İstanbul’da Vajinismus Hasta Yorumları

vajinismusu yenenlerin tavsiyeleri

VAJİNİSMUS TEDAVİSİ İSTANBUL

Cinsel ilişkiye girememe sorunu için vajinismus tedavisi istanbul, doktoru tavsiyesi aramaktasınızdır. Vajinismus tedavinizin başarılı olabilmesi için,  en başta kendinize yeneceğinize dair inanmanızdır.  Vajinismus tedavi merkezlerinin  konuyla ilgili deneyimli ve yetkin olmaları son derece önemlidir. Bu iki faktör vajinismus hastalığınızı yenmeniz için olmazsa olmaz unsurlardır.

Vajinismus Tedavisi Doktoru İstanbul 

Eşiyle birlikte olamayan çiftlere önemli tavsiyelerde bulunmak isteriz. Vajinismus sorununu görmezden gelmek sadece size zaman kaybettirir. Eşlerin anlayışlı olması önemli ,ama bu durumu öteleme ertelemeye neden olmaktadır. Eşin anlayışsız olması ise sorunu daha karmaşık hale getirir. Vajinismus hastalığı devam ettikçe çiftler arasında huzursuzluk gerginlik ve gereksiz tartışmalar olur. Zamanla ayrılma boşanma gibi istenmeyen durumlar karşılarına çıkar. Erteleyen çiftler artık ne zaman çocuk soruları sorulduğunda istanbul da  en iyi vajinismus doktoru arayışına girer. Doğru ve uygun  vajinismus tedavi yöntemleri ile İstanbul  merkezimizde kısa süreler içinde 3-4 seans da yenebilirsiniz.

İstanbul vajinismus doktoru olarak tedavi merkezimizde Avrupa yakasından, Anadolu yakasından, İstanbula yakın çevre illerden yada uzak yerlerden gelen  binlerce çiftin tedavisini yapan bir doktor olarak, sizleri en iyi siz anladığımız ve anlattığınız için.

İstanbul’da Vajinismus Tedavisi Yaklaşımları

Vajinismus doktoru olarak tedavi kişiye özel planlanmalıdır. Bazıları çok korkarken, bazıları da neden korktuklarını bilmezler. Herkesin kendine göre bir  hikayesi vardır.O yüzden de istanbul tedavi merkezimizde, ilk olarak kişinin korku ve endişelerini ortaya koyarız.Bunların niye ve nereden kaynaklı olduğunu tespit ederiz.Bu durumların büyük bir kısmı yanlış doğrulardan kaynaklanmaktadır.O yüzden süreci daha kolay ve kısa sürede aşmaları için bilişsel ve davranışsal tedavi yöntemlerini kişiye en uygun olacak şekilde veririz.

İstanbul’da Vajinismus Tedavisi Görenlerin Tavsiyeleri

Vajinismusu yenenlerin tavsiyeleri size , sizi bekleyen süreçleri  daha iyi göstermesi için paylaşıyorum.

Bazen kadınlar ilişkide kasılma problemini sadece kendinde olduğunu düşünüp, kendini yalnız hissedebilmektedirler. Vajinismus muyum,vajinismus nedir?, Vajinismus nasıl tedavi edilir? Neden cinsel ilişkiye giremiyorum? diye sormaktadırlar.

7  Yıldır vajinismus  sorununu yaşayan, çeşitli vajinismus tedavi yöntemleri  almasına  rağmen sadece kendinin tek olduğunu sanıyordu.

Eşinizi seviyorsunuzdur. Size çocukken cinsellik konusunda yanlış yönlendirme yapan veya baskı yapan bir ailenizde yoktur. Cahil bir insanda değilsinizdir. Hele küçücük kızların bile cinsel ilişki yaşadığı bir dönemde, bu işi beceremeyecek kadarda hiç değilsinizdir. Hatta istanbul’da 2 üniversite bitirmişsiniz ve hatta avukatsınız dır, bankacısınız dır, öğretmensiniz , doktorsunuz dur, ebe hemşiresiniz dir, ev hanımısınız dır… Sonuçta mesleğiniz, pozisyonunuz ne olursa olsun vajinismus olsanız bile, size uygun tedavilerle İstanbul vajinismus tedavi merkezinde kısa süreler içersin de hastalığınızı yenersiniz.

