Vajinismusu Yendiğinizde Hayatınızda Değişir

Birbirinizi severek evlenirsiniz. Ancak ilk gece korkularınız yüzünden cinsel hayatınız rayına oturmaz. İlk gece korkularıyla geçirilen zaman günlerden aylara derken yıllarınıza mâl olabilir. Çift olarak cinsel ilişkiye karşı soğuma hissi gelişebilir. Başarısız ilişkiye girme denemelerinin ardından, zamanla cinsel ilişkiye girmeyi denemiyor olabilirsiniz. Bunun yanında erkeklerde de cinsel isteksizlik ve performans düşüklüğü gelişebilir.

Vajinismus ve vajinismusun getirdiği problemler yüzünden çiftlerin bir kısmı birbirinden uzaklaşıp, ayrılabilirken, bir kısmı da vajinismus hastalığına rağmen sevginiz azalmamıştır hatta bu sorunu her gün yaşamamak için vajinismusu rafa kaldırmışsınızdır. Taa ki çocuk istemeye başlayana kadar.

Bu zamana kadar vajinismus hastalığınızı taşımanıza bir çok etken rol alabilir. Belkide sorununuzun ne olduğunu bilmeden çözüm arayışlarına, kendi yetersiz bilgi ve deneyimlerinize başvurmanızdan kaynaklanmaktadır. (Geçen süreye rağmen hala vajinismus probleminizi çözemediyseniz ve ilişkiye girememe sorununu taşımayın )

Vajinismusu Yendiğinizde Hayatınızda Değişir

Vajinismus, birbirinizi ne kadar severseniz sevin sizi yıpratan bir süreçtir. Bu yıpranma da kendinize olan güveninizi kaybederken hayattan zevk almayan, mutsuz biri haline getirir. Kabus gibi görünen vajinismusunuzun sizi yok etmesine izin vermeyin. Çünkü vajinismus uygun tedavilerle  kısa süreler içersinde yenebileceğiniz bir problemdir. Vajinismusu yendiğinizde hayatınızında değiştiğini göreceksiniz. Artık daha farklı birisinizdir. En önemlisi hayattan zevk alırsınız, yaşamayı, kendinizi ve eşinizi çok seversiniz. Vajinismusu yüzünden bebek hayal bile değilken, vajinismusu yendikten sonra sizin için gerçek olur. Vajinismusla geçen hergün sizi yıpratıyor. O yüzden de vajinismusu yenin ve hayatınızı değiştirin. Tıpkı istanbul’dan vajinismus tedavisi için gelen Zerrin hanım gibi…hatta evlilik yıldönümünü hedeflemişti

Vajinismus Tedavisi İstanbul Zerrin hanımın vajinismus hakkında yorumları

Vajinismus Tedavisi Kocaeli – Elveda Hanımın Vajinismus tedavisi hakkında düşünceleri

Evliliğimin ilk yıllarında vajinismusla tanıştım. Bu hastalık benim en güzel günlerini mahfetti. 2 yıl dile kolay 2 yıl vajinismus hastalığıyla boğuştum savaştım. Kasılmalarımı yenmek için çabaladım ama hep yenik düştüm. Gecelerce ağladım artık acımaya başladım kendime. Kasılmalarımı çözmek için bir sürü yöntem denedim, hepsi zaman kaybıydı,uyku ilaçları,istek hapları,içki yapamıyacağım şeylerdi ama onuda yaptım. Parmak egzersizlerinide unutmamak  lazım. Neden olmuyordu neyi yanlış yapıyordum.

Bir sürü cevapsız soru vardı aklımda tek bildiğim “KOCAMI ÇOK SEVİYORDUM” Allah eşimdende razı olsun. Bana katlandı, çaresiz hallerimde bana  güç verdi. Artık onun olmak eşi olmak istiyordum. İnternetten Saygın beyin internet sitesine girdim okudum bütün yazılmış mektupları meğer ben değilmişim. Bu hastalıkla savaşan, öğretmen,doktor,hoca ,polis,ev hanımı inanamadım ve hemen onlarla görüştüm. Kliniğe görüşmeye geldik. Bizi gülümsemesiyle ,sıcaklığıyla pozitif tavrıyla Mine Hanım  karşıladı.Ben çözemem bu benim kaderim diyordum.

