Vajinismus Tedavisi İstanbul Hasta Yorumları

VAJİNİSMUS TEDAVİSİ İSTANBUL

Cinsel ilişkiye girememe sorunu için vajinismus tedavisi istanbul, doktoru tavsiyesi aramaktasınızdır.

Vajinismus tedavinizin başarılı olabilmesi için,  en başta kendinize yeneceğinize dair inanmanızdır.  Vajinismus tedavi merkezlerinin  konuyla ilgili deneyimli ve yetkin olmaları son derece önemlidir. Bu iki faktör vajinismus hastalığınızı yenmeniz için olmazsa olmaz unsurlardır.

Vajinismus Doktoru İstanbul 

Eşiyle birlikte olamayan çiftlere önemli tavsiyelerde bulunmak isteriz. Vajinismus sorununu görmezden gelmek sadece size zaman kaybettirir. Eşlerin anlayışlı olması önemli ,ama bu durumu öteleme ertelemeye neden olmaktadır.Eşin anlayışsız olması ise sorunu daha karmaşık hale getirir. Vajinismus hastalığı devam ettikçe çiftler arasında huzursuzluk gerginlik ve gereksiz tartışmalar olur. Zamanla ayrılma boşanma gibi istenmeyen durumlar karşılarına çıkar. Erteleyen çiftler artık ne zaman çocuk soruları sorulduğunda istanbul da  en iyi vajinismus doktoru arayışına girer.Doğru ve uygun  vajinismus tedavi yöntemleri ile istanbul  merkezimizde kısa süreler içinde 3-4 seans da yenebilirsiniz.
İstanbul vajinismus doktoru olarak tedavi merkezimizde avrupa yakasından, anadolu yakasından, istanbula yakın çevre illerden yada uzak yerlerden gelen  binlerce çiftin tedavisini yapan bir doktor olarak,sizleri en iyi siz anladığınız ve anlattığınız için,

VAJİNİSMUS TEDAVİSİ GÖRENLER TAVSİYELERİ

Vajinismusu yenenlerin tavsiyeleri size , sizi bekleyen süreçleri  daha iyi göstermesi için paylaşıyorum.

Bazen kadınlar ilişkide kasılma problemini sadece kendinde olduğunu düşünüp, kendini yalnız hissedebilmektedirler. Vajinismus muyum,vajinismus nedir?, Vajinismus nasıl tedavi edilir?Neden cinsel ilişkiye giremiyorum? diye sormaktadırlar.

7  Yıldır vajinismus  sorununu yaşayan, çeşitli vajinismus tedavi yöntemleri  almasına  rağmen sadece kendinin yek olduğunu sanıyordu.

Eşinizi seviyorsunuzdur. Size çocukken cinsellik konusunda yanlış yönlendirme yapan veya baskı yapan bir ailenizde yoktur. Cahil bir insanda değilsinizdir. Hele küçücük kızların bile cinsel ilişki yaşadığı bir dönemde, bu işi beceremeyecek kadarda hiç değilsinizdir. Hatta istanbul’da 2 üniversite bitirmişsiniz ve hatta avukatsınız dır, bankacısınız dır, öğretmensiniz , doktorsunuz dur, ebe hemşiresiniz dir, ev hanımısınız dır… Sonuçta mesleğiniz, pozisyonunuz ne olursa olsun vajinismus olsanız bile, size uygun tedavilerle İstanbul vajinismus tedavi merkezinde kısa süreler içersin de hastalığınızı yenersiniz.

Vajinismus Tedavisi İstanbul da Tedavi Yaklaşımları

Vajinismus doktoru olarak tedavi kişiye özel planlanmalıdır.Bazıları çok korkarken, bazıları da neden korktuklarını bilmezler.Herkesin kendine göre bir  hikayesi vardır.O yüzden de istanbul tedavi merkezimizde, ilk olarak kişinin korku ve endişelerini ortaya koyarız.Bunların niye ve nereden kaynaklı olduğunu tespit ederiz.Bu durumların büyük bir kısmı yanlış doğrulardan kaynaklanmaktadır.O yüzden süreci daha kolay ve kısa sürede aşmaları için bilişsel ve davranışsal tedavi yöntemlerini kişiye en uygun olacak şekilde veririz.