İstanbul’da Vajinismus Tedavisi Görenlerin Yorumları

İstanbul’da Vajinismus Tedavisi Gören Avukat Tülin Hanım

Avukat Tülin Hanım 1 yıllık vajinismus hastası istanbul vajinismus tedavisi yorumları ,

Bazen vajinismus olduğunuzu görmezden gelerek zaman kaybedersiniz,  anneniz bile bu durumu anlamayabilir. Oysaki durumunuzu kabul edip ,vajinismus tedavisi istanbul da alıp, yenersiniz tıpkı avukat danışanımız gibi.

vajinismus ve boşanma süreci


İstanbul’da Vajinismus Tedavisi Gören Doktor Hanım

Vajinismus her kesimi etkileyebilir. Doktor olsanız bile.

sorununu yaşayabilir ve kendinize konduramazsınız. Tıpkı yukarıda okuduğunuz Avrupa yakasından gelen Avukat danışanımız gibi…

İstanbul’da Vajinismus Tedavisi Gören Bankacı Emine Hanım

Bankacı Emine Hanım ilişkiye girememe sorununu, eşinin de anlayışlı olması sonucu görmezden gelerek ,zaman kaybederek gelmişti. Vajinismus tedavi merkezimiz istanbul da sorununu yendi.Bu sürede yaşadıklarını paylaşıyoruz.

Tüm Vajinismuslara; Ben 1,5 yıllık evli ve vajinismuslu biri olarak tanıştım. Saygın Hocamla zaten son 6 ayım gitmeye karar vermekle, tedaviyi kabul etmekle geçmişti. Çünkü konduramıyordum, kendimi böyle bir şeyin tedavisi mi olur, benim vücuduma benden başka kim hükmedebilir diye. Bu duygu o kadar iğrenç bir duygu ki ne kabul edebiliyorsun ne de cesaret. Sadece kendine olan tüm güvenini yerle bir ediyor. Hayatta artık hiçbir şeyin üstesinden gelemezmişsin gibi hissediyorsun. Bu yüzden de karar vermekle bile aylar geçebiliyor. Hele benim gibi ben vajinismus la yaşamayı kabul ediyorum deyip üstüne birde eşiniz sizi destekliyorsa işte o zaman geçen zaman çok yazık çünkü bu kendinize gölge düşürebilecek kadar iğrenç bir durum. Kendinize değerli hissetmenize, tam hissetmenize her zaman engel. Çok şükür uzun yıllar kaybedenlerden değilim.Geç kalmışlara ve kalmak üzere olanlara yapmayın bunu kendinizi mutlu etmek istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden tedavi olarak mutlu olmak hakkınız. Sadece biraz cesaret güvenin kendinize gerisi kendiliğinden geliyor. Herkese mutlu, huzurlu ve vajinismussuz bir hayat diliyorum.Vajinismus istanbul tedavisi merkezimizden danışanımız Emine Hanımin yorumları

Emine Istabul

 

İlişkiye girememe problemi konusunda gelen ve kısa sürede vajinismus hastalığını çözen ve takibinde de anne olan danışanımızın gözüyle vajinismus nedir? Vajinismus la geçirilen ve hayat kalitenizi düşüren,eşinizi de olumsuz etkileyen bu durumu aşmak,az bir gayretinizle yeterli olacaktır.

İstanbul’da Vajinismus Tedavisi Gören Belgin Hanım

 

İstanbul’da Vajinismus Tedavisi Gören Öğretmen Canan Hanım

Öğretmen Canan hanım, 7 yıllık vajinismus hastası – vajinismus tedavisi  gören  yorumları

İstanbul’da öğretmensinizdir. Öğrencilerinizle uğraşırken 7 yıl boyuncada ilişkiye girememe nedeniyle kendinize kızmaktasınızdır. Her şeyi bilen bir öğretmen olarak küçücük çocukların bile yaptığı bir şeyi ben nasıl yapamıyorum diyerek den üzülürsünüz. Oysa ki vajinismus tedavi merkezi istanbul‘da size uygun bir tedavi yöntemlerinden yararlanarak kısa süreler içersin de vajinismustan kurtulur, kendinize kızmaktan vazgeçer ve hayata daha mutlu bakarsınız.

vajinismus tedavi istanbul

vajinismus tedavisi nasıl yapılır

Vajinismus Tedavisi Nasıl Yapılır?
Çok merak ettiğiniz ve belki de kaygı duyduğunuz vajinismus tedavisinin nasıl yapıldığı hakkında bilgi almak isterseniz Vajinismus Tedavisi Nasıl Yapılır? sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Vajinismus Tedavisi İstanbul – Doktor

