi ile ilgili yorumları

Vajinismus tedavisi hasta yorumları

Vajinismus problemi yaşayan çiftler her meslek grubundan olabilir hatta cinsel bölgelerimizle ilgili  anatomik ve fizyolojik  olarak bilgi sahibi olsalar bile yani doktor, ebe, hemşire olsalar bile bu vajinismus problemini yaşayabilirler. Vajinismus sorunu doktor çiftleri ufak bir sorunda bile birbirini kırar duruma getirebilir. İş ve sosyal hayatlarına olumsuz yansımaları olur Oysaki sağlıklı bir vajinismus tedavisi ile vajinismusun getireceği problemlerden kurtulabilirler.

Vajinismus Vakası -6 Çanakkale’den Doktor çiftlerin  vajinismus tedavisi ile ilgili   tavsiyeleri

vajinismus doktoru

Vajinismus Eşinizle 10 yıl birliktelik, ardından 7 yıl evlilik ve vajinismus. Almış olduğunuz başarısız vajinismus tedavileri neticesinde üzaüntü ve stresle hayattan kopmanız ve zevk almayışınız, eşinizi o kadar sevmenize rağmen ondan uzaklaşmaya başlamanız; vajinismus ve vajinismus sorununuzu çözemeyeceğinize karar verip boşanmayı düşünmeniz… Oysaki uygun bir vajinismus tedavisi ile hayata yeniden başlayabilirsiniz.

Dipnot: Şuanda çok tatlı bir minik kula sahipler. Darısı size…

vajinismusmuyum

Vajinismus 2 yıllık evli ve vajinismus problemleri vardı. Evliliklerine evlilik denir mi  diye bakıyorlardı.  Eşi vajinismus problemini artık çözemeyeceğini düşünüyordu. Böyle bir karamsar tabloday ken vajinismus tedavisi alarak evliliklerini vajinismust an kurtardılar.

Vajinismus tedavisi hasta yorumları
vajinismus tedavisi nasıl yapılır

Vajinismnus Tedavisi Manisa – Ayşe hanımın vajinismus tedavisi hakkında yorumları

Merhaba;
5 Yıllık evliyim hemşireyim. Vajinismusla ilgili …… ve …… gittim, antidepresan ilaçlar kullandım. 5 yıl boyunca insanlardan kaçtım içine kapanık oldum. Sürekli neden vajinismus benim başıma geldi, neden neden neden Eşim bana bu konuda destek vermiyordu beni tek başıma bıraktı. Evliliğimiz vajinismus nedeniyle tartışma içinde sürüp gidiyordu ben kendimi kadın gibi hissetmiyordum. Bu yüzden de artık 3 ay öncesi eşimle boşanma kararı aldık ama benim içim hiç rahat değildi. İnternetten Doktor Saygın Beyin sitesini gördüm ordaki vajinismusla ilgili makaleleri okudum. Doktor Saygın Beyle telefonla görüştüm konuşmalarından çok etkilendim ama manisa‘dan gelmeye cesaret edemedim. Eşimin iş arkadaşının vajinismus problemi olmuş ve Doktor Saygın Bey’de tedavi olmuşlar. Bu durumu eşime bahsetmiş. Eşim ilk defa benimle Doktor Saygın Beyin muayenesine geldi. İlk muayenede Saygın Beyi hayranlıkla dinledim. Bizim diğer kadınlardan eksiğimiz olmadığını söyledi. 1. seansda kendime olan öz güvenim geldi. Artık gülümseyebiliyordum, artık dik yürüyebiliyordum. Vajinismus tedavisi sırasında problemsiz ev ödevlerimi yaptım. 2. seansda çok iyi geçti. 3. seansda mutlu sona ulaştık, vajinismus hastalığını yendim ve çok mutluyum. Hayatıma çok şeyler kazandırdınız. Vajinismus yüzünden bitecek evliliğimi kurtardınız Allah sizden razı olsun. Artık bende anne olabileceğim. Teşekkürler