Avukat Tülin Hanım 1 yıllık vajinismus hastası istanbul vajinismus tedavisi yorumları ,

Bazen vajinismus olduğunuzu görmezden gelerek zaman kaybedersiniz,  anneniz bile bu durumu anlamayabilir. Oysaki durumunuzu kabul edip ,vajinismus tedavisi istanbul da alıp, yenersiniz tıpkı avukat danışanımız gibi.

vajinismus ve boşanma süreci


İstanbul da doktor olarak  vajinismus

Vajinismus her kesimi etkileyebilir. Doktor olsanız bile.

sorununu yaşayabilir ve kendinize konduramazsınız. Tıpkı yukarıda okuduğunuz Avrupa yakasından gelen Avukat danışanımız gibi

Vajinismus Tedavisi İstanbul

Bankacı Emine Hanım ilişkiye girememe sorununu, eşinin de anlayışlı olması sonucu görmezden gelerek ,zaman kaybederek gelmişti. Vajinismus tedavi merkezimiz istanbul da sorununu yendi.Bu sürede yaşadıklarını paylaşıyoruz.

Vajinismus Yorumları

Tüm Vajinismuslara; Ben 1,5 yıllık evli ve vajinismuslu biri olarak tanıştım. Saygın Hocamla zaten son 6 ayım gitmeye karar vermekle, tedaviyi kabul etmekle geçmişti. Çünkü konduramıyordum, kendimi böyle bir şeyin tedavisi mi olur, benim vücuduma benden başka kim hükmedebilir diye. Bu duygu o kadar iğrenç bir duygu ki ne kabul edebiliyorsun ne de cesaret. Sadece kendine olan tüm güvenini yerle bir ediyor. Hayatta artık hiçbir şeyin üstesinden gelemezmişsin gibi hissediyorsun. Bu yüzden de karar vermekle bile aylar geçebiliyor. Hele benim gibi ben vajinismus la yaşamayı kabul ediyorum deyip üstüne birde eşiniz sizi destekliyorsa işte o zaman geçen zaman çok yazık çünkü bu kendinize gölge düşürebilecek kadar iğrenç bir durum. Kendinize değerli hissetmenize, tam hissetmenize her zaman engel. Çok şükür uzun yıllar kaybedenlerden değilim. Geç kalmışlara ve kalmak üzere olanlara yapmayın bunu kendinizi mutlu etmek istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden tedavi olarak mutlu olmak hakkınız. Sadece biraz cesaret güvenin kendinize gerisi kendiliğinden geliyor. Herkese mutlu, huzurlu ve vajinismussuz bir hayat diliyorum. Vajinismus istanbul tedavisi merkezimizden danışanımız Emine Hanımin yorumları

Emine Istabul

 

İlişkiye girememe problemi konusunda gelen ve kısa sürede vajinismus hastalığını çözen ve takibinde de anne olan danışanımızın gözüyle vajinismus nedir? Vajinismus la geçirilen ve hayat kalitenizi düşüren,eşinizi de olumsuz etkileyen bu durumu aşmak,az bir gayretinizle yeterli olacaktır.

Vajinismus Tedavisi İstanbul 

Öğretmen canan hanım, 7 yıllık vajinismus hastası – vajinismus tedavisi  gören  yorumları

İstanbul’da öğretmensinizdir. Öğrencilerinizle uğraşırken 7 yıl boyuncada ilişkiye girememe nedeniyle kendinize kızmaktasınızdır. Her şeyi bilen bir öğretmen olarak küçücük çocukların bile yaptığı bir şeyi ben nasıl yapamıyorum diyerek den üzülürsünüz. Oysa ki vajinismus tedavi merkezi istanbul‘da size uygun bir tedavi yöntemlerinden yararlanarak kısa süreler içersin de vajinismustan kurtulur, kendinize kızmaktan vazgeçer ve hayata daha mutlu bakarsınız.

vajinismus tedavi istanbul

Vajinismus Tedavisi Nasıl Yapılır?

