Cinsel ilişki sırasında ağrı, acı ve tedavi süreci

cinsel ilişkiye giremiyorum

CİNSEL İLİŞKİDE AĞRI ACI

Cinsel ilişkide  ağrı ve acı sık  şikayet edilen  bir durumdur.

CİNSEL İLİŞKİDE AĞRI ACI NİYE OLUR

Cinsel ilişki sırasında çeşitli sebeplere bağlı olarak ilişki sırasında ağrı, acı, yanma ve batma hissedilir. Sağlıklı bir ilişki sağlanamaz. Kadınlarda cinsel ilişki sırasında ağrı ve acının bir çok nedeni olur. Genellikle kadın ilişki anında ağrı ve acı duyacağını düşünerek kendini kasar ve tam hazır olmayarak ilişkiyi dener.
Kasmasın dan kaynaklı ağrı ve acıya neden olur. Genel bir fikir vermesi itibariyle ilişki sırasında ağrı ve acı duyan ve uygun tedavilerle vajinismus problemini yenmiş danışanlarımızın yaşadıklarını  takip edebilirsiniz.

İlişkide ağrı olursa ne olur?

Her kadının kendine göre farklı  nedene bağlı ilişkiye girerken ağrı acı  yaşadığı  durumlar olabilir.

Vajinismus Tedavisi İstanbul – Zeynep Hanımın ilişkide ağrı acı duyması nelere yol açıyor.

Öncelikle merhabalar Saygın hocam…  gerçekten isminiz gibi saygınlığı sonuna kadar hak eden bir insansınız . Rabbim çok şükür ki sizin gibi bir hoca ile bu illetten kurtulmamı nasip etti binlerce kez şükürler olsun. Size yine çok yakın bir arkadaşımın tavsiyesi ile gelmiştim. Ben gelip sizinle birebir konuşuncaya kadar yine bu illetten kurtulacağıma olan inancım sıfırdı.Fakat ilk seanstan çıkınca bile bir inanç aşıladınız ve kendime olan güvenim ve inancım geldi.Tam 3 seansta bitti bu 27 ay süren kabusum ve ben ne diyeceğimi ne yazacağımı İnanın bilmiyorum. Allahım sizden binlerce kez razı olsun.Tedaviye geldiğim süre boyunca, bana olan inancınızı kaybetmedeniz. Her seferinde yapabileceğime olan inancınızı bana aksettirerek beni umutsuzluğa sürüklemeyip bu mutlu sona ulaşmamı sağladınız. Tabi sizinle birlikte Mine ablacığımın da o moral veren konuşmalarını ve desteklerini göz ardı edemem.
Hiç bir zaman yapamam diyordum. Herkes yapar ama ben yapamam diyordum ama çok şükür ki o kötü günler önce yüce rabbimin sonra sizin büyük desteğiniz sayenizde geride kaldı. Aslında bizim sizinle son seansımız 24 kasım cumartesi günü idi .Ben son seanstan çıktıktan sonra yapabileceğime olan inancım tamdı. Ve tam olarak 26 kasım da yani son seanstan 2 gün sonra tamamıyla ACISIZ AĞRISIZ SIZISIZ KANAMASIZ bu kurtulamam yapamam dediğim illetten kurtuldum. Elim ayağıma dolaşmıştı ne yapacağımı bilmez bir haldeydim mutluluktan… Hatta inanamayıp eşime yüzlerce kez tekrar tekrar sordum oldu mu şimdi bitti yanı peki ben neden hiç hissetmedim diye… Demek bu kadar kolaymış. 2 yıl 3 ayım boşuna geçmiş meğer ama her şeyde bir hayır vardır diyerek mutluluk gözyaşlarımı tutamadım 2 gün boyunca. Her şey ama her şey önce rabbim in sonra sizin çok büyük yardım ve destekleriniz ile oldu. Hocam ne yapsam hakkınızı ödeyemem… Her şey için çok ama çok teşekkürler minnettarım . Size ve Mine ablacığıma.. en kısa zamanda eşimle yanınıza geleceğiz inşallah… Allah’a emanetsiniz
Zeynep istanbul