Rabbim bize bu olayı yaşamamızı çoğalmamızı emretti. Elbette tedavisi vardı. Doktor Saygın Beyle tanıştık. Ondan hiç çekinmedim utanmadan okadar kolay bir tedavi uyguladı ki tamam ben bu vajinismusu yeneceğim dedim. Bu rahatsızlık bir takıntı yada psikolojik bi durum veya bizlere yanlış öğretilen bilgiler. Seanslara başladım 1 seansdan korkuyordum ki Saygın beyin sıcaklığı anlayışı herşeyi olumlu etkiledi. Ev ödevlerimi yapıyordum 2 seans,3 seans 4 seansıda gördükten sonra vajinismus hastalığından kurtuldum. O kabus dolu günler bitti sonunda o an ağlamaya başladım.

Eşime sürekli rüyama inanamadığımı söylüyordum. Artık evliyim. Kocamın mutlu olduğunu hergün daha da anlıyordum. Engelsiz evliliğimi yaşıyordum. Şimdi bebek düşünüyoruz. 2 yıl boşuna zaman kaybetmişiz,geç oldu ama kolay oldu. Öncelikle ilgi ve alakası güleryüzü sıcak kanlı tavrıyla bizi karşılayan Mine Hanıma teşekkür ediyorum. Saygın Beyin adını yazdıktan sonra sizi anlatmaya kelime bulamıyorum. Benim hayatımı kabusa çeviren bu durumdan beni kurtardınız. Allah sizden razı olsun. İyiki varsınız. Eğer evliysem kocamdan boşanmadıysam yüzümde tebessüm ve kahka eksik olmuyorsa sizin sayenizde sizlere çok teşekkürler. Sonsuz teşekkürler. ELVEDA

Soru: Vajinismusu yendiğinizde hayatınızda neler değişir
Cevap: 
Yeni evlenmiş gibisinizdir. Herşey yeniden başlar. İlk defa bebek hakkında rahatça konuşabilirsiniz.


Soru: Vajinismusu yendiğinizde hayatınızda neler değişir
Cevap: 
Eşinizle birlikte ağlarsınız ama bu sefer mutluluk gözyaşlarıdır. Kendinizi normal kadın gibi hissedersiniz ve bebek için çalışmalara başlarsınız.

Vajinismus Tedavisi Kazakistan Samar hanımın  vajinismus hakkında yorumları

Vajinismus Tedavisi Tekirdağ  Hicran hanımın vajinismus hakkında yorumları

Vajinismus yüzünden bir kısır döngü, bir kuyuda yaşadığınızı hissedersiniz. Vajinismus problemini yaşayan yalnızca siz olduğunuzu sanırsınız. vajinismusu çaresiz sanırsınız. Hep  hüzün, hep gözyaşı. Başarısız vajinismus tedavilerinden sonra vajinismusu çözebileceğinize inanmazsınız. Oysa ki size uygun ve gerekli olan tedaviler uygunlandığında kısa süreler içersinde vajinismus hastalığınızı yenersiniz ve yeniden doğarsınız. Kendinize güveniniz yeniden gelir. 

Soru: Vajinismusu yendiğinizde hayatınızda neler değişir
Cevap: 
Kendinize olan güveniniz yerine gelir  artık suçluluk duygusunu hissetmezsiniz. Hayatınıza renk gelir.

Vajinismus Tedavisi İzmir  Sevgi hanımın vajinismus hakkında yorumları

Erkek arkadaşınızı çok sevmenize rağmen bir türlü kendinizi cinsel ilişkiye girmeye hazır hissetmezsiniz. Hep korkar, vücudunuzu ve kendinizi tanıyamazsınız. Vajinismus mutluluğunuza artık engel olmaya başlamıştır. Oysa ki size imkansız gibi gelen şeylerin aslında hiçte imkansız olmadığını anlarsınız ve uygun bir tedavi ile çok kısa süreler içersinde vajinismusu yener sevgilinizle istediğiniz zaman ilişkiye girer ve sağlıklı bir cinsel yaşantıya  başlarsınız.

Soru: Vajinismusu yendiğinizde hayatınızda neler değişir
Cevap: 
Hayatınızı hiçbir zaman ertelememeniz gerektiğini anlarsınız ve imkansız diye birşeyin olmadığını görürsünüz.