En önemli adım, kişinin kendine ve  vajinismus doktoruna güvenmesidir. Herkesin farklı hikayeleri endişe ve korkuları olabilmektedir. O nedenle kişinin ilişkiye girmesini engelleyen yanlış bilgi ve davranışsal hareketlerini ,doğru olacak şekilde değiştirmektir.Bu da davranışsal ve bilişsel tedavi yaklaşımlarından yararlanarak olmaktadır. Nadir de olsa anatomik nedenle kızlık zarında kalınlık olabilir. O  zaman da tedavi kısmı cerrahi olur.Arkasından da davranışsal tedavilerle desteklenmesi gerekir.g

Vajinismus Tedavisi İstanbul – Doktor

İLKNUR 2.5 yıllık vajinismus hastası –vajinismus tedavisi  gören danışanımız

İstanbul’da asistanken evlenmişsinizdir. Eşinizde doktor olmasına rağmen, vajinismus probleminizi başta önemsememiş iken, iki buçuk yıl sonra vajinismus en önemli sorununuz olmuştur .Probleminizi kendi kendinize çözmeye çalışmışsınızdır ve olmayınca zamana bırakmışsınızdır. Ta ki vajinismusun sizi üzmeye başlayana kadar. Vajinismus doktoru istanbul aramaları sonucu, kliniğimizde kısa süre içinde 3 kez gelerek vajinismusu yenen doktor çiftin yorumları

 

vajinismus tedavisi istanbul doktor

Doktor İlknur hanımın eşinin  vajinismus tedavisi ile ilgili yorumları

vajinismus doktoru


Vajinismus Tedavisi İstanbul da tedavi görenler

Ebe  Pınar hanım 1 yıllık vajinismus hastası-vajinismus la ilgili tavsiyeleri

İstanbul da ebe hemşire olarak çalışıyor olabilirsiniz. Dünyadaki birçok kadında olan vajinismus problemi sizinde karşınıza çıkabilir. Evlenmeden önce içinizde ilk gece korkusu taşımanıza rağmen, evlendiğinizde ilk gece korkunuzu yeneceğinizi düşünmüşsünüzdür ama yenememiş ve binlerce kez doğuma giren bir sağlıkçı olarak balayınız kabusa dönüşmüştür. Oysa ki yıllardır çözemediğiniz  probleminizi istanbul da vajinismus tedavisi alarak kısa sürelerde yenebilirsiniz, çözdükten sonra inanamazsınız, çektiğiniz işkencenin anlamsızlığını anlarsınız.

vajinismus tedavisi sağlık

İSTANBUL TEDAVİ MERKEZİMİZDE  TEDAVİ YÖNTEMLERİ

Tedavi merkezimiz istanbul da  bazen kadın doğumla ilgili cerrahi operasyon gerektiren durumda ameliyatlarını yapıp lvajinismus tedavisinden sonra da   doğumlarını yaptırdığımız danışanımızın gözüyle vajinismus

Vajinismus Tedavisi İstanbul – 

7 yıllık vajinismus hastası – vajinismus tedavisi ile ilgili tavsiyeleri

7 yıldır vajinismus problemini sağlıkçı olmanıza rağmen, hatta binlerce kez doğum yaptırmanıza rağmen taşımaktasınızdır. Oysa ki size uygun vajinusmus tedavi yöntemler ile kısa sürelerde vajinismus problemini çözer. Eşinizle evliliğinize yeniden başlarsınız hatta binlerce kez doğum yaptırdığınız bebeklere uzakken, kendiniz anne olabilirsiniz.

vajinismus tedavisi istanbul


Vajinismus Tedavisi İstanbul –

Bankacı Begüm hanım 5.5 yıllık vajinismus hastası vajinismus la ilgili tavsiyeleri