İLKNUR 2.5 yıllık vajinismus hastası –vajinismus tedavisi  gören danışanımız

İstanbul’da asistanken evlenmişsinizdir. Eşinizde doktor olmasına rağmen, vajinismus probleminizi başta önemsememiş iken, iki buçuk yıl sonra vajinismus en önemli sorununuz olmuştur .Probleminizi kendi kendinize çözmeye çalışmışsınızdır ve olmayınca zamana bırakmışsınızdır. Ta ki vajinismusun sizi üzmeye başlayana kadar. Vajinismus doktoru istanbul aramaları sonucu, kliniğimizde kısa süre içinde 3 kez gelerek vajinismusu yenen doktor çiftin yorumları

 

vajinismus tedavisi istanbul doktor

Doktor İlknur hanımın eşinin vajinismus tedavisi ile ilgili yorumları

vajinismus doktoru

İSTANBUL TEDAVİ MERKEZİMİZDE  TEDAVİ YÖNTEMLERİ

Tedavi merkezimiz istanbul da  bazen kadın doğumla ilgili cerrahi operasyon gerektiren durumda ameliyatlarını yapıp vajinismus tedavisinden sonra da  doğumlarını yaptırdığımız danışanımızın gözüyle vajinismus


Vajinismus Tedavisi İstanbul Kliniğimize Gelen Hastalarımızın Düşünceleri

Vajinismus İstanbul – Bankacı Nilay Hanımın vajinismus tedavisi hakkındaki yorumları

Merhaba Nilay; 6 yıllık evliyim. Burayı 3 yıl önce buldum cesaretimi bugüne toplayabildim. Kısmet bugüneymiş. İlk görüşmeye girdim güzel geçti. Heyecan stres olmasına rağmen başlayabildiğim içinde mutlu hissediyorum. Bizimde bebeğimiz olabilir artık. Eşimle beraber olmayı çok denedik, fakat her seferinde korku heyecan titreme hissediyordum ve bırakıyorduk her seferinde aynı hisler.Şuan 1 seansımdan çıktım. Çok şükür Allahıma o kadar çok utanıyor ve korkuyordum ki şuan o kadar mutluyum ki ; şunu net söyleyeyim çok abartmışız. Allah bin kez razı olsun.

Vajinismus İstanbul – Bankacı Melike Hanımın vajinismus tedavisi hakkındaki yorumları

Merhaba Ben Melike; 30 yaşındayım. 2010 yılında eşimi severek evlendim. İlk gece korkusu başladı. Cinsel ilişki sırasında kasılıyordum. İlk başta bunu tanımlayamadım, zamana bıraktık. Eşim çok sabırlı ve anlayışlı bir insandı. Hiç sorun etmedi bu durumu. Bugün olur yarın olur diyerek 7 yılım bir su gibi akıp geçti. Ta ki içimde çocuk duygusu tavan olana kadar. Çevremde herkesin hamile olduğunu duyuyordum Benim yaşıtlarım 2. Çocuklarını yapıyorlardı. Çok üzülüyordum. Ailem torun sahibi olmak istiyorlardı. İyice psikolojim bozuluyordu. Kendim bile itiraf edemediğim bu duyguyu başkasıyla paylaşamıyordum. Defalarca denedim . Hatta tekrar balayına gittik yeniden baştan ama yine olmadı. Bir gün eşime ben rahatsızım dedim. Bunu zamanla aşamayacağımızı benim tedavi olmam gerektiğini söyledim.Daha sonra nette araştırırken vajinusmus olduğumu fark ettim ve eşime söyledim. Onu ikna ettim . Burdayız. İnşallah bende yeneceğim.

Vajinismus İstanbul – Sema Hanımın vajinismus tedavisi hakkındaki yorumları
Adım Sema; 24 yaşındayım, 2,5 yıllık evliyim. Severek evlendim. Evliliğimle bende bu hastalığı öğrendim. Bu hastalığı ilk başlarda çok önemsemeyip kendi çabalarımızla yenmeye çalıştık ancak sonuç olarak buradayız. Evliliğim boyunca hiç gece olsun istemedim. Çünkü başarısız olmaktan yorulmuştum. Kasılmalar kaçmalar canım çok yanacak korkusu, beni oldukça yoruyordu. Kendimi hep eksik hissediyorum. Çevremde gebe görmek istemiyorum. En büyük hatam bu hastalığı kabullenip yaşamak. Bu sorunu biran önce aşıp Anne olmak. Normal bir evlilik yaşamak.


doktor saygın irtibat

DİĞER BÖLÜMLERİMİZ

vajinismus belirtileri nelerdir
vajinismustan nasıl kurtulursunuz
İstanbulda vajinismus tedavisi nerede yapılır
vajinismusu yenenlerin tavsiyeleri