Vajinismus tedavisi istanbul – Esra Hanımın vajinismus seansı öncesi yorumları
Esra2019 seans oncesi
Vajinismus tedavisi istanbul – Esra Hanımın vajinismus hakkındaki yorumları

Vajinismus Tedavisi Bulgaristan- Emine Hanımın vajinismus hakkındaki yorumları

Emine bulgaristan

Vajinismus Tedavisi İstanbul – Gülşah Hanımın vajinismus hakkındaki yorumları

Ben Gülşah. Yaklaşık 5 aydır evliyim. Eşimle birbirimizi çoook uzun zamandır tanıyorduk ve bu güzel tanışıklığı evlilikle taçlandırdık. Cinselliğe karşı hiçbir zaman katı bir bakış açım olmadı. Bana göre iki insanın yaşayabileceği en normal şeydi. Sonuçta minicik bir karınca bile neslini devam ettirmek için bu işi yapıyordu. Ama ben de çoğu kadın gibi cinsel yaşamı evlilik sonrasına bırakmıştım ama gelin görün ki evlendikten sonra o minik karıncanın sahip olduğu şeye çok istememe rağmen ben sahip olamadım. Başlarda çok önemsemedik. Nasıl olsa biz de çözeriz dedik. Ama bunu derken aradan koca bir 5 ay geçti. Belki diyeceksiniz bana seninki de bir şey mi bu sorunu yıllarca çeken var diye. Ama benim gibi negatif duyguları en önde olan biri için bu 5 ay 5 yıl gibi gelmişti. Sürekli aklımda neden yapamıyorum düşüncesiyle dolaşıyordum. Eşimle her deneme girişimimiz hüsranla bitiyordu.Kimseye anlatamıyordum. Çünkü kimse beni anlayamazdı.Tabi doğal olarak kendimden ve kadınlığımdan utanır olmuştum. Kadın olmayı bile istemiyordum artık.Daha cicim ayındaki evliliğimde tartışmalar başlamıştı. Öyle korkuyordum ki evliliğim bitecek eşim başka birini isteyecek artık diye. Korkular üstüne üstüne geliyordu insanın. Bu problemi kendi başıma yenemeyeceğimi kabul etmiştim ve araştırmaya başladım. Kader beni sevgili doktorum Saygın Bey’in kapısına getirdi ve iyi ki de getirdi. Seanslarımıza başladık. Söylediği her şeye harfiyen uymaya çalıştım. Kendisi o kadar pozitif bir insan ki ne zaman umutsuzluğa kapılsam umutlarımı yeniden yeşertti:) O bana moral verdikçe ben de eşime moral verdim en sonunda azmettik ve başaranlar arasına katıldık:) Bu kadar kolay gerçekleşmesine hiçbir acı duymama inanamadım. Kafamıza öyle bir kodlamışız ki bu çok acıyacak olayını. Kendime kızdım adeta nasıl bu kadar aptal olabildim diye. Ama o kötü günler geride kaldı:)
Mektubumu okuyacak olan sevgili arkadaşım asla kendini canım acıyacak diye korkutma, kendine inan. Bizim de diğer kadınlardan hiçbir eksiğimiz yok. Seni bizlerden başka kimse anlamaz ve bu sözlerime kulak ver umudunu yitirme evliliğini kendine zehir etme ve Kendi kendine düzelir diye BEKLEME.
Sevgili Saygın Hocam bana olan inancınız ve verdiğiniz moral motivasyon için çok çok teşekkür ederim:)Önce Allah’ın sonra sizin sayenizde omuzlarımdan öyle bir yük kalktı ki ne desem bilemiyorum. Allah sizden razı olsun.
Ve sevgili Mine Ablacım bu yolda senin verdiğin desteği de hiç unutmayacağım. Sana da çok teşekkür ederim:)
Sevgiler.
Gulsah