İstanbul’da yoğun bir tempoda, bankacı olarak çalışırken, evliliğinizde vajinismus nedeniyle bir takım sıkıntılar çekmekte ve anne&baba olma duygunuzu engelleyen vajinismusu by pass etmek için aşılama ve tüp bebek yaptırıp bebek sahibi olmak isteyebilirsiniz ama çeşitli nedenlerden dolayı bunu gerçekleştiremeyip hala vajinismusla yaşamınızı sürdürüyor olabilirsiniz. Oysa ki uygun bir vajinismus tedavisi ile bu probleminizi kısa süreler içersinde çözüp, yaşam kalitenizi yükseltirsiniz.

vajinismus istanbul tüp bebek


Vajinismus Tedavisi İstanbul – Editör Esin hanım: 10 aylık vajinismus hastası – vajinismus  tedavisi görmüş  tavsiyeleri

İstanbul’da eşinizle evlenmeden önce aşk ve sevgi dolu birlikteliğiniz olmuştur, hatta tanıştığınızda ikinizde çocuk denilecek yaştasınız dır ve birlikte büyümüşsünüz dür. Vajinismus kavramı sadece cinsellikten korkutularak büyütülmüş veya cinsel istismar gibi kötü durumlarla karşı karşıya kalmış, tahlisiz hemcinslerinizin başına gelen bir hastalık zannedip, vajinismusu, bu durumların hiçbirini yaşamamış, eşinin hayalini kuran bir kadın olarak kendime asla konduramadım. Vajinismus hastası olduğunu kabullenmem 10 ay sürdü. İstanbul da vajinismus tedavisi alarak, vajinismustan kısa sürede kurtuldum.

vajinismus tedavisi istanbul

Vajinismus Tedavisi İstanbul Kliniğimize Gelen Hastalarımızın Düşünceleri

Vajinismus İstanbul – Bankacı Nilay Hanımın vajinismus tedavisi hakkındaki yorumları

Merhaba Nilay; 6 yıllık evliyim. Burayı 3 yıl önce buldum cesaretimi bugüne toplayabildim. Kısmet bugüneymiş. İlk görüşmeye girdim güzel geçti. Heyecan stres olmasına rağmen başlayabildiğim içinde mutlu hissediyorum. Bizimde bebeğimiz olabilir artık. Eşimle beraber olmayı çok denedik, fakat her seferinde korku heyecan titreme hissediyordum ve bırakıyorduk her seferinde aynı hisler.Şuan 1 seansımdan çıktım. Çok şükür Allahıma o kadar çok utanıyor ve korkuyordum ki şuan o kadar mutluyum ki ; şunu net söyleyeyim çok abartmışız. Allah bin kez razı olsun.

Vajinismus İstanbul – Bankacı Melike Hanımın vajinismus tedavisi hakkındaki yorumları

Merhaba Ben Melike; 30 yaşındayım. 2010 yılında eşimi severek evlendim. İlk gece korkusu başladı. Cinsel ilişki sırasında kasılıyordum. İlk başta bunu tanımlayamadım, zamana bıraktık. Eşim çok sabırlı ve anlayışlı bir insandı. Hiç sorun etmedi bu durumu. Bugün olur yarın olur diyerek 7 yılım bir su gibi akıp geçti. Ta ki içimde çocuk duygusu tavan olana kadar. Çevremde herkesin hamile olduğunu duyuyordum Benim yaşıtlarım 2. Çocuklarını yapıyorlardı. Çok üzülüyordum. Ailem torun sahibi olmak istiyorlardı. İyice psikolojim bozuluyordu. Kendim bile itiraf edemediğim bu duyguyu başkasıyla paylaşamıyordum. Defalarca denedim . Hatta tekrar balayına gittik yeniden baştan ama yine olmadı. Bir gün eşime ben rahatsızım dedim. Bunu zamanla aşamayacağımızı benim tedavi olmam gerektiğini söyledim. Daha sonra nette araştırırken vajinusmus olduğumu fark ettim ve eşime söyledim. Onu ikna ettim . Burdayız. İnşallah bende yeneceğim.

