Erkeklere göre vajinismus hastalığı nedir?

cinsel ilişkiye giremiyorum

Vajinismus hastalığını yaşayan birinin eşi olarak bir erkek için çok zor bir durum. Büyük bir beklenti ile evleniyorsunuz fakat birgün hiç beklemediğiniz vajinismus hastalığı ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Eşinizi seviyorsunuz fakat gittikçe yakınlaşmanız gerekirken, gittikçe dahada uzaklaşıyorsunuz, vajinismus sizi zamanla yoruyor.Vajinismus yüzünden huzursuz ve mutsuz bir insan oluyorsunuz. Evliliğiniz süresince, eşinizin ilişki sırasında kendiniz kasması ve acı çekmesi sonucunda, iki yakın arkadaş gibi yaşıyorsunuz.

Vajinismus, toplumda çok bilinmeyen ve eşlerin sakladığı bu hastalığı zamanla anlıyorsunuz ve vajinismusun zamanla düzeleceğini düşünerek, akışına bırakıyorsunuz ama vajinismusla geçirdiğiniz süre hem eşinizden, hem sizden, hemde vajinismus sizin evliliğinizden götürmektedir.Vajinismus yüzünden siz,eşiniz ve evliliğiniz huzursuz mutsuz olmaktadır.
Eşinizin ilişkiye giremeyeceğini düşünmesi sonucunda vajinismus ve vajinismus probleminin getireceği problemler yüzünden ayrılığın eşiğine gelebilirsiniz hatta ayrı bir eve çıkıp bir süre ayrı kalabilir ve yaşayabilirsiniz, hatta vajinismus sizi birde bakmışsınızboşanma aşamasına  kadar götürebilir.
Oysa ki Vajinismus hastalığı çözülebilir bir problemken ve vajinismus probleminizi çözdükden sonra  artık birbirinize daha içten bakabildiğinizi göreceksiniz. Evliliğinizi belkide bir kazadan kurtardığınızı göreceksiniz.
Yukardaki vajinismus la ilgili  okumuş olduğunuz yazı birçok erkeğin vajinismus problemi ile karşı karşıya kalan eşinin durumu ile ilgili düşünceleridir. Vajinismus hastalığı çözülebilir bir problemken, vajinismus hastalığının getireceği problemlerle yaşamak yerine mutlu ve huzurlu bir evliliği sürdürebilirsiniz. Arzu ederseniz ve ALLAH izin verirse anne-baba da olabilirsiniz. Vajinismus yüzünden kendinizi çift olarak üzme lüksünüz yok.
Aşağıda sizi vajinismus hastalığı ve vajinismus hastalığının getireceği problemlerle yaşamanın ve vajinismus tedavisi ile vajinismus hastalığından kurtulmanın nekadar önemli olduğunu, siz vajinismus hastalığı çeken çiftlere daha iyi anlatabilmek için ve sizi vajinismus hastalığının getireceği problemler acısından bilgilendirmek amaçlı bir eğitim metaryali olarak sizden gelen vajinismus ve vajinismus tedavisi yorumlarını sizinle paylaşıyoruz.

Jinekolog Op. Dr. Saygın Micozkadıoğlu
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
Vajinismus ve vajinismus tedavisi ile ilgili görüşleri
2 yıllık vajinismus istanbul öğretmen ve eşinin vajinismus ve vajinismus tedavisi ile ilgili yorumlarını takip edebilirsiniz.


vajinusmusu yendiler
vajinismus tedavisi yorumları


5 yıl vajinismus nedeniyle bir erkek eş olarak  eşinizin yanındasınızdır, her türlü olumsuzluklara karşı hayatı paylaşma sözü verdiğnizden ama bu vajinismus hastalığı yüzünden yaşama sevincinizden hergün azalma olmakta ve siz vajinismus hastalığınızı yenmek için vajinismus tedavisi de almışsınızdır  ve vajinismus yüzünden anne ve baba olabilmek size mucize gibi gelebilir oysaki size uygun vajinismus tedavileri ile sizde tıpkı diğer vajinismusdan kurtulan çiftler gibi  vajinismusdan kurtulur ALLAH izin verir ve sizde isterseniz sizde anne baba olabilirsiniz.Hayatın güzellikleri yaşamak varken vajinismusla yaşamayın.. Sizi vajinismus ve vajinismus tedavisi konusunda uyarmak ve bilgilendirmek amaçlı sizden gelen vajinismusla ve vajinismus tedavisi ile ilgili yorumları paylaşıyoruz…
vajinismus sonrası gebelik


Eşinizle birbirinizi çok severek evlenmissinizdir fakat vajinismus yüzünden hayatınızda hep birseyler eksik olmaktadır.Vajinismusu yenmek için bircok yönteme başvurmuş olsanızda vajinismus la yaşamaya devam etmektesinizdir ve arkadaşlarınızın gebelik haberlerini alırken onların adına mutlu olurken kendi adınıza endişelisinizdir ve vajinismusu kabul edip aynı çatı altında mutlu  olmaya çalışmaktasınızdır oysa uygun bir vajinismus tedavisi ile vajinismusdan kurtulup eşiniz size kendi gebelik haberini verirken bile önce  eşinizin adına sevinmektesinizdir.Vajinismusla yaşadığınız sıkıntılar yerine size uygun bir vajinismus tedavisi alarak kısa  süreler içinde vajnismusdan kurtulup annede babada olabilirsiniz tıpkı diğer çiftler gibi.Şuan vajinismuslu bir çift olabilir belkide vajinismus tedavileri alıp kendinizi farklı hissedebilirsiniz oysaki siz isterseniz kısa süreler içerisinde sizde vajinismus tedavileri ile vajinismus dan kurtulabilir ve ALLAH izin verirse anne  babada olmak isterseniz olabilirsiniz.Vaijinismusla ilgili vajinismus tedavisi ile ilgili birçok aşamada bulunmuş bir çiftin sizi vajinismus konusunda bilinçlendirmek amaçlı tecrübelerini bilgilerinize sunuyoruz….
erkek eş gözüyle vajinismus
vajinismuslular hamile kalabilir
vajinismusu yendim


erkek vajinismus nedir
vajinismus hamile


vajinismusu yenip doğum yapanlar
vajinismus avukat


vajinismus tedavisi almanya
vajinismus doğum almanya


vajinismus tedavi istanbul
vajinusmuslular hamile kalabilir


vajinusmus-hamile


vajinismus doğum gebelik