 

Vajinismus İstanbul – Sema Hanımın vajinismus tedavisi hakkındaki yorumları

Adım Sema; 24 yaşındayım, 2,5 yıllık evliyim. Severek evlendim. Evliliğimle bende bu hastalığı öğrendim. Bu hastalığı ilk başlarda çok önemsemeyip kendi çabalarımızla yenmeye çalıştık ancak sonuç olarak buradayız. Evliliğim boyunca hiç gece olsun istemedim. Çünkü başarısız olmaktan yorulmuştum. Kasılmalar kaçmalar canım çok yanacak korkusu, beni oldukça yoruyordu. Kendimi hep eksik hissediyorum. Çevremde gebe görmek istemiyorum. En büyük hatam bu hastalığı kabullenip yaşamak. Bu sorunu biran önce aşıp Anne olmak. Normal bir evlilik yaşamak.

Vajinismus İstanbul – Emel Hanımın vajinismus tedavisi hakkındaki yorumları

Merhaba; Emel 7 aylık bir evliliğimiz var. Problemlerimiz doğrultusunda Saygın Beye başvurduk. Problemlerimiz derken ender görülen bir vajinusmus rahatsızlığı var buna çözüm yolu bulmak için buradayız. Ben 7 aylık evliliğim boyunca yakınlaşma korkusu içerisinde yaşadım ve hiçbir zaman akşam olmasını istemedim. Beynim otomatik olarak direk birlikteliğe odaklanıyordu. Defalarca denememize rağmen problemlerimizi çözemedik, mantıken olumlu düşüncelere sahip olsam da o konuma geldiğim o anda bacağımın kasılması ve geri çektiğimi hatırlıyorum, çünkü canımın acıyacağını düşünüyorum. Çok hassas bir insanım.

Vajinismus İstanbul – Nagihan Hanımın vajinismus tedavisi hakkındaki yorumları

Adım Nagihan; 27 yaşındayım. 3 senelik evliyim. İlk zamanları fark etmediğim bu sorunu (istemsiz kasılmalar, canının acıyacak olması hissi) daha doğrusu sorun olarak düşünmediğim bugün yarın geçer düzelir diye düşündüğüm bu problemi tek başıma aşamayacağımı fark ettim ve araştırmaya başlayınca Dr. Saygın Beyi buldum. Bunun bir hastalık olmadığını herkesin başına gelebilecek doğal bir durum olduğunu duyunca ilk seans randevumu aldım ve buradayım.

Vajinismus İstanbul – Hilal Hanımın vajinismus tedavisi hakkındaki yorumları

Hilal Baş; 27 yaşındayım. İlişkiye giremiyorum çok korkuyorum. İstemsiz kasların kasıldığını hissediyorum. Kalbim o kadar hızlı çarpıyor ki korkudan sanki ağzımın içinden çıkacak gibi hissediyorum. 4 aylık evliyim her denememizde ne yazık ki yapamıyorum. Olmayınca da oturup ağlıyorum. Çok zor bir durum, psikolojim çok bozuldu. Bu hastalık yüzünden kendimi yetersiz gibi hissediyorum. Şimdi tedaviye başlıyorum. İnşallah biran önce sonuç alırım. Artık anne olmak istiyorum.

Vajinismus İstanbul – Zeynep Hanımın vajinismus tedavisi hakkındaki yorumları

Ben Zeynep; 3 aylık evliyim. 27 yaşındayım. Sorunum evlendiğim günden bu yana eşimle ilişkiye giremedik. Canımın çok yanması, acıya dayanamayacağım hissi bunu yapmama engel oluyor her seferinde. Onu çok sevsem de, birlikte olmaya istesem de o iş noktaya geldiğinde kasılıyor, istemsizce titriyor ve kendimi geri çekiyorum. Bir çok kez denememize ve yapacağımı söylememe rağmen maalesef yapamıyorum korkularıma yenemedim. İnşallah bugün benim için bir milat olur.